Pošeptej po větru

Být krásná a mít za sebou úspěchy v modelingu je snem (i důvodem závisti) mnoha dívek. Sympatická Monika Váchová prožila svých pár minut slávy a zároveň nebyla ušetřena temnější strany úspěchu, a tak je ráda, že poté, co se s rozvedenou maminkou přestěhovaly do vesničky Blažejov, může chodit do normální školy, mít kamarádky, prožívat běžné radosti a starosti studentského života – a samozřejmě především lásky, na které jí do té doby nezbýval čas. Všechno by ale mohlo být mnohem jednodušší, kdyby se nepustila do nebezpečné hry s city – a kdyby v pasti, co z pomsty nalíčila na frajera Mikuláše, neuvízla sama. Otěhotnět s klukem, který se líbí tolika dalším a věrnost mu moc neříká , rozhodně není to, co plánovala! Monika se ocitá v nezáviděníhodné životní situaci. Musí se rozhodnout, jak dál.Ale která volba je ta pravá? A existuje vůbec ideální řešení? Pošeptej po větru je nový román autorky Lenky Lanczové o lásce, touhách, hledání a cestách, které ne vždy vedou k cíli. Pošeptej po větru uzavírá volnou trilogii (Šeptej do ticha a Zašeptej do vlasů). V knize také vystupuje postava Tomáše Koubka z knih Hořká chuť lásky a Postel plná růží. Tomáš totiž chodí určitý čas s Mikulášovou sestrou Karin....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28379/big_poseptej-po-vetru-v9l-28379.jpg 4.2462

Kniha Pošeptej po větru

Ajrad1981
28.06.2021

Bylo tam pár dobrých dějových linek, ale ani třetí díl série nemohu hodnotit nijak vysoko, byť je určitě lepší než ten druhý. Prakticky celou dobu jsem přemýšlela, čí paličatost mi leze na nervy víc, jestli Mikulášova, nebo Moničina.

Janahan
25.05.2020

Krásné zakončení trilogie o Monice a Mikulášovi. Kniha opět nezklamala.

zuzikis
22.05.2020

Nejlepší série od Lanczové!! ♥♥♥ Na konci jsem byla překvapená, že už nemůžu číst dál.. a jak se postavy postupem času změnily/vyspěly, opravdu krásný příběh!! Určitě se k této sérii vrátím :-) ♥

Ponukám Ti seba, to si predsa chcela (písnička se k tomu krásně hodila a dostalo mě to o to více :´) ♥)

pavla.ba
10.05.2020

Miluju tuhle sérii. Moc moc doporučuju a věřím, že se k celé sérii budu vracet ještě mockrát.

Blueberry.hd
05.05.2020

Tohle je nejhezčí trilogie v tomto žánru, jakou jsem kdy četla, byla mezi mými prvnímy, ale občas se k ní vracím, i když dávno nejsem cílová skupina
"Problémy" hlavní dvojice jsou nadčasové a tak nějak chytnou za srdce.
I když je to někdy na houpačce

Ponukám Ti seba, to si predsa chcela,
nie?

milka011
13.03.2020

Doporučuji

Aknel26
21.08.2019

Po závěrečném dílu trilogie o Monice a Mikulášovi jsem sáhla hned několikrát, a to i poté, co se mi narodil syn. Líbilo se mi, jak se Monika pozvolna sžívá se skutečností, že tak mladá bude maminkou, a to dokonce dvou dětí, a také Miky se mění z velkého fráji v rozumného kluka. U něj je ten „proces“ zamilovávání se do vlastních dětí ještě reálnější, o čemž svědčí i hláška jedné z mých kamarádek z doby, kdy jejich dceři byly asi čtyři měsíce: „Už i Pavel ji začíná mít rád.“ Opět se setkáváme s Danielou a Gábinou a také s Tomášem Koubkem, kterého známe z příběhů o Nele.

JancaMia
12.07.2019

třetí díl triologie šeptej a opět se krásně četl ..