Nevhodný návrh

Rok 1815. Sophii Beckettové se nikdy ani nesnilo, že se jí podaří vklouznout na vyhlášený maškarní ples lady Bridgertonové, natož se tam seznámit s “krásným princem”. Přestože je dcerou hraběte, zlá nevlastní matka ji odsoudila do role služebné. Teď se však Sophie v náruči šaramantního a pohledného Benedicta Bridgertona cítí jako princezna. Bohužel s vědomím, že až odbije půlnoc, kouzlo vyprchá…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9515/nevhodny-navrh-WoW-9515.jpg 4.4334

Bridgerton 3.

Literatura světová, Pro ženy, Historické romány
Vydáno, Ikar (ČR)

An Offer From A Gentleman, 2001

Kniha Nevhodný návrh

BlankaHill
včera

Kniha nám ze začátku připomíná velice známou pohádku, ale vůbec mi to tady nevadilo. Příběh se četl opět velice dobře a líbil se mi podobně jako předchozí díl série.

petulik330

Pro mě naprosto dokonalé. Jít potají na bál, kde se setkáte s krásným prince který vás učaruje a vy jej. Jako z pohádky.

vcielka

Popoluska. Ak niekoho nenapadne toto porovnanie pri citani tejto knizky, tak urcite zil doteraz v alternativnom vesmire. Dokonca uvod bol tak vykradnuty z Popolusky, ze som sa az zacinala bat. Milujem Popolusku, ale naozaj nemusim rovnaku verziu citat stale dookola. Nastastie po polnoci ta abnormalna podobnost skoncila, i ked, nedajte sa zmiast, nezanikla. Pribeh bol o suzneni dusi od prveho momentu stretnutia, co mne osobne obycajne vadi, ale tentokrat ani nie, pretoze tento rys autorka nadniesla a zvelicila a urobila z neho zamer. Mila ctiva oddychovka, ktoru odporucam, ak si chce citatelka prijemne romanticky oddychnut :)

Gilnien

Jako obvykle dobré čtení, akorát ten popelkovský námět mě trochu rozčiloval.

J.Pepi

Myslím, že toto je zatím můj nejoblíbenější díl z celé série. Benedikta jsem si zamilovala hned v prvních stránkách. Vůbec mi nevadilo, že to byla Popelka, která místo střevíčku ztratila rukavičku. Celá série se mi zatím velmi líbí, je to ten typ oddychových knih, kdy člověk po přečtení anotace přesně ví, jak to dopadne, ale i tak to musí přečíst. Závěrem snad jen to, že Benedikt je zatím můj nejoblíbenější Bridgerton.

Kačka227

Krása. Miluji Popelku, a tak jsem byla zvědavá...a musím říct, že se to vyvedlo. Byly chvíle, kdy bych Benedikta praštila, ale vše jsem mu odpustila ve chvíli, kdy jsem zjistila, že má čich :-) No....asi i dříve ;-)

Majjina

Ale jo...čekala jsem to horší. Sympatický hlavní hrdinové a děj se nezadrhával. Jako oddechovka super.

Johana
31.12.2020

V rámci žánru vysoko nad průměrem. Ačkoli červenku většinou nečtu, tuhle příběh na námět pohádky o Popelce jsem celkem přelouskala s chutí a jenom s trochou přeskakování.
Od paní Quinnové jsem si totiž chtěla přečíst něco ze série o Bridgertonových, abych si udělala obrázek, podle čeho byl točen seriál na Netflixu, Bridgertonovi.
Seriál mi, mimo jiné, přišel opravdu špatný. (Je to ten přetřásaný hlavně kvůli obsazení afroamerických herců do rolí britských aristokratů 19.století - včetně královny. Sic? No, napsáno to tak rozhodně nebylo.)