Těžká noc

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým. Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408331/big_tezka-noc-XIU-408331.jpg 4432

Kniha Těžká noc

Lka

Audiokniha :
Hezký příběh ze života. Moc hezky se to poslouchalo. Mám ráda tyhle životní příběhy, které čtu jako odpočinkovou četbu po thrillerech.

Klára90

Mě se tato kniha líbila moc. Hlavní hrdinka Erika mi byla sympatická a fandila jsem ji, ať se ji daří. Kniha byla čtivá, zápletka dobrá.

Pettinka

Lenka je muj oblibenec, nicmene, pokud cekate jako velky wow, tak Vas to zklame. Najednu stranu, co ma furt vymyslet za zapletky? Ale za me jo, mne se to libilo, mam rada takovyhle oddechovky a Lenky styl psani.

kuwu

Klasika, která nezklamala, ale bohužel ani nějak extra nenadchla. Stále mám oblíbené jiné, které tato nepředčí.

Zujaja

Pěkná letní oddechová, jako náctileté jsme s mou sestrou knížky od této spisovatelky četly, takže taková nostalgie, když jsem knihu zahlédla a vrátila jsem se v myšlenkách tak o 20 let zpět ...

Dietwithstyle

Typická Lanczová, hlavní hrdinka Erika to v životě nemá lehké. Je to dost realistické, žádné pohádky. Potěšilo mě, že se tam objevují postavy z jiných knih, konkrétně z Hvězdy naděje a taky z Milenek a hříšníků.

Lucc93

Po dlouhé době kniha od mé milované autorky z dob mého dospívání. Všechny již mám přečtené, ale tenhle románek mi nějak proklouzl, takže jsem se s velkou nostalgii pustila do čtení. Nezklamalo mě to, paní autorka má stále stejný styl, což považuji určitě za výhodu. Velmi čtivé. Doufám, že se ještě dočkám dalších dílů, jako milou oddechovku velmi doporučuji a to především těm, kteří romány od paní Lanczové milují.

hruskovalucie93