jarkaska jarkaska komentáře u knih

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

K některým knihám se dostávám díky svým čtenářům. Tato je jednou z nich. Pěkná detektivka z švédského venkova. Četla se pěkně, žádná velká brutalita. Už mám zamluvený další díl, tak se těším na setkání s hlavními postavami.

20.03.2024 5 z 5

Nevinná lež Nevinná lež Barbara Cartland

Kniha neurazí, ale ani nenadchne. Autorka má i lepší knihy.

06.03.2024 4 z 5

Bacilyyy! Bacilyyy! Alan MacDonald

Další z rošťáren malého rošťáka Bertíka. Dětem se kniha líbí.

27.02.2024 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Tuto knihu jsem několikrát odložila, protože jsem potřebovala přečíst jiné knihy.
Teď jsem konečně knihu začala číst, ze začátku mě to moc nebavilo. Ale pak jsem se do děje začetla a jen čekala, jak to dopadne. Musím říct, že takový konec jsem nečekala.

27.02.2024 4 z 5

Puuuch! Puuuch! Alan MacDonald

Další úsměvné příběhy rošťáka Bertíka.

25.02.2024 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Toto byla první kniha od Colleen Hoover a určitě ne poslední.
Kniha se pěkně četla, líbilo se mi propojení minulosti se současností. Určitě stojí za přečtení.

25.02.2024 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

K této knize jsem se dostala díky kamarádce. Je to nádherná kniha, která vás vtáhne do děje a těžko ji odkládáte. Toto by si měl přečíst každý kdo si v dnešní době stěžuje. Obdivovala jsem Aničku co ve svých letech vydržela. Kniha, kterou budu svým čtenářkám doporučovat.

12.02.2024 5 z 5

Válečník z Vysočiny Válečník z Vysočiny Hannah Howell

Další z pěkných dílů této série z Vysočiny. Kniha se mi moc líbila.

09.02.2024 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Knihu jsem vlastně sehnala pro čtenáře do knihovny. A že jsem byla naladěna na
ty vraždy, zkusila jsem tuto knihu. Opět po dlouhé době kniha, která mě vtáhla do děje. A ten konec, no překvapil. Ale teď už si dám pěknou oddechovku.

02.02.2024 5 z 5

Malí hrdinové Malí hrdinové Jacques Thomas-Bilstein

Čtyři krátké pohádky o zvířátkách, kniha na jeden večer. Také se nám líbily ilustrace.

02.02.2024 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Poslední kniha, která mi od Shari Lapeny chyběla přečíst. A musím říct, že i nejrychleji přečtena. Krátké kapitoly, takže jsem si říkala ještě jednu a ještě jednu, až jsem byla u konce. Nedalo se přestat číst a najít vraha. Takže teď už jen čekat na další novou knihu, která u nás vyjde.

28.01.2024 5 z 5

Cesta k oltáři Cesta k oltáři Cathy Maxwell

Tak tento díl se mi moc líbil. Vévoda Gavin konečně našel svou velkou lásku Sáru. Moc pěkné čtení.

26.01.2024 5 z 5

Urozená kapsářka Urozená kapsářka Cathy Maxwell

I další díl této série se mi četl dobře. Už se těším na poslední díl, snad i vévoda najde své štěstí.

23.01.2024 5 z 5

Pusuuu! Pusuuu! Alan MacDonald

Bertík je spolužák Andělky. Je to pěkný rošťák a má plno šílených nápadů. Určitě stojí za přečtení.

22.01.2024 4 z 5

Čertice Andělka - Dohazovačka! Čertice Andělka - Dohazovačka! Alan MacDonald

Tři krátké a veselé příběhy Andělky Hezoučké, neboli čertice Andělky. Pěkně jsme se u nich nasmály.

22.01.2024 4 z 5

Partie století Partie století Cathy Maxwell

Kniha se mi četla dobře. Milá romantika. Určitě budu v této sérii pokračovat.

15.01.2024 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Kniha se mi dobře četla. Další pěkný příběh z této série.

09.01.2024 5 z 5

Martinka Martinka Gilbert Delahaye

Některé příběhy Martinky jsme četly nedávno. O tom jak Martinka s kamarádem Františkem prožili nevšední den, jak Martinka ztratila pejska Alíka nebo jak se učila vařit. A tak jsme četly jen o tom jak se Martinka začala učit hrát na violončelo. Jak slavila narozeniny a dostala pěknou panenku a o Martince jak byla nemocná. Kniha má pěkné ilustrace.

04.01.2024 5 z 5

Amélie, to je dobrý nápad! Amélie, to je dobrý nápad! Enid Blyton

Poslední kniha o neposlušné panence Amélii. Určitě stojí za přečtení.

02.01.2024 5 z 5

Amélie divočí! Amélie divočí! Enid Blyton

Další pokračování nezbedné panenky Amélie. Chvílemi jsme se i musely smát. Pro mladší děti doporučuji.

02.01.2024 5 z 5