Kapky rosy

Skončit úspěšně druhý ročník střední školy, mít v ruce vysvědčení a před sebou dva měsíce volna, lenošení a léta s příslibem nových zážitků... Co víc si přát! Sympatická a trochu nesmělá Karolína si ani víc nepřeje. Na rozdíl od svých kamarádek, které vyráží na tramp, se těší na příjemný klid trávený s knížkami a ostatními koníčky společně s rodiči a mladší sestrou na chalupě. O tom, že tyhle prázdniny rozhodně nebudou nudné, se přesvědčí záhy - tím spíš, že na nedaleké zřícenině starého hradu pracuje parta zajímavých brigádníků - a především jeden z nich Karolíně pořádně zamotá nejen hlavu, ale i její předchozí představy o dokonalém princi. Prázdninový román o letních touhách, snech, láskách a ne vždy jednoduchých cestách k dospělosti. 2. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/99_/99615/kapky-rosy-2-vydani-99615.jpg 4.3436
Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Kapky rosy

JessieEx

Když jsem byla na gymplu na intru, neměly jsme s holkama coby puberťačky valný zájem o knížky. Každopádně nás jedna spolubydlící zásobovala "Lanczovkama", které hrozně žrala. My ostatní jsme sice tak nadšené nebyly ale četly jsme to taky. Jedna jediná mě zaujala a zapamatovala jsem si ji natolik, že jsem se hecla si ji o 10 let později znova přečíst, abych zjistila jak moc jsem se sama změnila :D Pamatovala jsem si akorát scénu s klíštětem, která mě tehdy hrozně pobavila. No, musím uznat, že číst se to navzdory očekávání dalo, kupodivu to nebylo úplně stupidní. Ne, po další knížce od autorky bych už dnes nesáhla, takový blázen nejsem, ale myslím si, že pro pubertální holky, které ještě nezažily pořádnou lásku, Lanczová psát umí. Přečíst si to a zavzpomínat je fajn, ale číst další díly v mém věku a pro zábavu, by žádná zábava nebyla ;)

LenkaK73

Ma prvni zkusenost s Lenkou Lanczovou byla asi ve ctrnacti letech prave pres tuto knihu. Cetla jsem nejen jednou, poutavy a zajimavy pribeh. Srdcova zalezitost.

sofie92

Krásná knížka.

JancaMia
13.12.2018

Prima letní čtení :) Lanczovou tu můžu i po letech .. i když jsem začínala okolo roku 1997 ..

JoSvob
17.09.2018

Bylo mi jedenact, chodila jsem na zakladku a cetla jen Harryho Pottera a Lenku Lanczovou. =) Tohle je jedna z mych nejoblibenejsich knizek od ni. Karoline jsem jeji prazdninove dobrodruzstvi zavidela a moc jsem si prala byt starsi, abych ho mohla prozit taky. Nakonec jsem z toho vyrostla, ale knizku mam moc rada porad. =)

Carolka409
28.08.2018

Paráda

sonina1
27.06.2018

Knížku jsem od 1/4 přečetla na jeden dech, ikdyž jsem ráno kvůli tomu měla kruhy pod očima, doporučuju!

daniska
02.05.2018

Je to moje srdcovka. Četla jsem jí několikrát.