Tajná láska

Tajná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2166/tajna-laska-2166.jpg 4 496 50

Přechod ze základní na střední školu bývá vždycky složitý. Také Aneta si těžko zvyká na tvrdý režim, nové tváře, spoustu učení. Celý první ročník je "prosejvák" vztahů a rodících se přátelství. Stejně jako ostatní touží po kamarádství s oblíbenou Veronikou, k tomu všemu povinnosti doma i v tátově obchůdku, kde se od rána do večera otáčejí oba rodiče, mladší nesnesitelná sestra, starší bráška a babička propadlá televizním seriálům... Vlastně je všechno v pohodě, dokud se neseznámí s Radimem a neobjeví se nečekaně také Janek, kytarista jedné rockové amatérské kapely... A tak o trapasy, legraci a průšvihy rozhodně není nouze...... celý text

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Knížka, která se jednou líbí, pořád líbí. A tohle je jedna z nich. Určitě doporučuji vám to přečíst.

Lucissia
16.01.2017 5 z 5

Také i já se řadím k zástupu těch holek, co na střední tyhle knížky přímo zbožňovaly. A klidně si je jako oddechovky přečtu i po těch více než dvaceti letech... A zase jsem se do Janka zamilovala (i když by to už mohl být můj syn) a se slzou v oku zavzpomínala na první lásky na střední škole. Lanczová má prostě dar psát poutavě a i když jsou to vlastně takové obyč komerční knížky, mám je ráda. :-)

Markét123
01.01.2017 5 z 5

Waw !!! Furt dokola si čtu některé stránky :) Pro mě krásná kniha (zatím nejhezčí od paní Lanczové) :)

janii0943
12.12.2016 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších knih od autorky :)
Tajnou lásku si určitě prožila každá z nás, volba partnera, tajemství, boj o své místo mezi sourozenci, nadržování od rodičů - zde konkréktně od babičky :)
doporučuji všem, kdo si chtějí znovu prožít tu svoji tajnou lásku

marky1505
03.11.2016 5 z 5

Knížka je vážně krásná :) Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Vážně se pěkně četla a konec byl úžasnej :) Určitě se k ní ještě vrátím a přečtu si ji znova :)

Ann98
13.06.2016 5 z 5

Kniha mi úplně učarovala!!! Můžu ji číst několikrát a pokaždé mě dojme až k slzám. Vím, že se k ní za chvíli zase vrátím.

kamila234
30.05.2016 5 z 5

to byl nejlepší román který jsem četla ke konci knížky jsem brečela protože jsem nechtěla aby skončila čtu jí pořád dokola jako blázen.

MíšaK.
29.05.2016 3 z 5

Tak samozřejmě skvěle napsaný román, akorát v tomto mi chybělo takové to napětí, nevědomost, co bude dál, nějaké originální téma. Hodně lidí si to vychvaluje jako jednu z lepších knížek LL, já se bohužel musím připojit na tu druhou stranu. Ty zmíněné věci mi tam dost chyběly.

pavlinkaa
03.04.2016 5 z 5

Vůbec se Anetě nedivím. Krásné čtení :)

edith79
16.06.2015 5 z 5

Jak už tu někdo psal, nejoblíbenější kniha (pro mne) od Lenky Lanczové. Zajímavá zápletka a vůbec taková drsná romantika. Nemusí být každý kluk přecukrovaný slaďouš, oni i ti grázlíci mají něco do sebe...

Karolína18
18.04.2015 5 z 5

Ačkoli už pár let knihy od Lanczové nečtu, tento příběh se mi vážně líbil. Neuškodí si občas přečíst něco uvolňujícího, něco jako tyto romány. I když se mi Radim zdál moc sympatický a pohodový, Jankovi jsem fandila už od doby, co se ho Aneta bála. Konec jsem jako mnoho čtenářů přede mnou předvídala, ale stejně jsem na pár posledních stránkách zaváhala. Podobný "slaďák" jsem teď vážně potřebovala.

W123
25.03.2015 5 z 5

Nejoblíbenější lanczovka, ke které se vždycky strašně ráda vracím.

Mi-šu-le
20.02.2015 4 z 5

Další báječná kniha od autorky.

domi13
21.11.2014 4 z 5

Tak musím potvrdit ty přede mnou, přečetla jsem to během víkendu. Ten děj je hodně napínavý a vtáhne mě do příběhu, i když s hlavní hrdinkou pokaždé nesouhlasím. Ale to mi nevadí, každá jsme jiná.

herotabe53
19.08.2014 3 z 5

Souhlasím, taky jsem se od ní nemohla odtrhnout :). Konec byl podle mého poměrně snadno předvídatelný.
Knížky od LL jsem měla tak hrozně ráda, ale nyní dávám už přednost asi jiné četbě..

1v8na
29.07.2014 5 z 5

Vyloženě doporučuju, tuhle knihu jsem měla přečtenou během pěti hodin, kdy jsem se od ní fakt nemohla odtáhnout :-)

Jajus
16.06.2014 3 z 5

Klasická oddechovka :)

kacaaba
14.06.2014 4 z 5

Klasická Lanczová, zavzpomínala jsem na mládí. Krásné čtení.

Karolkoh
05.01.2014 5 z 5

Naprosto boží knížka... Ikdyž jednoho nejmenovaného kluka je mi děsně líto :( málem jsem kvůli němu brečela... :/ :( ale jinak to doporučuji! Je tam sranda, napětí a taky trapasy, takže tam nic nechybí :)

Bet
29.10.2013 3 z 5

Kniha se mi moc líbila, je to jednoduché na čtení. Prostě super :)