Sarrah Sarrah komentáře u knih

Upálené Upálené C. J. Tudor

Ta se četla úplně sama :-) Super, každá další kniha od autorky je lepší a lepší, těším se na další :-)

16.02.2022 5 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Moje prvotina od autorky a hned jsem se trefila. Ráda sáhnu po další knížce. Vyhovoval mi styl psaní, krátké kapitoly a i námět knihy. Za mě super a palec nahoru.

02.02.2022 5 z 5

Láska k Vánocům Láska k Vánocům Karen Schaler

Krásná vánoční romantická pohádka. Já jsem si knihu užila.

14.01.2022 5 z 5

Dopisy Ježíškovi Dopisy Ježíškovi Robert Fulghum

Jsme moc ráda, že jsem si knihu koupila, rozhodně nelituji. Některé dopisy mě pobavily, některé rozplakaly.... Knížku bych určitě doporučila a ráda si ji za rok zase přečtu a uvidíme, kolik přání se z ní splní. Krásné Vánoce všem.

28.12.2021 5 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Na základě hodnocení jsem čekala mnohem, mnohem víc. Knížku jsem sice dočetla, ale asi jsem si představovala něco na způsob knihy "On" a "My" od Ellie Kennedy.

31.10.2021 2 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Mě se kniha líbila, vyhovuje mi styl jakým autorka píše, a moc se těším na další knihu, která rozhodně nebude chybět v mé knihovně.

13.08.2021 5 z 5

Vůně noci Vůně noci Markéta Harasimová

Taková detektivka pro holky.

14.03.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Upřímně, kdybych knihu nedostala od Ježíška, asi bych si ji sama nekoupila, ale musím říct, že ze všech knížek, byla tahle nejpovedenější. A jsem moc ráda, že mi nechybí ve sbírce k Jámě a Kříďákovi.

28.02.2021 5 z 5

Geneze Geneze Robin Cook

Chci se zeptat, je nutné číst knihy z této série popořadě, navazují? Nebo si mohu koupit rovnou dvanáctý díl? Děkuji

24.02.2021

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Jako fakt wau, ze všech tří se mi líbila nejvíc, jen teda doufám v pokračování, jinak budu smutná... 10 hvězdiček :D

29.12.2020 5 z 5

Nenechám tě odejít Nenechám tě odejít Chevy Stevens (p)

Mě se kniha líbila, styl psaní mi sednul, určitě si od autorky přečtu s chutí něco dalšího.

29.07.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Musím bohužel souhlasit s předešlým komentářem. Snaha byla, ale v polovině knihu odkládám, prostě to nejde. Chtěla jsem se zasmát, ale bohužel ani jednou mi koutky necukly.

30.06.2020 odpad!

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Autor v poděkování na konci knihy píše, že věří, že se tato námaha vyplatila. Musím říct, ANO, vyplatila se na 200%.

16.06.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Teda, chci další... Bavilo mě to, v každé kapitole byl podezřelý někdo jiný. Konec překvapivý a otevřený, že by pokračování...?

04.06.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kinga jsem nikdy nečetla, horory nejsou můj šálek kávy, ale tohle se mi líbilo. Možná trochu více napětí by neuškodilo, proto jedna hvězdička dolů, ale kniha je velice čtivá. Rozhodně se nebudu bránit další tvorbě od autorky.

31.05.2020 4 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Neříkám, že kniha byla top, proto o jednu hvězdičku méně, ale líbila se mi a těším se na další díl.

19.04.2020 4 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Upřímně, mě kniha neoslovila. Nedoporučila bych ji.

02.04.2020 2 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Knihu jsem začala číst na základě kladného hodnocení a musím se přiznat, že to pro mě byl trochu boj. Knihu jsem dočetla, ale druhý díl mě neláká a rozhodně se na něj nechystám. Strašně jsem se s knihou prala, přišlo mi to zdlouhavé, jedna věta pomalu na celý odstavec, celkově mě styl jakým je kniha napsaná nesedl. Za mě tedy NE :-(

20.03.2020 2 z 5

My My Elle Kennedy

Bože, kde začít.... Naprosto skvělé, úžasné, prostě boží. Telefonický rozhovor Wese a paní Canningové mě dohnal k slzám. A Blake..., Blake byl třešinka na tak již dokonalém dortu :D Škoda, že těch hvězdiček je tu tak málo.

18.02.2020 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Jedna hvězda dolů za začátek. Přišel mi trochu zdlouhavý, ale tak od sté stránky, už to byla jízda a ten konec, tak ten bych nečekala. Rozhodně se těším na další pokračování.

16.02.2020 4 z 5