Příliš mnoho Kateřin

Příliš mnoho Kateřin

Když jste zázračné dítě, otvírá se před vámi zázračná budoucnost. Nebo ne? Colin Singleton právě maturoval, dostal kopačky od své devatenácté Kateřiny a má pocit, že jeho život skončil. Ještě že je tu jeho kamarád Hassan, který prostě žádné utápění v sebelítosti nepřipouští. Než se Colin stačí vzpamatovat, ocitne se na cestě bez cíle – a ta skončí v ospalé venkovské díře, vyznačující se jen dvěma pozoruhodnostmi: hrobem rakousko-uherského arcivévody a dívkou Lindsey. Její zásluhou Colin začne pomalu chápat, že není nutné být mladistvým géniem, abyste změnili svět......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/225961/prilis-mnoho-katerin-gk0-225961.jpg 3.31202

An Abundance of Katherines (2006)

Vydáno:, Knižní klub

Emily483
včera

Za mě teda nic moc. :(

Hermiona8703
05. lednaodpad!

Totální propadák. Knihu jsem odložila a to jsem ani nebyla v polovině. Příběh o klukovi, který chodil jenom s Kateřinama a pak se zamiluje do nějaké, která se tak nejmenuje....No pardon, ale to bych opravdu nehodnotila jako bestseller.

_Peprmintka_

Jednu hvězdu dávám jen díky nápadu zahrnout do příběhu matematiku, dále pro zálibu hlavní postavy v pátrání se po posledních větách lidí před smrtí a úchylce na Kateřiny. Nápady zajímavé. Jinak samotná kniha naprosto nudná, ubíjející a vůbec... nijaká. Čím to je, že mě poslední dobou knihy s červeným přebalem jen zklamávají? První Erebos, Eldest, teď tohle. Asi nějaká prokletá barva.

Anastazie0810

Pro mě zatím nejslabší kniha od J.G. Líbili se mi jeho poznámky pod čarou. Pro mě je matematika stejně nepochopitelná jako "láska" jako taková. Takže kombinace obou byla dost matoucí. Stejně však dávám 3* , protože právě tím, že byla kniha tak zvláštní se mi i celkem líbila a moc dobře se četla.

Sablu
14.12.2017

Bála jsem se, jaké Kateřiny budou, ale musím říct, že mě mile překvapily. Líbili se mi poznámky pod čarou, líbila se mi matematika v lásce. Bylo to nezvyklé a pro mě prostě osvěžující, mílé a mělo to příjemný konec.

nelly2712
12.11.2017

není to klasicka JOhn Greenovka, hodne lidi od ni asi cekalo neco jineho ale me se libila. V ramci teenagerskych knih rozhodne jedna z inteligentnejsich

knihařka2
27.10.2017

JG mě jako autor zklamal a možná je to i tím, že že všech stran slyším jen samou chválu a tak asi od jeho knih čekám hrozné zázraky. Bohužel jsou to takové young adult oddechovky co mě svou hlavní dějovou linkou moc nenadchly. Nicméně všechny ty fakty okolo jsou zajímavé a baví mě, že se tak dozvím něco navíc. Navíc nádherný červený přebal se v knihovně krásně vyjímá.

Liana
15.10.2017

Skvelé. Veľmi ma kniha bavila.

Kacule88
15.10.2017

Do knížky jsem se pustila i přes některé špatné recenze.
Nelituju.

Kika28
07.10.2017

Knížku jsem četla někdy na začátku roku, ale moc mě nebavila. Přišlo mi že některé věci tam jsou hodně rozepsané a zbytečné. Nedávno jsem četla knížku Papírová města a ta mě o hodně víc bavila.

KateTheBlogger
05.10.2017

Jmenuji se Kateřina a knížku jsem dostala k svátku, což mi přišlo nápadité, takže jsem se hned dala do čtení. A protože mám navíc ráda i matiku, tak jsem si čtení užívala.

3lis
04.10.2017

To na co jsem byla zvykla při čtení Johna Greena. Jsem tady nedostala. Příběh se táhl a někdy mi přišlo že se i opakoval. Bohužel pro mě to bylo zklamání.

Katuschkaaa
26.09.2017

Nebýt Čtenářské výzvy, odložím knihu po pár přečtených stranách... Příběh o ničem, nudný, utahaný... Vlastně se tam nic nestalo a nějak nechápu smysl knihy.

martin09
21.09.2017

Ze začátku jsem se do knihy nemohl začíst, ale nakonec se mi velice líbila. Takové jednoduché čtení. Mohu jen doporučit.

