Čekanka

Rok 1824. Penelope Featheringtonová odjakživa tajně zbožňovala bratra své nejlepší přítelkyně. Myslela, že o něm ví všechno, jenomže pak objevila jeho velké tajemství… Colina Bridgertona už unavovalo, že ho lidé považují pouze za okouzlujícího hejska. A nejvíc mu vadilo, že všichni hltali klepy z pera lady Whistledownové, která se o něm snad v každém ze svých sloupků zmiňovala už v prvním odstavci. Po návratu z ciziny však zjistil, že se mnohé změnilo - především jeho stará dobrá kamarádka Penelope. Co může tajit floutek a co dívka, kterou už každý považuje za starou pannu? A mohou mít vůbec něco společného? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/1368/cekanka-1368.jpg 4.5298

Bridgerton 4.

Vydáno, Ikar (ČR)

Romancing mister bridgerton, 2002

Kniha Čekanka

rampapa

Příběh Penelope a Colina se mi tak líbil až jsem se do toho příběhu zamilovala.Kniku velmi doporučuji.

petraj30

Jedním slovem ÚŽASNÉ. Penelope jsem fandila od prvního dílu, Colin se mi zase líbil o trochu víc v předchozích dílech, ale i tak to nemělo chybu

pip11

Touto knihou to bylo mé seznámení s Julii Quinn. Příběh byl zábavný, vtipný a lehce čtivý. Příjemně jsem se bavila.

GinaKicaid

Dám 5* ne za vrchol literatury, ale kvůli tomu, že Čekanka byl první historický román, který mne opravdu bavil a kvůli kterému jsem si přečetla všechny knihy této autorky.

MinaHawke
23.07.2018

Penelope byla taková milá, hezká kniha.

keiko33
24.01.2018

Znovu skvele. Colinovi mozno chybal doterajsi vtip a nabral na vaznosti, ale je to pochopitelne, ved dospel, uz nebol mlady lamac srdc. To prekvapko, kto je skutocna novinarka ma prekvapilo, no ked som sa nad tym zamyslela, davalo to dokonaly zmysel. A Pelelope, bola uzasna. Keby ludia castejsie prizerali aj na vnutro cloveka, neboli by potom sklamani s vyberom partnera.

ketvin
11.01.2018

Skvělá kniha, Quinn opět nezklamala :) A co je hlavní, bylo to překvapivé - napínavé, nečekané... Ač jsem si myslela, že mě autorka neobelstí, tak se tak stalo a "tajná" postava mě nakonec překvapila :) Tipovala jsem prostě někoho jiného :))

Colin byl skvělý (vzhledem k tomu, jak se o něm psalo dříve a jak se do něj člověk zamiloval mohl být lepší, ale co se dá dělat... :)), je to můj oblíbený Bridgerton, Penelope též dobře napsaná. Nemám si nač stěžovat, ale opět musím poznamenat, že mi chybělo víc "rodiny Bridgertonů", škoda že autorka knihy více neprováže, že nenechá sourozence se projevit spolu častěji :)

Adelin239
20.12.2017

Opět krása! Nemůžu si u této série na nic stěžovat. Je čtivá, romantická a hlavně zábavná, což velice oceňuji, protože jinak by neměla takové kouzlo, jaké doteď má.
Sice je příběh ve stylu ošklivého káčátka a pohledného mladíka, který se opakuje nejen u této knihy, ale i tak mám pro tyto příběhy velkou slabost. Nemůžu si pomoct. Přijde mi to vždy velmi romantické, i když nereálné :-D
Takže mi nezbývá než dát plný počet hvězdiček...prostě skvělá kniha.