Sarrah Sarrah komentáře u knih

Tlustá tak akorát Tlustá tak akorát Michala Jendruchová

Příjemná, nenáročná oddychovka. Ale co ten konec.....?!

09.04.2019 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

:´( Krásně napsané, sic konec knihy přes slzy zamlžený.

02.04.2019 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Až na ten konec...., knihu bych doporučila.

29.03.2019 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Za mě super čtení, Charlie se mi líbí. Fakt jsem si myslela, že od 200sté stránky vím přesně kdo je vrah, ale pletla jsem se. Tak šup sem s dalším dílem :)

25.02.2019 5 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Super, slzela jsem smíchy.

08.02.2019 5 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Tak tedy nevím, jsem zmatená..... Nemohla jsem se začíst, ztrácela jsem se a některé odstavce jsem četla dvakrát a přišlo mi to celé takové "divné".

05.02.2019 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

U žádné knihy jsem se ještě nikdy tak nenasmála. Po všech těch trailerech a psycho trailerech je to parádní oddechovka.

13.01.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Nevím proč, ale párkrát jsem v příběhu zahlédla podobnost s filmem "Noci s nepřítelem". Každopádně detektiv Rasbach je sympaťák a těším se na další případ :-)

05.01.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Trochu jsem se ztrácela ze začátku v časech děje, proto ty 4 hvězdičky. Jinak se kniha četla dobře. Každopádně s filmem se to v mnohém liší, jak se píše v jiných komentářích. Konec byl hodně překvapivý, ale každý člověk je na tom světě z nějakého důvodu...

19.11.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Toto je moje první kniha s válečnou tématikou. Není to zrovna můj šálek kávy, ale dala jsem na doporučení a musím říct, že jsem neudělala chybu. Představa žít v takovém režimu je děsivá, ještě teď mi běhá mráz po zádech....

05.11.2018 5 z 5

Hostitel Hostitel Robin Cook

K autorovi jsem se vrátila po dlouhých 15 letech od mých studií na střední zdravotnické škole, kde jsem ho hltala a musím říct, že opět nezklamal. Jeho knihy jsou velmi čtivé, vtáhnou do děje, nemám co bych vytkla.

28.10.2018 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Úžasné pokračování první knihy. Doufám, že další díl bude stejně tak čtivý jako první dva.

12.10.2018 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Kniha mě naprosto uchvátila, od začátku vás zatáhne do děje. Nezjistila jsem žádné nudné pasáže. Můžu jen říci "DOPORUČUJI".

09.09.2018 5 z 5

Dobrovolnice Dobrovolnice Hana Hindráková

Kniha se mi líbila, až na ten rychlý, málo rozepsaný konec, možná až moc neuvěřitelný a happyendový.

29.07.2018 4 z 5

Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci Halina Pawlowská

Za mě fajn oddechovka od všech těch krimi a psychotrilerů. Přečteno za jeden den.

10.06.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Nedočteno. Začala jsem Jáchymem, k Veronice jsem se ani nedostala. Prostě knihy pana Hartla nejsou můj šálek kávy.

09.06.2018 1 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Nevím jak začít. Možná tím, že jsem vděčná, že mohu žít zde!!! Kniha mě hodně zasáhla a slza ukápla. Dala bych to jako povinnou četbu, jak našim českým pacientům, kteří by si nejraději kvůli kašlíku nechávali dělat CT a neváží si našeho zdravotnictví, tak rozmazleným dětičkám, pro které je škola něco, co musí přetrpět a vůbec si neuvědomují, jaké vlastně mají štěstí, že ji mohou navštěvovat. Každopádně, kdyby se dalo dát deset hvězdiček, určitě je dám. Děkuji Hance za takový, bohužel ne fiktivní, příběh!

13.05.2018 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Asi jsem čekala více napětí, více "psycho", které přišlo skoro až na konci knihy a i tak mě to přišlo málo.

06.05.2018 3 z 5

Snaž se nedýchat Snaž se nedýchat Holly Seddon

Asi jsem od knihy čekala trochu víc, každopádně nemůžu říci, že se mi nelíbila. Nejlepších bylo asi posledních 50 stránek.

06.04.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Nerada odkládám nedočtené knihy a tak jsem ji tedy dočetla. Nevím, podle jistých komentářů mám pocit, že jsem asi četla úplně jinou knihu. Je to má druhá kniha od Patrika Hartla (dala jsem autorovi šanci ;-)) a myslím, že poslední. Není to můj šálek kávy.

17.03.2018 2 z 5