Skalara

Svatební plánSvatební plánS. Farago

Pýcha a předsudek se tomu nemůže rovnat ale přesto jsem to přečetla jedním dechem.

PádPádL. Kate

Odpusťte mi, ale toto se Stmíváním se nemůže rovnat. Toto se nedá číst.

12. říjnaodpad!

Vnitřní hlasVnitřní hlasB. Freeman

Tak druhý díl byl o dost lepší než ten první, ale pořád to není na plný počet hvězd. Je to typ kriminálky kdy od začátku víte vraha a já mám raději to napnutí, kdo to bude a zda si myslím vraha správně, ale i přesto skvělá kniha.

Na hraně zákonaNa hraně zákonaN. Roberts

Rozhodně nebyla špatná, ale asi od této autorky nemám ráda knihy se snahou o historii . Stejně jako Srdce rebelky :) Už si ji znovu číst nehodlám :)

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Tak tato kniha se opravdu povedla.. Po dlouhé době jsem četla a četla dokud nedočetla :D Během několika hodin jednohubka na odpoledne, ale díky této knize jsem si zase uvědomila proč mě baví čtení :D

Oběť bez tvářeOběť bez tvářeS. Ahnhem

Líbí se mi krátké kapitoly člověk může přestat číst po chvíli a jít dělat něco jiného. Problém je v tom, že člověk se nemůže odtrhnout a řekne si, ještě jeden kousek. Má to přece jen tři strany navíc ta kapitola, až do té doby kdy jste u konce knihy. Kniha obsahuje hromadu vražd :) O ty není nouze a i několik problémů různých vyšetřovatelů. Super

Tajemství živýchTajemství živýchC. Wyer

Kniha měla skvělé hodnocení, ale mě velmi zklamala. Bylo to odpočinkové nic co by mě táhlo dál číst. Spíše se to vleklo a já musela se nutit číst. Zároveň od začátku knihy máte tušení, kdo by se mohl mstít. Pro mě to byla bohužel slabší kniha a nelíbila se mi ani vylíčení postavy vyšetřovatelky.

Tajemství živýchTajemství živýchC. Wyer

Vražedný rozsudekVražedný rozsudekA. Gruber

Tak tato kniha mě dostala :) Miluji Bryndzu a jeho knihy, ale tento autor překročil velmi vysokou laťku Roberta Bryndzy.Dle mého názoru jsou jeho knihy lepší... Mám ráda vyšetřovatele Sneidera ajeho hulení marihuany a pití vanilkového čaje. Vypadá protivně přitom je milá dušička :D A vraždy jsou skvěle promyšlené :) Doufám, že tento autor neztratí nápady a ještě něco napíše.

Sexy hoteliérSexy hoteliérA. Clayton

Moc se mi kniha líbila, jen teda musím souhlasit s tím, že obálka je jak kdyby se jednalo o nějaký brak a přitom je to tak super kniha. Všechny tři díly se mi líbili. Škoda jen, že už to asi mít pokračování nebude.

Vražedná lhůtaVražedná lhůtaA. Gruber

Bomba a pro změnu zase bomba :) Kniha rakouského autora vůbec neztratila spád. Dalo by se přirovnat k severským autorů jen s tím rozdílem, že kniha nepopisuje tolik detailů těch šílených vražd. Ale promyšlenost knihy se mi opravdu líbila. Jsem z ní přímo nadšená. Kniha má tři různé vlastní příběhy, vyšetřování vraždy, hledání klíče a jak zachránit určitou osobu a terapeutické sezení. Tyto tři děje se propojily v jeden a objasní veškeré okolnosti.Kniha nenásilně odkryla vraha, ale vůbec to neovlivnilo napětí z knihy a zvědavost, toho co se bude dít.

Začít znovuZačít znovuM. Kasten

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála. Těším se na druhý díl. Kniha úplně super a ty pravidla :D ze začátku jsem váhala zda si ji koupit ale bomba.

