Příliš mnoho Kateřin

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když jste zázračné dítě, otvírá se před vámi zázračná budoucnost. Nebo ne? Colin Singleton právě maturoval, dostal kopačky od své devatenácté Kateřiny a má pocit, že jeho život skončil. Ještě že je tu jeho kamarád Hassan, který prostě žádné utápění v sebelítosti nepřipouští. Než se Colin stačí vzpamatovat, ocitne se na cestě bez cíle – a ta skončí v ospalé venkovské díře, vyznačující se jen dvěma pozoruhodnostmi: hrobem rakousko-uherského arcivévody a dívkou Lindsey. Její zásluhou Colin začne pomalu chápat, že není nutné být mladistvým géniem, abyste změnili svět......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225961/big_prilis-mnoho-katerin-gk0-225961.jpg 3.21741
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

An Abundance of Katherines, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (379)

Kniha Příliš mnoho Kateřin

Surikatka2308
15. srpna

Tuto knihu jsem měla půjčenou a upřímně jsem žasla, jak někoho, kdo čte může vůbec zajímat nějaké grafické znázornění problémů, apod. :D Můj šálek čaje to nebyl, nicméně od tohoto autora nikdy knihou nepohrdnu. :)

BlueberryMuffin
31. července

První kniha od autora, kterou jsem četla, a na začátku jsem ji skoro odložila. Četla jsem ale dál, spíš ze setrvačnosti, a pak se to trochu zlepšilo. I tak mě to ale ani trochu neoslnilo a za chvíli na ni asi zapomenu. Určitě ale zkusím i nějakou jinou, že jedna knížka z repertoáru nesedne se zkrátka stává :)


andulka767
02. června

Knihy od Johna Greena mám obecně moc ráda a většinou jsem po jejich přečtení nadšená. Tato kniha byla bohužel výjimkou. Neřekla bych, že byla vyloženě špatná, byly i části, které se mi líbily, ale celkově bych jí hodnotila jako nejslabší v porovnání s ostatními díly tohoto autora.

Kopretina
03. února

Pojem "suchý bobky" s jeho významem už používáme doma, stal se i naší hláškou. Kniha odpočinková, spojení s matematikou zajímavé, hlavní hrdina spíš nudný.

jirka3179
06. ledna

Za mě velké zklamání. Nejslabší John Green...

Paja11.11
29.12.2021

Když jsem byla mladší, knihu jsem pořádně nepochopila. Přišlo mi to nudně lehké se zbytečně moc výpočty. Sáhla jsem po knize ale znovu o dost let později a mile mě překvapila. Výpočty mi nevadily, lehká kniha samozřejmě je (jelikož je dost předvídatelná), ale opět je zde spousta krásných myšlenek k zamyšlení a příběh hezky plyne a moc dobře se čte.

Patro
08.11.2021

Jedna z horších Greenovek... po Papírových městech a Hledání Aljašky jsem čekala něco mnohem víc, a to se rozhodně nevyplatilo.

Bebe2004
26.09.2021

Já jsem si čtení užívala. John Green je skvělý autor a tahle knížka byla jedna z jeho méně náročných. Byla spíše odpočinková. I přesto byla plná zajímavých myšlenek.

1 ...