Těžká noc

Po pětiletém vztahu by měl přijít další stupeň - bud' svatba, anebo rozchod. Patrik zvolí druhou možnost a Erika je náhle opuštěná a nešťastná. Místo po Patrikovi se snaží zaplnit intenzivními nezávaznými zážitky, které však také nejsou tím pravým ořechovým. Nová láska na sebe ale nenechá dlouho čekat a Erika je zase šťastná, zamilovaná a milovaná. Jenže ani nový vztah není tak úplně bez mráčku - Eriku tíží jisté tajemství a navíc ani soužití s potenciální tchyní není zrovna jednoduché ......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408331/tezka-noc-XIU-408331.jpg 4.56
Romány, Literatura česká, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Těžká noc

MarKy95
včera

Po tolika letech jsme se konečně dočkaly.. Za mě pěkné čtení, za pár hodin přečteno. Ráda bych tam sice viděla jiné ,,staré známé,, ale i pěkné. :)

Danisa
včera

Přečteno jedním dechem...krásný příběh od autorky jejíž knihy mě provázely dospíváním ;-)

siobhan
včera

Klasická "lanczovka", zápletka už lehce ohraná. Plusové body za zařazení starých postav.

Škoda, že neproběhla pečlivější korektura.

jaste
včera

Taková klasická Lanczová. Nepřekvapilo, nezklamala, nenadchla.

ptavichripkaa
včera

Za mě super. Už se mi stýskalo po další "lancovce" a vůbec nezklamala. Zhltla jsem ji za dva dny a kdybych nemusela chodit do práce a spát tak byste to počítalo na hodiny :) :)