Krev na sněhu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedmdesátá léta v Oslu. Olav Johansen nedokáže jezdit autem pomalu, je měkký jako máslo, příliš snadno se zamilovává, jestliže se rozčilí, ztrácí hlavu a je mizerný v matematice. Něco málo přečetl, ale moc toho neví a rozhodně nemá takové znalosti, které by byly k něčemu užitečné. A píše pomaleji, než roste stalaktit. K čemu se tedy hodí? Je skvělý zabiják. Nemusí přitom jezdit autem, zabíjí většinou lidi, kteří si to zasluhují, a nejsou to žádné složité počty. Alespoň prozatím nebyly. Dokud od šéfa nedostal nový úkol: vyřídit jeho manželku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231260/krev-na-snehu-fhk-231260.jpg 3.81829
Série

Krev na sněhu 1.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Kniha Zlín
Orig. název

Blod på snø, 2015

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (1)

Nesbo chtěl původně napsat knihu pod pseudonymem. Autorem knihy Krev na sněhu i jejího druhého pokračování měl být dosud neznámý spisovatel Tom Johansen - náhodně objevený specialista na kriminální příběhy.
Hlavním záměrem bylo napsat knihu o spisovateli aktivním v sedmdesátých letech minulého století, který záhadně zmizel. Jmenovala by se Únos Toma Johansena, a aby se lidé nedivili, že o něm nikdy nic neslyšeli, měl v plánu za něj napsat dvě knihy: Krev na sněhu a Krev na sněhu 2: Ještě více krve.
Po dohodě s právníky však usoudili, že by to byl falešný marketing a kniha nakonec vyšla pod pravým jménem. (pkweb.eu)