Náhradní princ

Prázdniny se kvapem blíží a sedmnáctiletá Jana se na ně nijak netěší. Nemá totiž žádný program a kromě srpnové brigády ji čeká nuda doma. Když se však naskytne příležitost vyrazit na volejbalový turnaj do kempu Mokrá louka, rázem je všechno jinak a Janě přibudou velké starosti. V několika málo dnech musí nutně sehnat kluka, co by ji doprovázel a před partou "zaskočil" za Sebastiana, se kterým chodí skoro rok. Sebastian je sice po všech stránkách naprosto dokonalý, spolehlivý, věrný, něžný, zamilovaný romantik a poeta, nicméně má jednu vážnou vadu a sám s Janou jet nemůže, protože neexistuje. Jana si ho vymyslela, aby se před kamarádkami neshodila a nepřipadala sobě i jim "zaostalá"....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123/nahradni-princ-QYo-123.jpg 4.2465
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend

Kniha Náhradní princ

Knihomolka506

Tohle je dobrý příběh! Jedna z nejlepších knih od autorky právě na léto a pořádné horko. Hlavní postava snad konečně potká svou první lásku... povede se jí zamilovat se napořád?

Lucy6827

Tuto knihu mám strašně ráda. Několikrát jsem ji četla a ještě ji číst určitě budu. V mém žebříčku oblíbenosti knih od L. Lanczové patří určitě na přední místa. Už ji znám tak dobře, že když je nálada, tak otevřu na některé stránce a prostě čtu.

Květinka008

Super :-) Víc vyjádřím citátem přímo z knížky: "Mamce se v duchu omluvím. Vždycky jsem se smála, když mluvila o svých kolegyních jako o "holkách". Teď vidím, že měla pravdu. Nejspíš tam uvnitř všechny zůstaneme dívkami... I když nás semele rotačka života."
:-) (mámě v knize bylo plus minus 36 jako mně ;-) )

Amneris
13.12.2019

Kniha Náhradní princ mě bavila od začátku do konce, dost jsem se u ní nasmála. Je to skvělá kniha na odreagování, kdy člověk může vypnout a ponořit se do příběhu plného lásky, přátelství a letní pohody.

metalan
08.09.2019

Taková oddychovka.Dobře se četla.Člověk nemusí nad ničím přemýšlet.Klidně si přečtu další.Byl to super letní románek.

Aknel26
21.08.2019

Konečně zas lanczovka za pět hvězdiček! Jana je super holka, vtipná a pohodová, její vyprávění je plné veselých příhod a dýchá z něho ta pravá atmosféra léta, mládí a přátelství.

Kudík
13.08.2019

Po x letech jsem opět sáhla po něčem od L. Lanczové, a řekla bych, že jsem se dost dobře bavila a i omládla. :) Ideální kniha na léto, a to nejen pro náctileté.
Doporučuji, přečteno během dne.

Knižníkritička
16.07.2019

Po triologii pošeptej je to pro mě nejlepší od této autorky. Vtipné a milé. Ideální na léto.

Metráček: (I.-II)
Metráček: (I.-II)