Rodrick je king

Léto skončilo a Greg je vlastně docela rád. A ani se ho neptejte, co dělal o prázdninách, protože o tom fakt netouží mluvit... nejradši by zkrátka s novým školním rokem na všechno zapomněl, obzvláště na JEDNU trapnou událost... Nejhorší na tom je, že jeho starší bratr Rodrick ví, co se stalo, a Grega stojí obrovské úsilí, aby své tajemství udržel pod pokličkou. Ale nakonec to stejně praskne......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47818/rodrick-je-king-Qf4-47818.jpg 4.3648

Deník malého poseroutky / Denník odvážneho bojka 2.

Humor, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Albatros (ČR)

Rodrick Rules, 2008

Kniha Rodrick je king

Lucissia

Syn knížku zhltl jako malinu a já se taky pobavila. :-)

TimetoStyle

Tenhle díl se mi líbil o hodně míň než ten první. Navazuje tam, kde první díl skončil, což je rozhodně velké plus.
Na scénu se dostal bratr Rodrick, který si založil kapelu. Chce se účastnit jedné soutěže, kterou pořádá jejich škola. Musela jsem se smát nahlas s tím, jak to jeho máma celý pokazila. Ve filmu je to ještě vtipnější, doporučuju se na něj podívat.
Zaměřujeme se na vztah mezi Gregem a Rodrickem. Líbilo se mi, jaké nápady měla jejich máma, ale jen Greg to ocenil, Rodrick se snažil všechno sabotovat a ničeho se nechtěl účastnit.
Vadila mi tady jedna věc. Jeden kluk se přistěhoval do města, Grega nenapadlo nic lepšího než vymyslet „skvělou" hru, při které budou dělat, že je jen vzduch. Tady jsem se nad tím pozastavila, protože mi to nepřišlo ani trochu vtipné... Hraničilo to se šikanou.
Je to jinak skvělá oddychovka, kterou nejraději čtu během letních prázdnin.

Peterlbda

Tento diel bol o dosť lepší než 1

VeruMalfoy

Tenhle díl se mi líbil mnohem víc než předchozí. Přišel mi tak nějak svižnější a záživnější. Mnohem rychleji mi jeho čtení uteklo.

lamar3000

Super kniha a je i vtipná.

vojta888
04.12.2020

Super kniha .

Renda698
08.11.2020

nádhera krása

Roman12345
20.08.2020

ještě lepší než první díl