swayno swayno komentáře u knih

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Pro mě je tato kniha takovým průměrem. Chvílemi mi vadil autorčin styl psaní a v podstatě žádný velký zvrat ani děj tam nebyl.

07.05.2017 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Asi jsem byla namlsaná z předchozích knížek a čekala jsem kapku víc, ale i tak to bylo dobrý a nešlo se od toho odtrhnout.

04.05.2017 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Bohužel jsem nejdříve viděla film, v polovině jsem již knížku chtěla odložit, naštěstí jsem neudělala, druhá polovina je daleko svižnější.

24.04.2017 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Plusem knihy je příjemná čtivost. Děj takový jednoduchý, nicméně konec dojem z knihy trošku vylepšil. Prima odpočinková :)

18.04.2017 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Za mě super :)) velice svižné, velice čtivé, velice povedené

09.04.2017 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Klasika. Pěkná. Na mě teda trošku zdlouhavá a ke konci už se mi všechny ty postavy a jména pletly :(

26.02.2017 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Pěkný :)!! Čtivý, svižný.

30.01.2017 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Přečteno jedním dechem. Vraha jsem typovala samozřejmě špatně :)

14.12.2016 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Velice čtivá kniha, nemohla jsem se odtrhnout. Chvílemi jsem byla napnutá jak kšandy :) konec mě však kapku zklamal, čekala jsem trošku větší překvápko.

01.12.2016 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Knížka přečtená jedním dechem, konec jsem si musela přečíst 2x, aby jsem se ujistila, že jsem to na poprvé dobře pochopila :D

15.11.2016 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla a přišla knize na chuť a pak jsem se prostě nemohla odtrhnout. Pěkná knížka, někdy úsměvná, někdy ze života...

06.11.2016 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

pěkná knížka, přečteno skoro jedním dechem, ale nějak mi tam chyběl konec, nějaká gradace děje... :(

24.10.2016 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Taková oddechovka, nic náročného na přemýšlení, ale na druhou stranu nic, co by mě uchvátilo.

19.10.2016 3 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Podle komentářů by se mělo jednat o jednu z nejlepších knih od tohoto autora. Možná proto jsem čekala trošku víc. Ale jinak dobrý :))

15.10.2016 5 z 5

Třetí hvězda jen za to, že mám celoživotní slabost pro HP. Na knihu jsem se těšila, o to větší bylo zklamání. Za ty prachy se mi chce i trošku brečet.
Děj se mi zdá osekaný, stránky poloprázdné, chybí mi tam JK Rowling (její barvité vyprávění a umění strhnout čtenáře do děje)

09.10.2016 3 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Už to vypadalo, že tu knížku nikdy nedočtu. Snad 3/4 byly naprosto nezáživný, zmatený a vcelku o ničem. Konec měl spád, tam mě to začalo bavit. Některé pasáže byly hodně přitažené za vlasy, nepřirozené a až moc drsňácké. Celkem zklamání z celé knihy.

28.09.2016 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nemohla jsem přestat číst, takže i s malým dítětem přečteno za dva dny. Pěkná knížka :)

03.09.2016 5 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Pěkná, svižná knížka. Ze začátku to do sebe absolutně nezapadá, složitější na paměť a ke konci brajgl v množství jmen, ale za mě super čtení :))))

19.08.2016 5 z 5

Hry o život (trilógia) Hry o život (trilógia) Suzanne Collins

první dvě knihy byly dobré, dobře se to četlo, mělo to děj. Poslední byla taková slabší.

07.08.2016 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Druhý díl jsem dříve četla, než viděla a jsem za to ráda. Přečteno během dvou dnů, skvěle se to louská, děj se svižný a napínavý.

24.07.2016 5 z 5