Kapky rosy

Skončit úspěšně druhý ročník střední školy, mít v ruce vysvědčení a před sebou dva měsíce volna, lenošení a léta s příslibem nových zážitků... Co víc si přát! Sympatická a trochu nesmělá Karolína si ani víc nepřeje. Na rozdíl od svých kamarádek, které vyráží na tramp, se těší na příjemný klid trávený s knížkami a ostatními koníčky společně s rodiči a mladší sestrou na chalupě. O tom, že tyhle prázdniny rozhodně nebudou nudné, se přesvědčí záhy - tím spíš, že na nedaleké zřícenině starého hradu pracuje parta zajímavých brigádníků - a především jeden z nich Karolíně pořádně zamotá nejen hlavu, ale i její předchozí představy o dokonalém princi. Prázdninový román o letních touhách, snech, láskách a ne vždy jednoduchých cestách k dospělosti. 2. vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99615/big_kapky-rosy-2-vydani-99615.jpg 4.3523

Kniha Kapky rosy

Makkys

Přepadla mě nostalgická nálada a dostala jsem chuť si přečíst něco od paní Lanczové. Hrdinové byli fajn, ikdyž bych hlavní hrdinku někdy ráda propleskla, tak mě příběh moc bavil.Bylo to super. Vrátila jsem se do svých mladých let.

ValentynaSamko

Moje nejoblíbenější knížka ️

twigxi

Taky jsem jako nactileta cetla Laczovky a ani nevim proc, dostala jsem chut si toto obdobi pripomenout. Neni to sice tak davno, ale doba se prece jen zmenila a specialne ted je to opravdu balzam pro dusi.
Krasne jsem si u knizky odpocinula a i kdyz na romanky moc nejsem, dostala jsem chut si od autorky hned precist jeste neco dalsiho, abych v te nalade mohla zustat aspon o trosku dyl.

Amneris
09.10.2020

Kapky rosy jsou mojí nejoblíbenější knihou od Lenky Lanczové. Karolina je správně trhlá a pro Matěje pak mám přímo slabost, i když jeho minulost nebyla úplně růžová... A romantické noci pod hvězdami na hradě Puštíku bych si nechala taky líbit. Ráda se ke knize budu vracet i v budoucnu :-)

tittanie
04.09.2020

Tohle byla první knížka, kterou jsem od autorky četla a docela jsem ji propadla. Byla jsem o kousek mladší než Karolína a strašně jsem její příběh prožívala a snila, že potkám taky nějakého správného kluka. Vždy když si chci vybavit letní náladu, tak sáhnu po této knize. A příběh o minulosti je vyloženě třešnička na dortu.

Petula2106
20.05.2020

Tahle kniha patří mezi ty, které ráda opakovaně otevřu a čtu

Květinka008
11.12.2019

Tak tahle mě v dospívání minula, ale dneska jsem se díky čtenářské výzvě cítila zase na sedmnáct... Někde tam, pod nánosy "dospělácké reality", ta zasněná holka pořád je... ;-)

MinaHawke
07.12.2019

Knížky od Lenky Lanczové mám moc ráda. I takhle po letech si je ráda přečtu.