jarkaska jarkaska komentáře u knih

Bella Mourková má potíže! Bella Mourková má potíže! Daisy Meadows

Další z dobrodružných příběhů kamarádek Joly a Lilky. V tajuplném lese zůstaly poprvé přes noc. Kočička Bella Mourková se dostala do potíží, když pomocí nočních brýlí měla hledat Strašbahňákům prasklé sloupy pod Muchomůrkovou mýtinou, kterou chtěla Grizelda zřítit. Vše dobře dopadlo, Strašbahňákům našly nový domov - bažinu. To se ale nelíbí Grizeldě, a tak slibuje další potíže, jen aby získala Les Přátelství. Tak budeme čekat na další pokračování. Jen škoda, že u nás nevyšly všechny příběhy zvířátek.

20.04.2024 5 z 5

Lásce neunikneš Lásce neunikneš Stephanie Howard

Klasika harlequinek, vše dobře dopadne. Pěkná oddechovka.

20.04.2024 4 z 5

Moje děvče Sunday Moje děvče Sunday Mary Higgins Clark

Je to taková jednohubka na dva večery. Kniha obsahuje čtyři krátké povídky, kde ústřední dvojicí je exprezident a jeho manželka. Autorka má napínavější knihy.

18.04.2024 4 z 5

Unesli Lucku Šmidlifouskovou! Unesli Lucku Šmidlifouskovou! Daisy Meadows

V této knize se dozvíme , jak se kamarádky Jola a Lilka dostaly do lesa Přátelství.
Zde zvířátka mluví a Jola s Lilkou zde zažijí svá dobrodružství. Tentokrát zachrání králičí holčičku Lucku Šmidlifouskovou . Pěkné čtení.

18.04.2024 5 z 5

Ušmudlaná neplecha Olívie Ždibáčkové Ušmudlaná neplecha Olívie Ždibáčkové Daisy Meadows

Tato kniha se mi dostala do ruky a zaujala mě svojí obálkou, ale i většími písmenky. Kniha pro začínající čtenáře i ty, kteří mají rádi zvířátka. Po přečtení jsem zjistila, že je to již pátá kniha série. Nevadilo, poohlédnu se po ostatních dílech.

Loupež v Safariparku Loupež v Safariparku Julia Boehme

Poslední z příběhů malé Týnky a její kamarádky Jitky a jejich ponících Ponym a Draumurem. Tentokrát chytaly zloděje, který kradl v Safariparku zvířata. Vše dobře dopadlo. Určitě další knihy, které mohu doporučit svým malým čtenářkám.

Poník k zulíbání Poník k zulíbání Julia Boehme

Pěkná kniha pro menší holky, které mají rády koně. Dvě starší vnučky jezdily na koních. V současné době už mají jiné kroužky, a tak nezbývá čas.

Čtyřnohý zachránce Čtyřnohý zachránce Julia Boehme

Další pěkné čtení u odpolední kávičky.

03.04.2024 5 z 5

Strašidelný dům Strašidelný dům Zuzana Pospíšilová

Bylo to příjemné počteníčko, doporučuji dalším dětem.

03.04.2024 5 z 5

Rozpustilá opička Rozpustilá opička Julia Boehme

Pěkné čtení pro malé holky, která mají ráda zvířata.

Nejchytřejší poník na světě Nejchytřejší poník na světě Julia Boehme

Další z pěkných příběhů Týny a jejího poníka Pony.

Moje poslední vévodkyně Moje poslední vévodkyně Eloisa James

Pěkná a čtivá romantika.

Nerozluční přátelé Nerozluční přátelé Julia Boehme

Tu to knihu jsem objevila v knihovně. Pro ty, kdo mají rádi zvířata a to hlavně koně. Vřele doporučuji. Knihy jsou již téměř dvacet let staré, ale tomu nic nebrání si je přečíst i dnes.

28.03.2024 5 z 5

Andělé noci Andělé noci Lenka Lanczová

Knihy Lenky Lanczové mě nějak minuly. Škoda. V dnešní době je to pro mne, po těch předchozích knihách, krásná oddechovka. Jistě si přečtu i jiné knihy této autorky.

28.03.2024 4 z 5

Můj bratr Můj bratr Karin Smirnoff

Tak toto byla dost drsná kniha, která se nedala na dlouho odložit. Nevadila malá písmena, chybějící přímá řeč nebo několik slov dohromady. Četla jsem, abych se dozvěděla konec . Už se těším na další pokračování .

27.03.2024 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Pěkné čtení pro návrat do dětství.

26.03.2024

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

K některým knihám se dostávám díky svým čtenářům. Tato je jednou z nich. Pěkná detektivka z švédského venkova. Četla se pěkně, žádná velká brutalita. Už mám zamluvený další díl, tak se těším na setkání s hlavními postavami.

20.03.2024 5 z 5

Nevinná lež Nevinná lež Barbara Cartland

Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Autorka má i lepší knihy.

06.03.2024 4 z 5

Bacilyyy! Bacilyyy! Alan MacDonald

Další z rošťáren malého rošťáka Bertíka. Dětem se kniha líbí.

27.02.2024 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Tuto knihu jsem několikrát odložila, protože jsem potřebovala přečíst jiné knihy.
Teď jsem konečně knihu začala číst, ze začátku mě to moc nebavilo. Ale pak jsem se do děje začetla a jen čekala, jak to dopadne. Musím říct, že takový konec jsem nečekala.

27.02.2024 4 z 5