Vůně noci

Mladá lékařka Vanda je špičkou v oboru neurochirurgie, její soukromí však za zářivou kariérou pokulhává. Na začátku příběhu se střetne s těžkou životní ztrátou - za tragických okolností přichází o svou sestru. Vandino dvojče Vilmu s celou její rodinou chladnokrevně zastřelil neznámý vrah, který po sobě nezanechal jedinou stopu. Major Hons se svým týmem pracuje s několika vyšetřovacími verzemi a v hledáčku kriminalistů se postupně objevuje víc podezřelých. Není ovšem vůbec jisté, zda se zaměřují na správné osoby: stále totiž nedokážou připadnout na pachatelův motiv. A vrah mezitím nezahálí - spřádá další smrtící plány... Navzdory těžkým okolnostem se o mladou lékařku, která nedávno ukončila neperspektivní vztah, začínají zajímat hned dva muži. Současná konstelace však lásce příliš nepřeje. Vanda má úplně jiné starosti: řízením osudu se ocitne v situaci, kdy musí čelit dilematu, nebude-li lepší vzít světskou spravedlnost do vlastních rukou. Zachová si hrdinka lidskou i lékařskou čest, anebo se rozhodne pomstít milovanou rodinu i za cenu, že ztratí vlastní budoucnost?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/375003/big_vune-noci-CZ2-375003.jpg 4.389

Kniha Vůně noci

bábuška

Příběh začíná tragédií celé rodiny. Mladá lékařka zůstává sama se svou nemocnou matkou a věrnou přítelkyní, policii se nedaří najít důvod vyvraždění mladé rodiny. Kniha je od začátku napínavá, těžko se od ní odtrhnout. Vanda je příjemná postava, také její věrná přítelkyně Monika. Až konec přinese rozluštění, pro mně překvapivé.

kiraa

Příběh samotnej je docela šílenej, ale jen na začátku. Ten mord byl dost ee. A to je jediný, co mě asi tak “zdrtilo”. Jinak je to vlastně docela taková veselá detektivka nebo spíš román pro ženy prošpikovanej lechtivými scénkami. Kámoška Monča měla vztah, kriminalista Hons měl vztah a taky jeden další polda z vyšetřovacího týmu měl vztah. I když zatím jen na stole na služebně :) Jediná truchlící lékařka nezávazný vztah ukončila a přála si nový vztah najít. Jo a vlastně taky chtěla najít toho vraha. Detektivka pro ty, co se bojí chodit do sklepa pro brambory :)

lucakuca

Tragická a přesto milá detektivka pro ženy. Čtivé, příběh mi nabízel modré z nebe, a přesto mě to (až se za to stydím) nijak dramaticky neuchvátilo.

NikiP.

Knížka mě ze začátku moc nezaujala, ale později jsem se do knihy začetla a začala mě bavit. Má zajímavý příběh plný lásky a napětí s nečekaným zvratem. Doporučuji !

Sarrah

Taková detektivka pro holky.

Olivie11

Moje první kniha od této autorky . Zajímavý kriminální příběh z lékařského prostředí, který je propletený napětím ,láskou a nečekaným zvratem. Pěkné čtení napínavého příběh.

1alena1

Velice čtivé, kniha od které se těžko odchází. Romány z lékařského prostředí jsou většinou zajímavé, když se to ještě okoření krimi zápletkou, erotikou.....tak myslím, že se to povedlo a je to již druhá kniha, která se mi od autorky velmi líbila. Doporučuji k přečtení.

i.stefany
05.10.2020

Povedený detektivní román s velkou dávkou rodinné tragédie, okořeněný špetkou erotiky, lásky, psychologie, hysterie i paniky. Knihy Markéty Harasimové jsou všechny velmi čtivé, ani tato není výjimkou a čtenář si určitě přijde na své.