Safrika Safrika komentáře u knih

Pohádka Pohádka Stephen King

Nepujdu s davem :), kniha byla fajn, cetla se relativne rychle, dokonce byla misty i celkem vtipna, ale ze bych tomu mela vyseknout 5*?? I tak diky.

06.02.2024 3 z 5

Lilyin slib Lilyin slib Lily Ebert

Kniha sama o sobe zajimava, zase trosku jiny pohled na dane tema, za coz dekuji, ale jak moc me to nebavilo a docetla jsem jen, abych si odskrtla

31.01.2024 3 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Kniha me bavila, ale neco tomu proste chybelo, abych dala tu patou hvezdu :(. Na konci jsem samozrejme brecela jak zelva.

28.01.2024 4 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Od autorky znam i lepsi knihy :), kazdopadne kniha se mi libila, cetla se dobre, konec byl predvidatelny.

24.01.2024 3 z 5

Příběh akvamarínu Příběh akvamarínu Miriam Blahová

Joachim ach.. moc povedena knizka! Vtipna, romanticka, poucna, velmi chytlava a ctiva, jsem spokojena. Uz se tesim na dalsi dila autorky.

20.01.2024 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Velmi silny pribeh, uz jsem jich precetla spousty a porad je to pro me uplne nepredstavitelne. Nikdy nepochopim, jak k necemu takovemu mohlo dojit.

18.01.2024 4 z 5

Vinařova žena Vinařova žena Kristin Harmel

Libilo se mi, ke konci jsem byla zvedava a babicka me uplne vytacela :))), ale jinak spokojenost, pribeh dobry.

10.01.2024 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Zrovna nedavno jsem cetla Pomocnici takze jsem si tuto knihu moc neuzila, kdyz je temer stejna :(. Kazdopadne se mi ve finale tato libila vice.

08.01.2024 4 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Autorka mi byla doporucena :) a musim rict, ze me jeji styl mile prekvapil! Knihu jsem si moc uzila, byla oddechova, mila, vtipna a zabavna, takze urcite budu pokracovat v dalsich dilech.

03.01.2024 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Ctyri hvezdy pouze za konec, jinak bych dala asi 3 kniha se cetla dobre, pribeh celkem zajimavy, ale tak nejak jsem ocekavala trosku vice :).

29.12.2023 4 z 5

Rok v ráji Rok v ráji Sarah Goodwin

Nevim jestli naladou nebo stresem pred Vanocemi, ale prisla mi strasne dlouha a tak nejak nepredstavitelna

24.12.2023 3 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Precteno vlastne za vecer, zajimave tema. Kazdopadne k zamysleni, jak bych se asi zachovala ja, kdyby se jednalo o mou dceru a tyto domnenky mimo jine, jak se da nekomu takhle rychle znicit zivot, silene.

19.12.2023 4 z 5

Vinice ve Francii Vinice ve Francii Julie Caplin

Pekne napsane, odpocinkove, ale tentokrat me to pocitem stesti a nadsenim uplne nenaplnilo. Nevim cim si autorka prochazela.

18.12.2023 3 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tak tohle jo :), tohle bylo neco pro me :). Libilo se mi od zacatku do konce, takze spokojenost a muzu doporucit.

14.12.2023 5 z 5

Rozbité světy Rozbité světy Markéta Prášková

Kniha byla dlouha :), pritomnost me bavila asi nejvice, ale bez minulosti, by to opravdu nedavalo smysl. Dekuji za pribeh.

12.12.2023 3 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Rutu mam moc rada a tak nejak jsem cekala, ze to bude stejny zanr jako ostatni mnou prectene knihy. Nevadi, kniha byla dobra, dobre se cetla.

07.12.2023 3 z 5

Zapomenutá zahrada Zapomenutá zahrada Kate Morton

Kniha super, pribeh se mi moc dobre cetl a moc me bavil. Chtela bych se na takove misto podivat (zahrada, dum na utesu).

04.12.2023 5 z 5

Tohle se mi opravdu libilo, cetlo se moc dobre, takze za vecer precteno. Dekuji za takovyto pohled na ustavni peci, protoze spousta z nas nema vubec povedomi, co se tam muze odehravat. Vyvolavalo to ve me hrozne pocity.

02.12.2023 5 z 5

Nikdy se nepřestala usmívat Nikdy se nepřestala usmívat Martin Štefko

Tohle bylo vazne dobre, bavilo me to a desilo taky, takze jsem byla mile prekvapena. Takze diky, rada si prectu dalsi.

27.11.2023 5 z 5

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

No tak nez jsem se zacetla, tak to trosku trvalo, ale pak jsem se chytla a uz jsem jela na vlne. Libilo se mi ve finale moc.

24.11.2023 5 z 5