Nevhodný návrh

Nevhodný návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9515/bmid_nevhodny-navrh-WoW-9515.jpg 4 1165 194

Rok 1815. Sophii Beckettové se nikdy ani nesnilo, že se jí podaří vklouznout na vyhlášený maškarní ples lady Bridgertonové, natož se tam seznámit s “krásným princem”. Přestože je dcerou hraběte, zlá nevlastní matka ji odsoudila do role služebné. Teď se však Sophie v náruči šaramantního a pohledného Benedicta Bridgertona cítí jako princezna. Bohužel s vědomím, že až odbije půlnoc, kouzlo vyprchá…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

An Offer From A Gentleman , 2001

danca044
17.07.2014 2 z 5

Asi třetí kniha, co už jsem od Julie Quinn četla. První mě bavila, druhá byla ještě jakž takž, ale tohle byla nuda. Nerada to říkám, ale chtělo by to trochu oživit psaní a vymyslet někdy něco nového Další knihy už snad ani číst raději nebudu.

Charley
16.07.2014 4 z 5

Quinnová opět nezklamala!!! Sice každý ví, jak to dopadne a o co jde, ale myslím, že to není účelem této knihy. Podle mě jde hlavně o způsob toho, jak to autorka podává (což jí jde podle mého názoru skvěle). Mám ráda na jejích knihách tu lehkost a hlavně humor. No nic víc nemohu dodat, prostě další skvělý díl ze série Bridgertonů :) Ale abych to srovnala s ostatními díly série, tak lepší se mi zdál např. díl Vikomt, který mě miloval či Čekanka....ale je to jen malinký rozdíl. Opravdu píše dobře.

miruska1
19.06.2014 5 z 5

Julia Quinn nesklamala. Milujem jej knihy. Tato časť je niečo na sposob Popelky,veľmi pekny pribeh s uspokojivym zaverom. A teraz hura na ďalšiu časť :-)

Šárka64
20.03.2014 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale tyhle romantické příběhy se mi moc líbí. Dobře se čtou a člověk si u nich svým způsobem odpočine.

Andulienka
17.02.2014 5 z 5

Nepustila som ju z ruky, kým som ju celú neprečítala. Bola som zvedavá, akým spôsobom a kedy príde Benedict na to, kto je Sofia:)
Véééééľmi pekný príbeh!!!

janno69
03.11.2013 5 z 5

velmi pěkné, čtivé...

malazluta
29.07.2013 4 z 5

Já ty variace na Popelku zrovna moc nemusím, navíc se mi při čtení této knihy několikrát vybavil film "Věčný příběh"... ale navzdory všemu se mi knížka četla moc dobře a bavila jsem se.

Roninka
09.07.2013 5 z 5

Tak tohle bylo pro mne velmi krásné počtení.

luci2
19.06.2013 3 z 5

Čtivý příběh, který se dobře četl.

liletka_a
23.03.2013 4 z 5

Trošku jiný než ostatní díly, ale díky tomu byl vyjímečný :)

hortenzie
04.03.2013 5 z 5

Další příběh o Popelce - moc dobře se čte. Určitě doporučuji všem, kdo mají rádi romantické příběhy se šťastným koncem.

machrus
12.09.2012 4 z 5

Opět se tu opakuje příběh ŽENA S MASKOU,ale opakuje znamená od jiné spisovatelky.Ale opět to byla dobrá kombinace.

ladyAnna2
16.05.2012

Dnes dočtena.úžasná knížka :-)))

Shakespeare
03.05.2012

Trochu zdlouhavé, ale přesto je to Julie Quinn a tak si neodpustí nezapomenutelný závěr :)