Pošeptej po větru

Být krásná a mít za sebou úspěchy v modelingu je snem (i důvodem závisti) mnoha dívek. Sympatická Monika Váchová prožila svých pár minut slávy a zároveň nebyla ušetřena temnější strany úspěchu, a tak je ráda, že poté, co se s rozvedenou maminkou přestěhovaly do vesničky Blažejov, může chodit do normální školy, mít kamarádky, prožívat běžné radosti a starosti studentského života – a samozřejmě především lásky, na které jí do té doby nezbýval čas. Všechno by ale mohlo být mnohem jednodušší, kdyby se nepustila do nebezpečné hry s city – a kdyby v pasti, co z pomsty nalíčila na frajera Mikuláše, neuvízla sama. Otěhotnět s klukem, který se líbí tolika dalším a věrnost mu moc neříká , rozhodně není to, co plánovala! Monika se ocitá v nezáviděníhodné životní situaci. Musí se rozhodnout, jak dál.Ale která volba je ta pravá? A existuje vůbec ideální řešení? Pošeptej po větru je nový román autorky Lenky Lanczové o lásce, touhách, hledání a cestách, které ne vždy vedou k cíli. Pošeptej po větru uzavírá volnou trilogii (Šeptej do ticha a Zašeptej do vlasů). V knize také vystupuje postava Tomáše Koubka z knih Hořká chuť lásky a Postel plná růží. Tomáš totiž chodí určitý čas s Mikulášovou sestrou Karin....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28379/septej-poseptej-po-v.jpg 4.2380

Šeptej... (3.)

Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

Kniha Pošeptej po větru

Vendas

Krasna romanticka...

mia.com

Až nedávno jsem zjistila, že tento díl existuje, takže jsem se musela k sérii vrátit a přečíst celou, což mi nevadilo, protože se mi všechny tři díly hodí do čtenářské výzvy :D příběh je fajn, nicméně to věčné rozcházení a scházení už mi majinko lezlo krčkem a ten konec bych tedy vytvořila na více stránkách...

LeeLoo32
26.10.2018

Tato kniha se mi dostala do ruky jako první z celé série, což jsem se dozvěděla až později a trochu mě to naštvalo. Proč? Protože knížka byla boží a připravila jsem se tak o smysl předchozích dvou knih, když vím jak to dopadlo. Ale to vůbec nevadí. Hezké čtení!

Lucissia
16.08.2018

Třetí ze série. Docela by mě zajímalo, jak se to s Monikou a Mikym vyvíjelo dál. :-)

rosewilliams
10.08.2018

Naprosto nádherná trilogie! A pošeptej po větru bylo naprosto dokonalé ukončení, až mi bylo líto, že už je konec. Lenka Lanczová byla první autorka, od které jsem si něco dobrovolně přečetla a všechny knížky byly perfektní. Všechny jsou sice předvídatelné, ale to je na tom to krásné. Zejména tato trilogie mi připomíná léto a letní prázdniny, které jsem si díky této trilogii užila ještě víc. Doporučuji přečíst. :)

Terisek99
27.05.2018

Kniha se mi strašně moc líbila. Doporučuji si přečíst.

Janca001
15.04.2018

Poslední díl série, takže jsem byla úplně nadšená z této série. Strašně mě to bavilo, když se člověk do toho vžije, tak je to jakoby to prožíval a u této knihy to jde. Tahle série je od paní Lanczové moje nejoblíbenější. Já jsem se od toho nemohla odtrhnout, prostě jsem se těšila, až si zase budu číst.

MíšaK.
11.06.2017

Skvělá, Monika je neskutečně silná holka a má štěstí, že má mámu, Oskara i Mikiho.

Lenka Lanczová

Lenka Lanczová