Skalara Skalara komentáře u knih

Lov Lov Elle Kennedy

Úžasná kniha stejně jako série Off-campus. Už teď se nemohu dočkat dalšího dílu :D Prostě toto se mi líbí hodně :D Teď navím jakou knihou začít po tomto, abych nebyla příliš zklamaná :D

13.07.2019 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Byla to super kniha, ale naštval mě konec knihy. Kdo se k němu dopracuje pochopí, co tím myslím. Proto jedna hvězda dolů. Vím, že to tak ve skutečnosti bývá, ale tady jsem v jiném světě :D Tak jsem pro lepší svět :D Dám si chvíli od Bryndzy klid a pak se pustím do dalších dílů.

08.05.2019 4 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Zase jedna z drsnějších severských detektivek, ze kterých běhá mráz po zádech.. Děj je propracovaný, postupně se doberete k tomu proč a co se stalo? Je to napínavý i když na začátku knihy víte kdo v čem jede... Postupně se odhalí všechno a i konec Vás dostane...

27.02.2019 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Tak tato kniha se opravdu povedla.. Po dlouhé době jsem četla a četla dokud nedočetla :D Během několika hodin jednohubka na odpoledne, ale díky této knize jsem si zase uvědomila proč mě baví čtení :D

06.07.2020 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Tak tato kniha mě dostala :) Miluji Bryndzu a jeho knihy, ale tento autor překročil velmi vysokou laťku Roberta Bryndzy.Dle mého názoru jsou jeho knihy lepší... Mám ráda vyšetřovatele Sneidera ajeho hulení marihuany a pití vanilkového čaje. Vypadá protivně přitom je milá dušička :D A vraždy jsou skvěle promyšlené :) Doufám, že tento autor neztratí nápady a ještě něco napíše.

18.06.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Další peka tohoto autora :) Prostě Bryndza zatím nezklamal a to mě těší :) Proto si ho šetřím a když se hodně zklamu v knize tak si vezmu právě Bryndzy a hned se pak čte lépe :)

08.10.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tahle série se čte sama. Za večer a kousek dopoledne přečtená celá kniha. Je to čtivé chytne Vás to a už nepustí. Vtipné dialogy a provokativní Vás dostanou. Už se těším na třetí díl :D

31.03.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kdybych mohla dát 6 hvězdiček dám je. Vtipné scénky mě fakt bavily :D Když jsem viděla hodnocení a děj, věděla jsem, že to musím mít :D Tak jsem neváhala a koupila si celou sérii najednou. Nelituji toho, tuto knihu ještě někdy přečtu. Je to vtipné a svižné. Hokej mám rada, takže další plus :D Hned se vrhnu na další díl. Už se na něj těším.

30.03.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tato detektivka mě začala bavit hned od začátku a vtáhla mě do děje. Nevraživost jednoho policisty s Erikou a chování privelogovaných osob vůči ní... Strašně se mi líbila posatava Eriky, která si prostě udělala to, co jí připadalo správné a šla i přes mrtvoly :D Nerespektovala žádné příkazy a díky tomu vyřešila případ :D

19.01.2019 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Bomba a pro změnu zase bomba :) Kniha rakouského autora vůbec neztratila spád. Dalo by se přirovnat k severským autorů jen s tím rozdílem, že kniha nepopisuje tolik detailů těch šílených vražd. Ale promyšlenost knihy se mi opravdu líbila. Jsem z ní přímo nadšená. Kniha má tři různé vlastní příběhy, vyšetřování vraždy, hledání klíče a jak zachránit určitou osobu a terapeutické sezení. Tyto tři děje se propojily v jeden a objasní veškeré okolnosti.Kniha nenásilně odkryla vraha, ale vůbec to neovlivnilo napětí z knihy a zvědavost, toho co se bude dít.

26.04.2020 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Dokonalost Bryndzy jako vždy :) I když znáte vraha od půli knihy, tak zaujmout a táhnout děj dál, abyste byli zvědaví, jak ho dopadnou to je umění :) Opravdu se mi jeho knihy líbí a těším se na další díl :)

27.10.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Kniha mě opravdu nezklamala, ze začátku jsem se šíleně bavila Asi mi ten začátek přišel o dost lepší než ten konec, ale přečteno jedním dechem. Během jednoho odpoledne celá kniha přečtená, nešlo se od ní odtrhnout. Líbil se mi nápad, že to mělo dobrý konec a ještě krátkou povídku Baby šéf jako pokračování. Hodně lidem v hlavě se honí, jak by to mohlo pokračovat a zde to bylo. Přidává to bonus knize. Jsem ráda, že ji mám v knihovničce a určitě se k ní vrátím. Je to sice červená knihovna, ale napsáno s humorem a velmi dobře. Doporučuji pro všechny dámy.

16.03.2019 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Hodně drsná detektivka. Chvílemi mě vtáhla do děje tak, že jsem si myslela, že sem sama zavřená v bytě jako vězeň. Myslím, že tuto detektivku budu ještě dlouho vstřebávat. Ale rozhodně skvělá kniha, jen trochu drsnější.

22.02.2019 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Jako vždy, příběhy od tohoto autora mají logiku, spád a jsou zajímavé. Myslela, jsem že mě nelze překvapit, ale evidentně to jde :D Velice zajímavý příběh :)

04.05.2019 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Olsen opět nezklamal. První díl běhal mi mráz po zádech, tak jsem si řekla, že horší to už nebude. Nastal druhý díl, který mi přišel ještě o stupeň více násílí. Třetí díl jsem musela číst po kouskách a chvíli si odpočnout a vstřebat to popsané násílí. Detektivky jsou to prostě úžasné, ale strašně mě z nich běhá mráz po zádech. Ale už se těším na čtvrtý díl, Assad a Carl a teď i Rose=Yrsa jsou skvělá skupinka :D Jsem zvědavá, čím mě autor ještě překvapí. Co příběh to originál.

14.03.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Asi nemám tohoto autora v oblibě, bohužel mi jeho knihy nesedí.

13.07.2019 2 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Kniha měla pomalejší rozjezd, ale ve výsledku to byla zase pecka. Ale První díl zatím u mě asi boduje nejvíc. Tam jsem se hodně nasmála :D

02.04.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

No poslední Bryndza, co dodat. Jen doufám, že se k Erice zase vrátí někdy. Zatím mi přijde ta kniha neukončená.

18.01.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Nevítaný host byl super a líbilo se mi to téma, rozuzlení příběhu je velmi zajímavé a tím to tu četbu zachránilo. Jinak je to doopravdy nic moc bohužel. Čekala jsem od toho více :)

03.11.2019 3 z 5

Ostrov Ostrov Sigríður Hagalín Björnsdóttir

Mě v té knize strašně chybělo dotáhnout tu myšlenku. Někdo tam nastolí situaci, že jste bez komunikace se světem podezřívá se, že jde o útok, že není možné, aby k tomu došlo samo. To je krása, ale strašně mě zklamalo, že ve výsledku tu situaci načtrtli, ale nedozvíte jak k té situaci došlo. Možná se chystá pokračování. Jinak je to kniha poutavá, vykreslení několika postav v dané situaci. Ty příběhy Vás dostanou a za to je velké plus. A jak to zkončí celkově... Velmi působívé, každopádně dlouho tuto zemi nenavštívím :D

01.06.2019 4 z 5