Nezlomný

Skutečný příběh plný bolesti, strachu, vzdoru a odhodlání. Njoro musel opustit v sedmi letech matku, která byla závislá na alkoholu a mlátila ho. Začal žebráním, ale brzy mu nezbylo než krást. Život v gangu provázelo znásilňování i lynčování. Zákon ulice ho natolik poznamenal, že se možná nedokáže dostat z úplného dna, ani když mu někdo podá pomocnou ruku....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/392373/nezlomny-7cR-392373.jpg 4.627
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Alpress

Kniha Nezlomný

iva2423
předevčírem

Kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Dobře napsaná.

ela1972

Kniha mě dostala. Začátek jsem (jako matka) vnímala úplně bolestně. Pořád se ke knize vracím a nemůžu pochopit, že tento příběh je vlastně ze současnosti. Toto se pořád děje!

Veve131

Přečetla jsem jedním dechem. Moc smutný a pravdivý příběh. Děkuji autorce, že se pustila do napsání příběhu.

JakubiRa

Velmi silný a čtivý příběh jednoho chlapce, který se narodil do ne příliš pozitivního rodinného zázemí, a proto se raději rozhodl pro "život" na ulici. Kniha zároveň celkově mapuje tuto tristní společenskou situaci v africké Keni. Z toho, že je příběh zcela inspirovaný skutečností, mrazí. Je dobře, že autorka tímto způsobem upozorňuje na společenskou situaci v Keni.

lada123

Opět dobře napsaná kniha, která se čte jedním dechem.Bohužel příběhy Vašich knížek jsou moc smutné,ale i to se v dnešní době děje.Přečetla jsem všechny Vaše knihy.Dobrá práce.Fandím Vám.Lada

Iwíček

Velmi dobře napsaný příběh, který ukazuje život v Africe takový, jaký skutečně je. Je plný bolesti, nástrah a nebezpečí smrti na každém rohu. Je dobře, že se autorka těmto tématům věnuje.

Milena2017

Neskutečný příběh, plný bolesti a strachu,který jsem prožívala s hlavním hrdinou. První knížka kterou jsem otevřela a přečetla najednou. Těšilo mě že hrdina dopadl šťastně a já mohla knížku zavřít s dobrým pocitem. Určitě doporučuju :-)

MartEslem

Další skvělá kniha od paní Hindrákové. Přečetl jsem ji za jediný den, stejně jako předešlé knihy Děti nikoho a Smrtící byznys. Reálně popsaná každodenní martyria milionů dětí po celé naší planetě. Není to problém pouze Afriky či Keni, ale většiny chudinských čtvrtí, ve kterých žijí stovky milionů lidí a každý se snaží "urvat" si své místečko na slunci...

brigada

Prečteno jedním dechem. Moc se mě líbilo, i když velmi smutná realita.

kacaba77

Knihu jsem opět přečetla jedním dechem, jako všechny autorčiny knihy. Děkuji moc autorce za pravdivé příběhy, které vedou k zamyšlení. Již se těším na další knížku.

Bobina74
22.12.2018

Velká porce násilí, strachu, lásky i víry. Nerada čtu příběhy o utrpení dětí, ale musíte poznat obě odvrácené tváře, aby jste si udělaly názor. Paní autorka nám s každým dalším románem dozrává jako víno....

Petul98
18.12.2018

Před autorkou velký klobouk dolů. Neskutečný příběh, který Vás donutí knihu přečíst na jeden nádech. Jen tak se od ní neodtrhnete :)

Pavouček2
17.12.2018

Neskutečný!! Nechápu, ať jsme kde jsme, kde se v lidech bere taková agresivita, navíc k dětem... Místy mi bylo až zle... Sice vše dobře dopadne, ke konci jsem byla i vážně dojatá a uslzená, ale je děsný, co se kde děje. To ze mě nezmizí...

Klobouk dolů před spisovatelkou, že se do toho dala a Njorův příběh sepsala. A doporučila bych to jako povinnou četbu do škol, aby si ty dnešní děti uvědomili, jak se žije jinde a vážili si toho, co tu mají.

DenisaH
17.12.2018

Neuvěřitelně silný příběh, který jsem přečetla jedním dechem.

Pavouček2
13.12.2018

Zatím jsem na začátku a doobrý :-) ale chci hlavně napsat, že se mi OPRAVDU MOC LÍBÍ ta obálka!!