Žárlivka

Renáta chorobně žárlí. Zvítězit nad obsesemi, které ovládají celý její život, ale nedokáže. Když už si myslí, že se ocitla na dně, uslyší píseň zahranou na piano jejím tátou, nazpívanou neznámou ženou. Proč jí ten hlas způsobuje taková muka, stejně jako mámě? Renáta se konečně dozvídá, jaké drama se událo mezi rodiči před více než dvaceti lety i jak to souvisí s tím, co sama prožívá a jak se chová. Její vlastní drama teprve začíná....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405134/big_zarlivka-aFp-405134.jpg 4.4102

Kniha Žárlivka

kacunka157

Zajimave tema o zarlivosti. Doporucuji, velmi dobre se cetli

SuMo55

Skvěle napsané, napínavý děj. Přečteno jedním dechem :-)

Filajs

Přečetla jsem jí za jeden den, perfektně napsané. Z děje mě mrazí a uvědomuji si, jaké mám štěstí. Těším se na další knihy od Lenky.

m.valova

Zajímavé téma,smutný příběh,hlavní hrdinka má spoustu problémů sama se sebou i když kdyby nebylo žárlivosti mohla by si podle mě žít jako v pohádce.Hold žárlivost je nemoc a té neporučíš,ale určitě mohla postupovat jinak.Četlo se mi to velice dobře i když veselo mi z toho všeho nebylo a moc bych chtěla happy end..

Adney

Nedokázala jsem knihu ani odložit. Děj odsýpal, napínavý příběh, občas pár slz.. Jedna z lepších knih, které jsem poslední dobou četla.

Ethell
04.12.2021

Kniha napínavá, přečetla jsem jedním dechem. Nedokážu si představit, jak těžce se musí s takovou nemocí žít.

Rosana
03.12.2021

Skvělá knížka, dobře se četla, nešla odložit. Za mě byla hlavní hrdinka, s prominutím, šílená kr**a a hysterka. Holt psychicky nemocný a tudíž nevyzpytatelný člověk, takže se ani nedivím tomu závěru. Tito lidé by se měli fakt léčit.

knihovna1
18.10.2021

Kniha je velmi dobře napsaná. Obraz žárlivé ženy, kterou lituji. Potřebuje stále jistotu, že je vše v pořádku. Nemůže za své trápení jen ona. Kniha může posloužit pro někoho návod, jak se nechovat. Doporučuji všem, která žárlivost trápí.