Sarrah Sarrah komentáře u knih

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Musím ubrat jednu hvězdičku za ten začátek, který mě přišel rychlý, strašně uspěchaný, málo propracovaný a co se týče hlavní hrdinky a jejího návratu do běžného života, až neuvěřitelný. Jinak se kniha četla dobře a rozhodně hned pokračuji druhým dílem.

12.02.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mě kniha nadchla, a rozhodně mi nevadilo, že Kate je jiná než Erika. Musí být, je to jiný příběh, nemůžou být stejné. Těším se na další případ. V jedné z pasáží jsem zavírala oči jako kdybych se koukala na film, ta představa byla hrozná, měla jsem husí kůži.

01.02.2020 5 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Tak šup sem s další. Napínavé od začátku. Charlie a Hunter jsou super, mám je ráda. Knížky od Sarah mě prostě baví, jsou čtivé, napínavé, vtáhnou mě do děje. Za mě 200% :D

23.01.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Uff, tak to byla jízda a pokud to bude mít pokračování, tak šup sem s ním. Od autorek to byla moje prvotina a rozhodně nelituji. Poslední kapitoly mě vehnaly i slzy do očí, což se mi už dlouho u knihy nestalo. Knihu doporučuji všemi deseti.

26.10.2019 5 z 5

Žárlivka Žárlivka Lenka Pastorčáková

Kniha se četla sama, nevím jestli jsem Renátu víc litovala nebo na ni byla naštvaná.

17.10.2019 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Nabíječ byl lepší, ale i tak to bylo příjemné oddechové čtení.

01.10.2019 4 z 5

Nezapomeň Nezapomeň Val Emmich

Uff, to byla dřina. Opravdu jsem si myslela, že knihu odložím nedočtenou. Je to po krátké době již druhá kniha kterou jsem si koupila na základě hodnocení tady a za mě opět velké zklamání. Knihu bych nedoporučila.

08.09.2019 2 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Spíš než thriller bych tuto knihu označila jako rodinné drama, ale velmi vydařené rodinné drama. Mě se kniha líbila, rozhodně jsem se u ní nenudila, vtáhla mě do děje, střídání přítomnosti a minulosti mě nevadilo a určitě bych ji doporučila :-)

17.08.2019 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Tuto knihu jsem si koupila na základě recenzí tady a opravdu nechápu kde je chyba. Pro mě to byla kniha za trest. A přiznávám se, že posledních 100 stran jsem jen prolistovala. U žádné knihy se mi toto nestalo, opravdu jsem se s ní trápila. Za mě tedy určitě NE.

12.08.2019 odpad!

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Tak takový konec bych fakt nečekala. Doufám, že v sérii s Erikou bude pan Bryndza pokračovat.

30.07.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Super, super, super. Jedním dechem a šup na další :-)

18.07.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Uff, tak to byla jízda a pan Bryndza to vyjádřil v poznámce přesně: Sociální sítě jsou v mnoha ohledech skvělé - můžeme být ve spojení s příbuznými a přáteli tisíce kilometrů vzdálenými, utvářejí naše názory, často jsou pro nás ventilem vlastních pocitů. Ale existuje i jejich temná stránka, kterou se, podle mého názoru, všichni ještě snažíme pochopit. Buďte opatrní, co zveřejňujete a co ostatní můžou vidět. Nevíte, kdo vás sleduje... Kdybych mohla dát 10 hvězdiček, tak je dám.

09.07.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Prostě skvělé čtení. Hned se vrhám na další díl.

04.07.2019 5 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Příjemné a hezké čtení. Konec mě tedy dostal, i slza ukápla.

14.06.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Přečteno jedním dechem.

22.05.2019 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Není to špatné čtení, někdy v budoucnu si přečtu i druhý díl, ale po pravdě jsem čekala mnohem víc.

18.05.2019 4 z 5

Nočný lov Nočný lov Robert Bryndza

Skvělé čtení.

05.05.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mě super četba. Čekala jsem po přečtení komentářů nesympatickou inspektorku, ale mě se Erika líbila a těším se na další knihu.

01.05.2019 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Moje druhá kniha od této autorky a rozhodně opět nezklamala, těším se na další :-)

21.04.2019 5 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Já nevím, nebylo to špatné, ale musím se přiznat, že ke konci už jsem některé věty přeskakovala.

14.04.2019 3 z 5