Mokrá louka

Terezu a Lucii, sestry, co právě společně oslavily šestnácté narozeniny, čekají dva nejsladší měsíce v roce a vlastně jim vůbec nevadí, že je mají strávit doma - a ještě ke všemu pracovně. Zatímco Lucka prodává zmrzlinu, Terka, průbojnější a odvážnější z dvojčat, se při práci v recepci chatové osady Mokrá louka seznamuje se spoustou lidí více či méně zajímavých, normálních i těch druhých, takže o prázdninové zážitky není nouze - a když se v nedalekém tábořišti Na Žabáku usadí parta trampů, nechybí ani letní láska. A protože za dočasně nepřítomné rodiče přebírá vládu v domě i dozor nad dvojčaty trošku potrhlá dvojice moderní babičky a výstřední pratetičky, Terka se rozhodně nenudí: musí zvládnout zamilovanou sestru, akční stařenky i svou vlastní letní bouřku citů a sympatií věnovaných Tomovi, jednomu z trampů. Léto teprve začíná a příběh prázdninových lásek se rozvíjí víc než slibně…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63081/mokra-louka-Tlo-63081.jpg 3.7421
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend

Kniha Mokrá louka

nikikostadinova

ačkoliv kniha řeší naivitu, nezdá se mi úplně nenaivní. Ale to asi patří k tomuto žánru. Vypravěčka mi byla celkem sympatická, jinak postavy nic moc. Babička a Tetinka byly zábavné, pan Mrkvička mě bavil.

Doubravka1975
24.08.2019

Spokojenost.

Aknel26
21.08.2019

Opět jedna prázdninová oddechovka, které dominuje humor, ať už se týká Tereziny babičky a tety, nebo práce v kempu. Příběh samotný je naivní a konec dost nepochopitelný. Patří k těm (nej)slabším.

Amneris
24.07.2019

Knihu jsem přečetla za jeden den a dost se u ní nasmála. Hlavně "bábiny" a pan Mrkvička byli boží :-)

JancaMia
07.10.2018

Frky pana Mrkvičky a bábinka s tetinkou jsou báječné . Tahle knížka mě jako 15 letou hrozně bavila a dokonce i po letech.

agatha2
29.12.2017

Coby dospívající dívka jsem, ani nevím proč, knihy od Lenky Lanczové nečetla, Dostala jsem se k nim až někdy po třicítce a od té doby si sem tam nějakou přečtu. Tato mě bavila hlavně díky dvěma praštěným babčám a velectěnému panu Mrkvičkovi.

Sarrah
20.09.2017

Tak tuhle jsem měla jako teenager nejraději. Před dvaadvaceti lety jsem ji přečetla asi 3x :D

EvikU.
07.04.2017

Kniha se četla hezky. Akorát si musím vždy kouknout na první vydání, abych poznala, že jsem to četla. Další obálky se jim mimochodem povedly více, ale člověka to mate. ☺

Andělé noci
Andělé noci