Anatomie lžiAnatomie lžiD. Brown

Povedené a skvělá kniha pustím se od něj do dalších v budoucnu.

Konec létaKonec létaA. d. l. Motte

Nebylo to špatné na další díl se určitě podívám. Mám ráda krátké kapitoly a není to tolik přehnaně natažený příběh detaily.

Vražedný chladVražedný chladL. Penny

Bohužel první díl se mi líbil více. Tady se to dosti vleklo ale výsledek je zajímavý.

Úžasný pan DarcyÚžasný pan DarcyT. Wilson

Bohužel jsem viděla film, takže mě to tak nenadchlo. Film se mi tenkrát líbil, ale když víte co se bude dít a jak to dopadne nevtáhne to do děje.

Někdo cizí v doměNěkdo cizí v doměS. Lapena

Je to trochu slabší než Nevítaný host, který se mi hodně líbil. Ale rozhodně neurazí, je to spíše oddychovka.

ZátišíZátišíL. Penny

Tak tato kniha byla boom :D přečetla jsem to za jediný den a těším se na další díl :)

Smrtící tajnostiSmrtící tajnostiR. Bryndza

No poslední Bryndza, co dodat. Jen doufám, že se k Erice zase vrátí někdy. Zatím mi přijde ta kniha neukončená.

Zahradní slavnostiZahradní slavnostiL. Martin

Bohužel tato mini kniha od Harlequin nebyla dobrá, patří k těm nejhorším k jakým jsem zatím narazila.

Žhavý ledŽhavý ledN. Roberts

Nebylo to špatné ale ani dobré. Romantiku mám ráda, ale toto mě chvílemi rozčilovalo. Pomůže někomu a nechá po sobě střílet a je v klidu atd. Proto ty hvězdy dolů.

Andělé smrtiAndělé smrtiP. Gibney

Špatná kniha to nebyla, ale ani to nebyla výborná kniha. Čekala jsem více a opravdu se strašně pletou postavy, když to čtete, jelikož mají velmi podobné příjmení. První polovina mě nechtěla chytnout a ta druhá polovina byla lepší a čekala jsem, překvapení v podobě vraha. Bohužel žádné překvapení nebylo. Velice příjemené byly krátké kapitolky :)

27.12.2019

ChladnokrevněChladnokrevněR. Bryndza

Dobrý Bryndza, ale zatím mi přišla nejslabší ta kniha :) Každopádně na smrtící tajnosti a další knihu se od něj vrhnu :)

25.12.2019

Vánoční táborVánoční táborK. Schaler

Mě se tato kniha o Vánocích prostě líbila, správně naladila :)

25.12.2019

Zlomené srdceZlomené srdceT. Weaver

Můj první příběh od tohoto autora a je to bomba :) Hodně mě to bavilo :) Donutila jsem, aby v knihovně tohoto autora zavedli a nelituji. Jen škoda, že nepořídili první díl, ale sedmý.

01.12.2019

RiskRiskE. Kennedy

Elle Kennedy je skvělá ale bohužel tady jsem se ze začátku nemohla začíst, ale pak se to rozjelo a chtěla jsem, co nejrychleji tu slupnout :)

26.11.2019

V pasti láskyV pasti láskyN. Roberts

Bylo to pěkné pokračovaní a doufám, že bude další díl. Nejvíce čekám na Cassie a Devina. Ale když bych měla určit který díl je zatím nejlepší, tak to byl první díl Stejně se vrátíš :)

10.11.2019

Pride and prejudice / Pýcha a předsudekPride and prejudice / Pýcha a předsudekJ. Austen

Miluji pýchu a předsudek, takže není co dodat :)

08.11.2019

Nedokončená záležitostNedokončená záležitostN. Roberts

Mě se to líbilo, bylo to velmi odpočinkové a přečteno velice rychle i v pracovním vytížením :)

05.11.2019

Stejně se vrátíšStejně se vrátíšN. Roberts

Skvělý příběh, už se těším na další díl. Příjemná odpočinková kniha :)

03.11.2019