Moje děvče Sunday

Moje děvče Sunday https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25599/moje-devce-sunday-Imi-25599.png 3 44 8

Čtyři kriminální příběhy spojené neobvyklou dvojicí protagonistů: exprezidentem Spojených států a jeho chotí - kongresmankou. Vzorně se milující manželský pár Henry a Sunday Britlandovi zasahují či stávají se účastníky případu prezidentova tajemníka, obviněného z vraždy své milenky, únosu samotné Sunday, dobrodružství na lodi a vánočního příběhu s uneseným a ztraceným chlapcem. Autorka vytvořila sice originální dvojici jakýchsi detektivů-amatérů z vyšší společnosti, povídky však postrádají dostatek napínavosti,spád a zajímavější zápletky. Zločin z lásky Prezidentova žena Hail Columbia Veselé vánoce... celý text

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Alpress

My gal Sunday , 1996

čef
27.01.2023 3 z 5

Povídky, které snad nikoho nenaštvou, ale z druhé strany ani příliš nenadchnou. Exprezident i jeho žena nejsou v těchto rolích nějak moc věrohodní, napětí je takové nijaké a tak jedinou devizou je snadné, přehledné čtení vhodné na dobrou noc. No, někdo si může i poplakat nad vánoční povídkou, ale toho bych si rád vyfotil.

medlovice
06.02.2020 3 z 5

Podle obalu jsem čekala romantickou komediální zápletku , něco o létě a lásce, ale toto je spíš politicky zaměřené , plné postav nudně nezábavných. Jen Sunday byla sympatická žena.

Galadwen
30.01.2020 2 z 5

Čtyři spíše průměrné povídky, jenom jednu bych nazvala skutečně detektivní, ostatní mají blíže k thrilleru, ale bez velkého napětí. Ústřední pár působí trochu nevěrohodně. Zkrátka přečíst a zapomenout.
České vydání je odbyté, obsahuje značné množství překlepů, dokonce i v osobních jménech.

tess.de.veles
20.02.2016

No neurazí , ale ani nenadchne....ale spíš nenadchne :(

Kubíííína
19.10.2015 5 z 5

Čtyři povídky, které mě nadchly, dojaly i napnuli.

Evka27
24.09.2015 2 z 5

MHC je moje velmi oblíbená autorka, ale tato kniha se mi vůbec nelíbila.

koki.veru
04.02.2014 4 z 5

Kniha obsahuje čtyři příběhy, kde jsou hlavními postavami bývalý prezident a jeho manželka. Každý z příběhů obsahuje nějakou zápletku. Podle mě průměrná, možná dokonce i podprůměrná kniha.

WEIL
19.08.2011

Ano, úspora v napětí, napínavosti i spádu, to je co autorka někdy postrádá.

Kniha Moje děvče Sunday je v