SmallLucia
12.09.2017

Bylo to fajn, ale u Greenových knížek mi pokaždé něco chybí. Tahle knížka byla navíc slabší než jiné od tohoto autora, mírně nudná.

katyzhor
21.08.2017odpad!

Knížka mě nebavila, přečetla jsem prvních pár stran a vzdala jsem to. Skoda.

Zlá-Ňufie
05.08.2017

Na začátku mě kniha moc nebavila a děsilo mě, že hlavní hrdina je zase kluk mimoň. Postupem času jsem se do knihy začetla a příběh mě začal bavit. Po dočtení jsem spokojená. Konec se mi líbil, konečně něco, co končí dobře.
Po Hvězdy nám nepřály je to první kniha od Greena, která mě opravdu potěšila. Nekončí divně ani smutně a filozofie tam není přemíra. Paráda :)

Nikol1994
04.08.2017

Jediná knížka od Greena kterou jsem bohužel nedočetla.
Vůbec mi nešlo se do ní začíst. Škoda.

AnnaNešporová
28.07.2017

Přečetla jsem si pár stránek a už dál nemohla. S Greenem jsme si doopravdy nesedli. O čtení dalších knih se ani nebudu pokoušet.

hrosik3
20.07.2017

Taková kniha o ničem. Grafy, které nedávají smysl, myšlenky jim odpovídající. Přečetla jsem sice za dva dny, ale byla to nuda.

YvLeZa
12.07.2017

Tak tato kniha mě vůbec neoslovila. Nudná, skoro o ničem. Velice mě zklamala.

Pamima
12.07.2017

Knížku jsem přečetla už před delší dobou. Ze začátku, když jsem ji začínala číst, mi chvíli trvalo, než jsem přišla na chuť spisovatelovu stylu psaní. Na rozdíl od románu Hvězdy nám nepřály, mi přečtené stránky ubíhaly velmi pomaleji, a tak bylo toto jeho dílo mojí asi nejdéle čtenou knihou vůbec. I když mi matematika nikdy nevadila, bylo pro mě občas těžké pochopit některé z Colinových úvah.
Trochu mě to zklamalo, a tak dávám pouze dvě hvězdičky. Neodradilo mě to ale od čtení dalších skvostů z Greenovy dílny.

Tapeworm
11.07.2017

Ze začátku mě kniha moc nebavila a říkala jsem si, jaká je proboha cílová skupina tohohle blábolu plného nicneříkajících grafů... Ale postupně mě chytla a jako milovníka happyendů nakonec i dojala :D

Romžiry
10.07.2017

Knihy J. Greena mám ráda, ale tato byla nejslabší.

Kaka.cs
13.06.2017

Příjemná oddychovka, do které jsem se pustila po maturitě (výběr čistě náhodný).

BarunkySvět
12.06.2017

Johna Greena miluji, ale tato kniha byla bohužel slabší. Čekala jsem více.

Hobitka
10.06.2017

Jako obvykle: jasně nadhozené ústřední téma a nepříliš populární inteligentnější hlavní hrdina.
A je to dobré.
Sice zde nemůžete hledat nějaký strhující akční děj, ale příběh je přirozený a postavy věrohodné. Stejně jako další autorovy knížky mě i tato nutila k zamýšlení se nad mezilidskými vztahy a lidmy obecně.
Není to žádná těžká kovadlina, ani vyloženě oddechovka - prostě tak akorát :)

p_bre
10.06.2017

Přečíst tuhle knihu až do konce, bylo jako neustálé přemlouvání se, ať jdu ven a zaběhám si. V knihově na mě čekala dva roky a já se ji neustále vyhíbala,až jsem ji nakonec dala šanci.

Souhlasím tady s tím faktem, že čím víc Greena čtu, tím míň se mi líbí. Žádná z postav mi nijak nepřirostla k srdci a příběh je předvídatelný a tak nějak i nudný.

notsohappyanny
30.05.2017

John Green psát umí. Sice to není můj oblíbený autor, ale psát umí - Papírová mě přesvědčila. Příliš mnoho Kateřin na mě bylo příliš. Super chytrý Colin co jde na všechno jenom s matematikou? Tenhle celý příběh byl uhozený.

Leňulaaa
22.05.2017

No, kniha nebyla nejhorší, ale podruhé bych ji nečetla. Měla jsem docela problém ji dočíst.