Tajná láska

Přechod ze základní na střední školu bývá vždycky složitý. Také Aneta si těžko zvyká na tvrdý režim, nové tváře, spoustu učení. Celý první ročník je "prosejvák" vztahů a rodících se přátelství. Stejně jako ostatní touží po kamarádství s oblíbenou Veronikou, k tomu všemu povinnosti doma i v tátově obchůdku, kde se od rána do večera otáčejí oba rodiče, mladší nesnesitelná sestra, starší bráška a babička propadlá televizním seriálům... Vlastně je všechno v pohodě, dokud se neseznámí s Radimem a neobjeví se nečekaně také Janek, kytarista jedné rockové amatérské kapely... A tak o trapasy, legraci a průšvihy rozhodně není nouze......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2166/tajna-laska-2166.jpg 4.1451

Kniha Tajná láska

Amneris
23.09.2021

Knížka mě jako náctiletou minula, takže jsem ji s chutí přečetla teď. S hlavní hrdinkou a mojí jmenovkyní jsem se hned ztotožnila. Rodiče ji dovolili chodit s kluk, i když babička s tím nesouhlasila sice jsem fandila Radimovi, ale chápu, že si Aneta nakonec vybrala Janka. A její slabost pro zelené oči naprosto chápu, je to prostě magická barva očí :-)

Eliza562
09.09.2021

Jedna z mých srdcovek. U LL se člověk těžko rozhoduje, co je nejlepší neboť každý ten příběh má to své ale z těch všech co jsem četla (a že to jsou všechny) tak mám takovou top 8, které si pamatuji nejvíce a i jsem je četla vícekrát. Tajná láska je jedna z nich :)

tittanie
25.07.2021

Knihu jsem samozřejmě už jednou četla, ale chtěla jsem si přečíst něco od Lanczové, tak jsem sáhla po Tajné lásce. Musím říct, že asi padesát stran jsem si nemohla vzpomenout o čem kniha byla. Nakonec se mi to vybavilo.
Musím říct, že mi asi vadí číst o devadesátých letech, přišly mi strašně povrchní, jenom sex a nic víc.
Řekla bych, že kniha se mi líbila, ale není to nejlepší kniha od autorky.

amanek
04.07.2021

Původně jsem knížku půjčila v knihovně pro dceru, ale nakonec jsem jí přečetla první a krásně si zavzpomínala na první lásky. Super!

nikikostadinova
17.08.2020

Tak jak čtu komentáře, budu mimo. Aneta mi přišla povrchní (povahou, ne že by byla autorkou povrchně popsána). Ale když se kamarádí s dárečky typu Veronika a Tamara, nelze se divit. Janka jsem teda ráda neměla a závěrečná scéna naivní až k smíchu. Na druhou stranu, nejsem a nikdy jsem nebyla cílovou skupinou dívčích románů. Čtu je jako oddychovky. Takže nakonec, jako letní čtení proč ne.

Aknel26
21.08.2019

Knížka, z níž si čtenářka odnáší dvě poselství. Zaprvé, lásce neporučíš, nebo aspoň ne, když je ti patnáct. A zadruhé (a poněkolikáté), že nejdůležitější je být sám sebou, a ne se za někoho schovávat, něco předstírat nebo se třeba vnucovat či chovat afektovaně.

vivalamuff
08.07.2019

Knížku jsem četla, když mi bylo asi patnáct let, tedy tolik kolik je/bylo hlavní hrdince. Na děj si pamatuji doteď. Jen tak pro legraci jsem si ji přečetla znovu. A znovu jsem byla unešená. Jak napsal komentář pode mnou - KLASIKA. Ještě bych doplnila slovo NOSTALGICKÁ. Dříve moc knížek pro holky nebylo a paní Lanczová patřila mezi topky. S holkami na gymplu jsme si je navzájem půjčovaly. Tajná láska právě patřila k mým oblíbeným. Měla jsem pocit, že na okamžik zažívám jiný život než jenom ten svůj. Kluk jako Janek byl dívčí sen :-) Směle doporučuji mladším i "starším" generacím :-D

EvaSupovic
06.06.2019