Psí poslání přehled

Psí poslání
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/170581/psi-poslani-170581.jpg 5 1346 1346

Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání. Autor románu Psí poslání, který si zamilovali čtenáři po celém světě, Bruce W. Cameron je přesvědčený, že jeden pes se může narodit několikrát za sebou, aby se mohl zdokonalovat v rozličných dovednostech a aby mohl čím dál tím lépe chápat člověka. I hlavní hrdina knihy se na svět vrací znovu a znovu. Jeho první pokus dopadá tragicky. Potom hledá smysl života jako neposedný retrívr malého chlapce Ethana. Ani tahle pokus nemá dlouhé trvání. Když se narodí znovu, nosí v srdci jediné přání – znovu spatřit Ethana, kterého nadevše miluje…... celý text

Literatura světová Romány Příroda, zvířata
Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

A Dog's Purpose , 2010


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Psí poslání. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (429)

MoniMonika
05.05.2024 5 z 5

"Psí poslání" od W. Bruce Camerona je dojemný a srdečný příběh, který vás zavede do světa psa, který prožívá několik životů, aby pochopil svůj smysl a poslání. Skrze psího hrdinu Bailyho zažíváme radosti, ztráty a hluboké emoce, které provázejí jeho putování za smyslem svého bytí. Kniha čerpá z autentického psího vnímání světa, což přináší čtenářům neobyčejný a hluboký zážitek.

Příběh nás provází Bailyho různými životy, kde se setkáváme s rozmanitými lidskými postavami a jejich vztahy s psy. Autor skvěle vykresluje oddanost a lásku, které pes věnuje svým majitelům, a současně nám připomíná, že i psi mohou mít své poslání. Kniha vás rozesměje i rozpláče a nabídne vám dojemné poselství o lásce, věrnosti a hlubokém spojení mezi psy a lidmi. "Psí poslání" je knihou, která vás zahřeje u srdce a zároveň vás přiměje zamyslet se nad smyslem života.

Karolin77
06.04.2024 4 z 5

Moc hezká kniha, určitě se pustil do dalších dílů.
Ale musím říct, že jsme větší fanoušek filmu, protože měl takové kouzlo co kniha neměla.


AndreaTH
04.04.2024 5 z 5

Jako milovník psů nemohu dát jinak než pět hvězd. Nádherná kniha, která je psaná možná až trošku naivním a přikrášleným způsobem, ale mě to vůbec nevadilo.

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Psí poslání v seznamech

v Právě čtených23x
v Přečtených1 846x
ve Čtenářské výzvě411x
v Doporučených236x
v Knihotéce723x
v Chystám se číst558x
v Chci si koupit148x
v dalších seznamech15x