swayno swayno komentáře u knih

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Bože to bylo skvělý. Teď můžu omrknout film :)

13.10.2022 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Tak jsem se na pokračování těšila... za mě super čtení, jen v množství postav jsem se totálně ztrácela! :(

01.08.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Pěkné čtení, od autorky opět skvělá knížka.

26.06.2022 4 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

Pro mě obrovské zklamání. Autorku mám ráda, ale tato kniha mi vyloženě pila krev. Připomínalo mi to Beverly Hills - každý se zajímá o pocity toho druhého. Rozvázala se mi tkanička. A jak se cítíš? Chceš si o tom popovídat?
Děs běs.

02.06.2022 2 z 5

Prasklina Prasklina Sharon J. Bolton

sfouknuto za dva dny. Moc pěkné čtení :)

22.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Od začátku jsem tušila, kdo bude ten "padouch", nicméně to vůbec ničemu nevadilo. Co mi vadilo, bylo množství jmen a postav, trošku jsem se v tom začala ztrácet. U Bryndzy je mi vždy líto každé přečtené stránky, protože vím, že jsem zas o stránku blíž konci :-))

10.01.2022 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Napínavé, čtivé :)

08.02.2021 5 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Četlo se to dobře, těšila jsem se na konec, kde jsem čekala "pecku mezi oči", ale to se nekonalo. Takže ve finále velké zklamání.

24.08.2020 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Příjemná oddechovka. Neměla jsem velká očekávání a nakonec jsem se nemohla odtrhnout :-))

18.08.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Taková příjemná oddechovka.

25.07.2020 4 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Moc jsem od knihy neočekávala a nemohla jsem se odtrhnout a přečetla ji jedním dechem!

30.06.2020 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

mě se moc líbilo, přečteno jedním dechem.

03.05.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Horší vydání 10 černoušků. Nešlo zde ani odhadovat vraha, vše se odhalilo až na konci knihy. Takové nemastné, neslané... Za mě průměr...

05.04.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Do půlku knihy jsem se vůbec nemohla začíst, bojovala jsem i s nutkáním knihu nedočíst. V druhé polovině už to chytlo děj... když porovnám s předchozími knihami s Erikou, tak slabota...:(

07.03.2020 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Kdyby bylo 6 hvězd, tak je dám. Za mě nejlepší z nejlepších!!!!! Naprosto dokonalé!

01.11.2019 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tak jsem se konečně dočkala dalšího dílu :-) Zklamaná nejsem ani v nejmenších, s knížkou jsem chodila všude, nešlo se odtrhnout. Jen jsem se chvílemi neorientovala ve jménem, i teď po přečtení vůbec netuším kdo některá jména/postavy byly... ale jinak super super super

01.10.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Za mě nejslabší z autorčiných knih. Celá kniha víceméně o ničem a konec pro mě přitažený za vlasy...

28.07.2019 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Za mě lepší než první díl, ale chvílemi už mi "do háje", "pojď Mio, pojď" a oči rvoucí dialogy, které postrádaly hlavu a patu, lezli na nervy. Nicméně už se těším na Clonu :-)))

14.07.2019 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Vůči knize jsem neměla žádná velká očekávání, vzala jsem jí do ruky jen na základě recenzí... knížka vůbec nebyla špatná, četla se dobře. Tak za mě dobrý :)

27.04.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Klasicky suprové čtení, jako všechny ostatní :-) :-) sfouknuto za jeden víkend.

22.04.2019 5 z 5