Psí poslání

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170581/psi-poslani-170581.jpg 4.71082
Série

Psí poslání / Psie poslanie 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

A Dog's Purpose, 2010

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (368)

Kniha Psí poslání

Přidat komentář
BibaWithBook
10. září

Tak tohle me chytlo za srdce, moc mila a dojemna knizka.
Miluju pejsky, cely zivot me provazeji.
Urcite doporucuju, "must read" pro vsechny pejskare. :)

Terezka05
06. září

Knihu jsem četla, až po zhlédnutí filmu, což mě na začátku docela štvalo, ale do knížky jsem se pustila. Což jsem ráda, protože hlavně závěr knihy dopadl úplně jinak. Krásný příběh!
Miluji zvířata a tato kniha mě dojala. Doporučila bych tuto knihu všem, zejména pak milovníkům psů. Za mě teda NEZKUTEČNÉ!


sabinaK
30. srpna

15. 4. 2020 nám umřela fenečka, měla 14,5 roku. Po přečtení této knížky mám ještě silnější pocit, že se k nám vrátila. 18. 6. 2020 se narodilo naše štěňátko, které už je s námi doma skoro měsíc :-)

Lucy.book
28. srpna

Knihu ocení všichni milovníci zvířat, zvláště pak pejsků. Je to milé a oddechové čtení u kterého se člověk opravdu zasměje. Dokonale popisuje jak psi vše cítí, prožívají a jak jsou lidem oddaní. Příběh pohladí po duši. Dojemné vyprávění psíma očima a filmové zpracování se také moc povedlo.

Missul
26. července

Krásný příběh, moc hezky napsané

olma
29. června

Pejskaři pozor. Nenechte si ujít tuto knihu. Ano popláčete si, ale také o malinko více pochopíte svého psího kamaráda. A vy pejskaři co máte doma "pouze hlídacího psa", vám tuto knihu také vřele doporučím, najdete zde odpovědi, proč ten náš pes......

vikaa
02. června

Kolik psů jste už v rodině měli? Kniha, která je pro všechny majitele a milovníky psů povinnou četbou. Dojímavé, vtipné a uvěřitelné. Hlavním hrdinou a vypravěčem je pes. Dívat se na věci a svět kolem sebe očima psa je poučné. Milujeme své psí miláčky a jsme smutní, když odchází "za duhový most". Co když je ale všechno jinak a psí poslání pokračuje i po smrti? Bylo by to příliš krásné, aby to bylo pravdivé???

Lucuschka
18. května

Úžasná knížka. Pro milovníky pejsků nutnost přečíst ;-) prolínání lidských životů s těmi psími. Nádherný příběh, který vezme za srdce.
Čtu před spaním dcerce, která je nadšená, a vždy se tedy těší do postele :-D

1 ...

Doporučujeme

Zvěrolékař a psí historky
Zvěrolékař a psí historky
Psí cesta
Psí cesta