swayno swayno komentáře u knih

To To Stephen King

Odloženo, nedočteno, nejde se mi začíst. :(

03.02.2018

Trainspotting Trainspotting Irvine Welsh

nedočteno, nějak mě to nechytlo, ačkoliv film umím po předu i pozpátku, knížku odkládám

03.02.2018

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Za mě teda bída. Celá knížka tak nějak o ničem. Druhá hvězda za ten konec, který jsem ale stejně tak nějak čekala.

12.01.2018 2 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Přečteno. Zklamání :(

15.12.2017 1 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Pěkná, čtivá knížka. Bohužel poslední oběť mi byla jasná předem. Možná jsem jen nedávala pozor, ale jak lovec přišel na to, kdo to je a kde jej najde?

12.12.2017 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Mám podobné pocity z knihy jako Tereziee. Něco mi tam chybělo, něco, co ostatní knihy od Nesba mají, něco z čeho si sednu na zadek. A ty jména byly i pro mě peklo.

30.11.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Sfouknuto za jeden den. Neskutečně čtivé. Suprové. Jen mě mrzí, že nebylo zmíněno, co skutečně Jack dělal v tom Thajsku :(

14.11.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha byla dobrá, ale děj nebyl takový, že bych knihu úplně hltala. Dost věcí bylo v knize nakousnuto a pak buď nedořešeno, nebo to mělo rychlý příběh bez zásadních zvratů.

12.11.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Nemohla jsem přestat číst. I když jsem měla tucha, jak to dopadne, stejně mě to překvapovalo a překvapovalo :) za mě super. Občas mi Edward připomínal Greye.

18.10.2017 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Kniha nenadchla, ani neurazila. Někdy velice nudné pasáže neustále se opakující. Dítě, dítě, dítě, Diana, Diana, výška, výška. Ale od druhé poloviny super čtení, na jaké jsem u autora zvyklá :)

01.10.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Přečteno za jeden den, jedním dechem a s milionem slz.

25.09.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Přečteno jedním dechem. Doporučuji

17.09.2017 5 z 5

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Pěkné, svižné, stručné čtení. Ale nějak mi ta zápletka přišla až moc jednoduchá, asi jsem zmlsaná z Harryho H. Proto 4 hvězdy.

09.08.2017 4 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Kniha mě neohromila. Ani žádný zásadní zlom se nekonal. Od autorů je to druhá kniha, v porovnání se Stalkerem byla kniha o kapku lepší, ale nesedí mi ani styl psaní :(

25.07.2017 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

příjemná oddechovka, navzdory recenzím se u mne výbuchy smíchu nekonaly, ale i tak knihu hodnotím kladně.

09.07.2017 3 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Přečteno jedním dechem, za dva dny. Velice čtivé, moc pěkné, ale celkově to na mě působí lehce nedotaženě.

01.07.2017 4 z 5

Forrest Gump Forrest Gump Winston Groom

Pokud bych neviděla film, asi bych i dala více hvězd. Každopádně kniha má něco do sebe :)

27.06.2017 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Za mě dobrý :) zrovna u žízně se mi "padoucha" povedlo odhalit nečekaně brzo, ale četlo se to rychle, bylo to napínavé, zajímavé.

07.06.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Velice příjemná oddychovka :)

28.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

čekala jsem od knihy mnohem víc :( postav málo, takže nebylo až tak těžký odhalit kdo co a jak.

15.05.2017 3 z 5