Náhradní princ

Prázdniny se kvapem blíží a sedmnáctiletá Jana se na ně nijak netěší. Nemá totiž žádný program a kromě srpnové brigády ji čeká nuda doma. Když se však naskytne příležitost vyrazit na volejbalový turnaj do kempu Mokrá louka, rázem je všechno jinak a Janě přibudou velké starosti. V několika málo dnech musí nutně sehnat kluka, co by ji doprovázel a před partou "zaskočil" za Sebastiana, se kterým chodí skoro rok. Sebastian je sice po všech stránkách naprosto dokonalý, spolehlivý, věrný, něžný, zamilovaný romantik a poeta, nicméně má jednu vážnou vadu a sám s Janou jet nemůže, protože neexistuje. Jana si ho vymyslela, aby se před kamarádkami neshodila a nepřipadala sobě i jim "zaostalá"....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/123/nahradni-princ-QYo-123.jpg 4.2403
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Náhradní princ

Ana72154

Zatím moje 36. přečtená kniha od autorky. Nepamatuji si, jak všechny přečtené knihy dopadli, ale zdá se mi, že většinou ke konci nastal nějaký zvrat a celý příběh otočil vzhůru nohama. To může být ale můj pocit s odstupem času.

Nika320

Nenáročné. Oddychové.

Hlavní postava je mi sympatická svým prvotním odporem vůči mužské hlavní postavě. Takové příběhy jsou nejlepší.

Analady

Po opravdu náročné četbě jsem potřebovala zase nějakou oddechovku. A tak jsem sáhla po další knížce od Lenky Lanczové, kterou považuji za záruku oddechu. Po její předchozí knížce, která mě příjemně překvapila, jsem doufala, že i tentokrát nezklame. Pravda, rozjezd byl trochu pomalejší, ale od chvíle, kdy Jana s partou vyrazili na turnaj, jsem se dobře bavila. Svůj účel kniha splnila. Hezky jsem se u ní odreagovala.

Knihomolka97

Po Tajné lásce moje druhá nejoblíbenější kniha od milované autorky. Objevila jsem ji celkem nedávno v knihovně a už jsem ji měla půjčenou 2x a přečtenou 3x. :-D
Je to klasický ,,Lanczovský'' příběh o první lásce, přátelství, dobrodružství, se špetkou klišé a humoru. Janu jsem si oblíbila okamžitě a Jakub... ách.. co si budeme povídat, že. :-) Líbilo se mi jejich škádlení, celou dobu jsem se usmívala jak měsíček na hnoji.
A jako poslední bych chtěla říct... že jsem fakt strašně ráda, že zde není otevřený konec!! :-D Nebo aspoň takový konec, na který jsme od autorky zvyklí.

sofie92

Krásná kniha. Konečně jiná hlavní hrdinka než všechny stejně hubené, krásné a úžasné.

Skalara

Příběh je skvělý :D Strašně mnoho vtipných dialogů. Sice to nejsou knihy mého věku, ale tato se mi opravdu líbila.

JancaMia
26.12.2018

Jj střeštěnej nápad a jak jinak může dopadnout ..

katuká
15.08.2018

Jela jsem na dovolenou a knihovna měla zavřeno, tak jsem sáhla po mém mládí a to jsou knížky od Lenky Lanczové. A ono mě to pořád baví, jsem stále mladá! :D