Krev na sněhu

Sedmdesátá léta v Oslu. Olav Johansen nedokáže jezdit autem pomalu, je měkký jako máslo, příliš snadno se zamilovává, jestliže se rozčilí, ztrácí hlavu a je mizerný v matematice. Něco málo přečetl, ale moc toho neví a rozhodně nemá takové znalosti, které by byly k něčemu užitečné. A píše pomaleji, než roste stalaktit. K čemu se tedy hodí? Je skvělý zabiják. Nemusí přitom jezdit autem, zabíjí většinou lidi, kteří si to zasluhují, a nejsou to žádné složité počty. Alespoň prozatím nebyly. Dokud od šéfa nedostal nový úkol: vyřídit jeho manželku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231260/big_krev-na-snehu-itA-231260.png 3.71960

Krev na sněhu 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Kniha Zlín

Blod på snø, 2015

Kniha Krev na sněhu

vercatko20

Tohle byl koncert! Nesbø umí!
Paradoxně se mi Krev na sněhu líbila víc, než Netopýr (HH)

lucie3633

Vyzdvihla bych, že hlavní hrdina byl zajímavá postava (něco na způsob Dextera). Krátké kapitoly, takže knihu přečtete během jednoho odpoledne. Ale já vám nevím... Něco mi nesedlo, i když mám autora ráda... Asi pokus o nový styl psaní?

asam

Něco nového v autorově díle, ale trochu moc překombinované. Chvílemi jsem nevěděla kdo je kdo a o co vlastně kráčí. Přesto jsem vydržela až do konce.
Nenechám se odradit, autorovi věřím a zkusím II díl této série.

Prubner

Na Nesboovy poměry se mi to zdá poněkud odbyté...Ale čte se to dobře, jako vždy.

MUDr.Scorpion

Wow, tak tohle jsem necekal... Uzasna jednohubka!

helusa2

Napodruhé "přečteno ušima". A s odstupem se mi líbila ještě více než poprvé :-) Skvělá Nesbøho jednohubka - odlehčená, vtipná, místy snad až "romantická"???... a nesmí chybět "zločinec", který Vám přiroste k srdci :-)

mrsterezz

Taková jednohubka na nedělní odpoledne. I přesto, že mě kniha tolik nezaujala, druhý díl si také přečtu. Některé pasáže byly dost předvídatelné a nepřijde mi, že do toho Nesbø dal tolik energie a snažení. Například do vykreslení scenérie apod.

JFK117

Může být sympatický nájemný vrah? Mě byl. A bylo zajímavé, když zločiny vyprávěl právě on.