Scheril89 Scheril89 komentáře u knih

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

autorka opět nezklamala, mám její knížky moc ráda

19.08.2022 4 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Knížky od autorky jsou neotřelé a při začtení má člověk přelouskanou hned skoro celou knížku. Ani tahle kniha mě nezklamala a již mám koupené další dvě :)

01.11.2020 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Chtěla jsem si přečíst než případně půjdu do kina a za mě bomba :) Je pravda, že jsem se dost nasmála nad některými situacemi a tak vlastně knížka splnila účel - vtipná, oddychová a nemusí se u ní moc přemýšlet.

24.11.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Mrazivý až opravdu skutečný příběh, který se může stát každé ženě. Líbilo se mi, že kapitoly byly vždy rozdělené na přítomnost a minulost a děj mě dost vtáhl, takže při konci jsem čekala, že to pro hrdinku nedopadne, jak to dopadlo. Opravdu hezky napsaná knížka, která mě pak trošku děsila a budila v noci :)

24.11.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Hezká, vtipně napsaná oddychovka ze života.

21.05.2019 3 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

všechny tři díly ze série krásně utekly a dobře se četly, napínavé vždy až do konce

20.11.2022 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Autorka opět nezklamala. V knížce se sice velmi dlouho čekalo na nějaké rozuzlení, ale konec a zápletka stála za to. Knížka se mi líbila a až do konce byla napínavá.

26.11.2019 4 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Silný a moc pěkný příběh, do detailu převyprávěný. Občas je dobré si uvědomit a být vděční za to, v jaké době žijeme. Doporučuji

15.07.2019 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Pohodové a vtipné čtení :)

21.06.2019 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hezky napsaná oddychovka.

26.10.2018 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

neurazí, nenadchne

19.08.2022 3 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Pokračování Motivu X, stejně napínavé. Autor mě asi žádnou svou knihou nezklamal, ač předchozí díly do Motivu X byly podle mého názoru lepší. V posledních dvou dílech už bylo moc dějů a člověk, který nečetl předchozí knihy se asi bude dost ztrácet.

01.11.2020 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Za mě nejslabší díl autorky, co jsem doposud četla.

25.12.2019 2 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Za mě hezky pojaté vyprávění o životě a smrti s tím, že je pěkně popsáno co nám ženám vše běží hlavou :) Hlavní hrdinka dobře popisuje pocity atd. Zároveň je tam i náznak jak starší generace dokáže ovlivňovat a že není vždycky všechno jak se zdá.

29.11.2019 3 z 5

Osmnáct pod nulou Osmnáct pod nulou Stefan Ahnhem

Nejlepší díl ze série autora. Děj, postavy, vše se lépe chápalo a zapadalo do sebe. Spousta nečekaných zvratů a zase se zároveň vyšetřuje na dvou frontách zároveň a děje se proplétají i s předchozími případy. Za mě opravdu nejlepší díl.

16.11.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Nezaujalo mne natolik jak jsem od knížky očekávala.

21.05.2019 4 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Velmi skutečně popsané. Knížka mě vtáhla do děje

08.03.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Zajímavé a napínavé, dva příběhy žen a hodně domněnek. knížka se četla dobře.

09.01.2020 3 z 5

Oběť bez tváře Oběť bez tváře Stefan Ahnhem

První díl byl pro mě změnou např. od Bjorka. Kniha pojednává víc do podrobna než jsem zvyklá a taky je tam mnoho lidí v určitých časech (přítomnost, minulost). Nejsem ani nadšená, ale naopak ani zklamaná. Uvidím co další díly :)

04.10.2019 4 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Nevím proč, ale četla jsem jako další knížku po Tatérovi z Osvětimi a přišlo mi to ve srovnání slabší. Čekala jsem více detailů. Jinak se knížka četla svižně, hezky popsané momenty a na konci knížky fotografie.

15.08.2019 3 z 5