Krev na sněhu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmdesátá léta v Oslu. Olav Johansen nedokáže jezdit autem pomalu, je měkký jako máslo, příliš snadno se zamilovává, jestliže se rozčilí, ztrácí hlavu a je mizerný v matematice. Něco málo přečetl, ale moc toho neví a rozhodně nemá takové znalosti, které by byly k něčemu užitečné. A píše pomaleji, než roste stalaktit. K čemu se tedy hodí? Je skvělý zabiják. Nemusí přitom jezdit autem, zabíjí většinou lidi, kteří si to zasluhují, a nejsou to žádné složité počty. Alespoň prozatím nebyly. Dokud od šéfa nedostal nový úkol: vyřídit jeho manželku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231260/krev-na-snehu-fhk-231260.jpg 3.81814
Série

Krev na sněhu 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Kniha Zlín
Orig. název

Blod på snø, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (401)

Kniha Krev na sněhu

Přidat komentář
Pepa0216
18. října

Zatím nejslabší kniha co jsem od Nesba četl. Jsem rád že jsem začínal sérií o Harry Holeovi a ne tímto, protože bych jinak další knihou nepokračoval a to by byla škoda. Zrychlený dĕj, spousta mrtvých, podivný příbĕh. Přečíst se to dalo, ale nic víc.

Mišátko
11. října

Moje první knížka od Nesba. Ze začátku jsem byla docela nedůvěřivá k tomu, jak se může příběh rozvinout, ale byla jsem mile překvapena. Příběh se spoustou detailů a dovětků k prokreslení příběhu mě nadchnul a úplně pohltil. Těším se na druhou část :)


akcive11
07. října

Od autora velmi nezvykle krátký příběh.

lencin
29. září

Oslo sedmdesátých let. Nutné číst velmi pečlivě, jako u Nesba vždy.
(2015)

Booksaddict
05. září

Konečně jsem se dostala k Nesbovi a jsem mile překvapená. Neměla jsem žádná velká očekávání a nakonec se mi to líbilo. Nesbo v tomhle počinu ukázal, že se dá napsat příběh, co má hlavu a patu, zvraty, napětí, nečekaný konec a postavy, kterým jednu chvíli fandíte a zároveň je nenávidíte, a to na 150 stranách. Napětí od první stránky, nemusíte číst 100 stran, jak vypadá severská příroda, než se najde mrtvola. Za mě palec nahoru.

Erizzani
03. září

Je to moje první přečtená kniha od tohoto autora a jsem celkem mile překvapená.
Člověk by snad začal věřit na lásku :-)

janqa410
27. srpna

To bylo poprvé, co jsem četla něco od Joa Nesbø. já teda nevím přesně proč, ale jeho styl mě moc nesedl. Nevím jestli to bylo mou nesoustředěností, ale udržet pozornost pro mě bylo náročné. Nakonec mě příběh Olava oslovil, a mrzelo mě, jak dopadl, ale nemůžu říct, že bych si s chutí knihu znova přečetla. To se nestane. Ale mám jeho ještě další knihy, tak uvidíme, jestli mě budou bavit víc.

JanaO118
23. srpna

Pro mě první Nesbo - překvapivý příběh plný nečekaných změn. Bylo mi na konci líto, jak to dopadlo, moc se mi líbil způsob vyprávění Johansena. Knížka se mi četla dobře, ikdyž to není úplně moje krevní skupina.

1 ...

Doporučujeme

Hluboký spánek
Hluboký spánek
V lese visí anděl
V lese visí anděl
Kříďák
Kříďák
Slib mlčení
Slib mlčení