Koupit knihy

Lenka Lanczová

česká, 1964


Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 63 knih

Komentáře (141)

janii0943
21. května

Tuto autorku snad zná každá :)

Krásné romány, někdy naivní, někdy se v nich sami najdete. Trilogie Počkej na mě Radko, nebo Lucky Luk patří mezi mé nejoblíbenější.

petulik330
12.05.2021

Moje nejoblíbenější česká autorka, která mě svými knihami v období školní docházky držela nad vodou.
U paní Lanczové se mi líbí, že její knihy jsou že skutečného života a její hlavní hrdinové řeší stejné problémy jako plno jejich čtenářů.
Děkuji za Vaše úžasné knihy.

Nika30
08.01.2021

Má nejoblíbenější spisovatelka. Celé roky jsem toužila mít sbírku jejich knih což se mi povedlo až v minulém roce. Současně jsem si splnila sen se s Lenkou setkat a jít po stopách jejích knih. Za obojí jsem neskutečně šťastná. Její knihy mě provedli těžkým obdobím v pubertě. Všechny jsem četla několikrát a ráda se k nim vracím jako k relaxu.

EvikU.
10.11.2020

Tuhle autorku jsem měla nejvíc oblíbenou, když mi bylo náct a i pak kolem 20 let. Spoustu jejích knih mám doma. Někdy se k ní rada vracím, už jen z nostalgie. A taky autorka a její knihy se mnou rostou. Když teď občas napíše knihu o ženě po 30 nebo kolem 40 tak si ji kupuju a znovu ráda čtu. Její knihy jsou čtivé a ze života.

medulinka
14.09.2020

Když mi bylo tak 14 - 16 let, tak jsem dívčí romány od Lenky Lanczové hltala. Je to pro mě taková nostalgie. Mám jich doma spoustu, vždycky jsem čekala, až autorka vydá novou knížku a nemohla jsem se toho dočkat. Dostávala jsem je k narozeninám, svátkům, k Vánocům.... Bylo to čtivé, o problémech dospívajících děvčat. Kolikrát jsem se od toho nemohla odtrhnout a musela jsem číst a číst... Před nedávnem jsem si jednu z knížek vzala s tím, že bych to zkusila a znovu se začetla, ale bohužel už to pro mě nemělo takové kouzlo a nebavilo mě to. Pro náctileté ale určitě super čtení.

Adlinkaa
07.07.2020

První knihu jsem si od Lanczové přečetla minulé léto. Díky ní jsem začala tak číst. Asi se shodneme na tom, že konec je sice předvídatelný, ale co si budem, rádi se k ní budeme vracet. Letní, čtivé, vtipné...K vodě naprostá idylka :)

Evka27
17.05.2020

V mojí pubertě se četl Stanislav Rudolf, ale díky "lanczovkám" začala číst moje dcera a já jsem byla zvědavá, tak jsem je hltala taky. Moje nejoblíbenější jsou trilogie o Radce a Šeptej. O dovolených se k nim dokonce ráda tajně vracím.

RMarkéta
06.12.2019

I já mám nějakou tu Lanczovou v knihovně. Na základce a střední škole jsme ji s holkama děsně žraly. Byla to krásná doba. Teď mi ji připomněla švagrová, která si Těžkou noc objednala od Ježíška pod stromeček. Asi si ji budu muset od švagruše vypůjčit. Chci totiž vidět, kam se paní spisovatelka od té doby posunula.

1 ...