Sarrah Sarrah komentáře u knih

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Jak by řekla má kolegyně z práce "Kámen pr.. cihlu". Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Jako oddechovka dejme tomu. Každopádně jisté pasáže bych klidně vynechala, jako například kapitola o reinkarnaci psa v holuba. Co se týká oddechového čtení, zůstanu věrná Simonce Monyové ;-)

09.03.2018 3 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

První tři díly byly prostě lepší. V pátém jsem se trochu ztrácela v postavách. Ale za přečtení kniha stojí.

02.03.2018 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Musím říct, že jsem čekala asi všechno, ale takový konec teda ne, ještě teď tomu pořád nějak nevěřím. Posledních 50 stran doslova zhltnutých a i slza ukápla. Po přečtení jsem si připadala stejně jako, když jsem odcházela z kina po shlédnutí filmu "Šestý smysl". Nádherné čtení. Od Jodi to byla má první kniha a určitě ne poslední. Každopádně knihu bych doporučila všem milovníkům slonů jako jsem já.

28.01.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Super, knihu jsem přečetla jedním dechem. Jediné co bych vyčetla, jsou chybějící uvozovky v přímé řeči u kapitol s Emmou, nikdy bych netušila jak moc mohou chybět.

29.12.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Ze začátku problém s postavami, ale jinak čtivé a hezké. Konec jsem tedy nečekala. Každopádně, Dívka ve vlaku se mi líbila o kapánek víc :-)

07.12.2017 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Hezké čtení. Taková oddechovka.

20.11.2017 5 z 5

Americký sniper Americký sniper Jim DeFelice

Snažila jsem se knihu dočíst, ale bohužel před půlkou jsem to vzdala. Není to můj žánr a mám asi jiné priority než Chris, a proto se mi kniha tak špatně četla. Přijde mi trochu fanatický a nelíbí se mi jak na každé druhé stránce je jeho radost a vzrušení z toho, že může jít někoho zastřelit a naopak smutek z toho, že nebude mít koho, jak on sám píše, sejmout.

27.10.2017 odpad!

Můra Můra Katja Kettu

Román plný lásky, přátelství, ale i nenávisti a zrady. Líčení poměrů v gulagu - hlad, dřina, masové umírání, znásilňování, mafie kriminálníků terorizující politické vězně.
Napínavé s překvapujícím rozuzlením.

24.10.2017 4 z 5

Mokrá louka Mokrá louka Lenka Lanczová

Tak tuhle jsem měla jako teenager nejraději. Před dvaadvaceti lety jsem ji přečetla asi 3x :D

20.09.2017

Jeden den Jeden den David Nicholls

Mě se kniha velice líbila, na rozdíl od filmového zpracování, které mě velice zklamalo. Určitě se k ní ještě někdy ráda vrátím.

20.09.2017 5 z 5

Psychiatr Psychiatr Caleb Carr

Začátkem jsem se musela vysloveně prokousat, ale teď se od ní nemohu odtrhnou.

16.09.2017 4 z 5

Lékařka Samantha Lékařka Samantha Barbara Wood

Přečetla jsem ji už dvakrát a stoprocentně to ještě minimálně dvakrát dopadne. Miluji tuhle knihu :-) Doma mám pod názvem Doktorka Samantha.

16.09.2017 5 z 5