Pošeptej po větru

Být krásná a mít za sebou úspěchy v modelingu je snem (i důvodem závisti) mnoha dívek. Sympatická Monika Váchová prožila svých pár minut slávy a zároveň nebyla ušetřena temnější strany úspěchu, a tak je ráda, že poté, co se s rozvedenou maminkou přestěhovaly do vesničky Blažejov, může chodit do normální školy, mít kamarádky, prožívat běžné radosti a starosti studentského života – a samozřejmě především lásky, na které jí do té doby nezbýval čas. Všechno by ale mohlo být mnohem jednodušší, kdyby se nepustila do nebezpečné hry s city – a kdyby v pasti, co z pomsty nalíčila na frajera Mikuláše, neuvízla sama. Otěhotnět s klukem, který se líbí tolika dalším a věrnost mu moc neříká , rozhodně není to, co plánovala! Monika se ocitá v nezáviděníhodné životní situaci. Musí se rozhodnout, jak dál.Ale která volba je ta pravá? A existuje vůbec ideální řešení? Pošeptej po větru je nový román autorky Lenky Lanczové o lásce, touhách, hledání a cestách, které ne vždy vedou k cíli. Pošeptej po větru uzavírá volnou trilogii (Šeptej do ticha a Zašeptej do vlasů). V knize také vystupuje postava Tomáše Koubka z knih Hořká chuť lásky a Postel plná růží. Tomáš totiž chodí určitý čas s Mikulášovou sestrou Karin....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28379/poseptej-po-vetru-v9l-28379.jpg 4.2426

Šeptej... 3.

Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Víkend

Kniha Pošeptej po větru

Janahan

Krásné zakončení trilogie o Monice a Mikulášovi. Kniha opět nezklamala.

zuzikis

Nejlepší série od Lanczové!! ♥♥♥ Na konci jsem byla překvapená, že už nemůžu číst dál.. a jak se postavy postupem času změnily/vyspěly, opravdu krásný příběh!! Určitě se k této sérii vrátím :-) ♥

Ponukám Ti seba, to si predsa chcela (písnička se k tomu krásně hodila a dostalo mě to o to více :´) ♥)

pavla.ba

Miluju tuhle sérii. Moc moc doporučuju a věřím, že se k celé sérii budu vracet ještě mockrát.

Blueberry.hd

Tohle je nejhezčí trilogie v tomto žánru, jakou jsem kdy četla, byla mezi mými prvnímy, ale občas se k ní vracím, i když dávno nejsem cílová skupina
"Problémy" hlavní dvojice jsou nadčasové a tak nějak chytnou za srdce.
I když je to někdy na houpačce

Ponukám Ti seba, to si predsa chcela,
nie?

milka011

Doporučuji

Aknel26
21.08.2019

Po závěrečném dílu trilogie o Monice a Mikulášovi jsem sáhla hned několikrát, a to i poté, co se mi narodil syn. Líbilo se mi, jak se Monika pozvolna sžívá se skutečností, že tak mladá bude maminkou, a to dokonce dvou dětí, a také Miky se mění z velkého fráji v rozumného kluka. U něj je ten „proces“ zamilovávání se do vlastních dětí ještě reálnější, o čemž svědčí i hláška jedné z mých kamarádek z doby, kdy jejich dceři byly asi čtyři měsíce: „Už i Pavel ji začíná mít rád.“ Opět se setkáváme s Danielou a Gábinou a také s Tomášem Koubkem, kterého známe z příběhů o Nele.

JancaMia
12.07.2019

třetí díl triologie šeptej a opět se krásně četl ..

Vendas
19.03.2019