Těžká noc

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým. Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408331/tezka-noc-XIU-408331.jpg 4.1365
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Víkend

Kniha Těžká noc

Layss
20. listopadu

Knihy od Lanczové jsem četla během střední školy a hodně se mi líbily. Nedávno jsem si dělala objednávku v e-shopu a zrak mi padl na tuto novinku. Občas se ráda vrátím o pár let zpátky a nepohrdnu dívčím románkem. A tato kniha nezklamala. Přečetla jsem ji za jeden jediný den. Mohu doporučit.

Jurfinka
13. listopadu

To byla teda idylka...

Monika164
08. listopadu

Moje první kniha od Lancove a určitě ne poslední... Doporučuji

attila1

První moje setkání s paní Lanczovou a určitě ne poslední. Pohodová knížka ze života.

kramlinka88

Za mě spokojenost, bylo tam vše co jsem chtěla :-) Jen teda paní Krausová by zasloužila přehnout přes koleno :-D Max mě občas štval taky, ale nakonec to dopadlo dle očekávání ;-) Klasická Lanczovka, milovala jsem ji před dvaceti lety a miluju ji doteď, příjemná oddechovka :-)

lisell

Odpočinkové čtení přesně ve stylu Lanczové. Na jejích knížkách jsem vyrůstala, takže bylo příjemné vrátit se do puberty :) mně se její styl psaní prostě líbí. I když pro někoho může být kýčové či moc růžové, někdy je fajn popřít realitu a trochu se zasnít.

Doubravka1975

Lenka Lanczová mě nikdy nezklame. To je u mě vždycky sázka na jistotu. Akorát jsem si myslela a přála jiný konec.
SPOILER

Aby v těch dveřích na konci stál Štěpán. Max se choval trochu jako blbec, ale i tak se mi to moc líbilo. Plný počet hvězd

BarkaS

(+ SPOILER) Zajímavé ženské čtení, dobře napsané (ale ty chyby a hrubky v textu mě tedy pěkně nas....). Horší to bylo i s dějem (dost se dalo odhadnout předem a nejzásadnější překvapivý zvrat byl poměrně nepřekvapivý). Vybrat si za osudového chlapa žárlivého blba, který navíc neumí odporovat svojí “mamince”, to nechceš, takže tentokrát ani náznak happyendu. Hlavní hrdince byste dali korunu, ale možná taky pár na holou. Některé její životní volby by mi jinak tak akorát přivodily kopřivku.

Matka v krizi
Matka v krizi