Safrika Safrika komentáře u knih

Andělé v mých vlasech Andělé v mých vlasech Lorna Byrne

Kniha zajimava, tema pro me prijemne, na andely ja osobne verim :), ale tak nejak jsem knihu docetla jen proto, ze nerada nedocitam

24.11.2023 3 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Pribeh zajimavy, citove hrozny, tak nejak mi tam chybelo spousta veci Vilma? Synovec z Kanady? Nejak jsem nepochopila jeho navstevu a ani to, ze byla Vilma vsem ukradena.

17.11.2023 3 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Pokazde co ctu Rutu, tak mi prijde lepsi a lepsi. O Rumunsku jsem opet nemela ani poneti, silene, jsem rada, ze se ke me kniha dostala a ze muzu povedomi predat dal.

13.11.2023 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Hodnoceni velmi dobre, mozna proto jsem ocekavala mnohem vice, nejvice se mi libil konec, zbytek mi prisel takovy jako bych uz neco podobneho cetla :).

10.11.2023 3 z 5

Varhaník z mrtvé vesnice Varhaník z mrtvé vesnice Danuta Chlupová

Kniha dobra, ctiva, Teo mi uplne lezl na nervy tim, jak neustale musel zachranovat cizi zeny, misto toho, aby se venoval sve vlastni rodine, tak jak by mel

10.11.2023 3 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Kniha se mi libila, cetla se dobre, ale na me uz to bylo az moc propojene a prekombinovane, takze to na me pusobilo tak nejak nerealne.

09.11.2023 4 z 5

To co se odehralo a o cem se celou dobu mlcelo je silene :(, opet a zase se situace opakovala a zase temer nikdo nebyl potrestan, odporne, smutne.

05.11.2023 3 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Touto knihou jsem prokladala zase jine zanry a byla jsem opet nadsena :), cetla se sama, bavila me tentokrat od zacatku do konce, takze zase spokojenost.

05.11.2023 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Tento dil jsem cetla jen z duvodu, abych vedela jak to dopadne, kdyz prvni dil byl useknuty uprostred. Cetlo se dobre, pribeh fajn, ale uz jsem na tohle stara :).

01.11.2023 3 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Cetla jsem jenom kvuli vyzvy a byla jsem mile prekvapena :), svizne, mile, vtipne, takze spokojenost.

29.10.2023 3 z 5

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Ctiva knizka, autorka ma kazdopadne lepsi knihy, ale i tak byla fajn. Chybela mi tam informace, jak se Zborilovi popasovali s bydlenim Vojtecha a ze informaci o Une vzal Vojta tak nejak v klidu a dal neresil a nepatral atd

26.10.2023 3 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha byla zajimava, libila se mi, pribeh ctivy, jen to nebyla uplne ta pecka, kterou jsem ocekavala.

20.10.2023 3 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Prijemne cteni, skvela odreagovacka, libilo se mi. V techto knihach na me vzdy dychne nalada nekam jet nebo zazit takovy “utek.

20.10.2023 3 z 5

Balada o snech Balada o snech Markéta Prášková

Jo, tohle slo :) a slo to velmi rychle. Ponorena jswm byla hned, takze druhy vecer docteno. Libilo se mi moc, hned jsem zase letela do knihovny pro Rozbite svety :) a autorku jsem si soupla do oblibenych. Nekdy zkusim i jeji fantasy.

10.10.2023 5 z 5

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Kniha byla skvela, moc se mi libila, pribez zajimavy a chytlavy. Tesim se na dalsi knihu autorky.

08.10.2023 4 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Cetlo se mi dobre,sem tam jsem trosku proletela text na strance, kde vim, ze mi nic podstatneho neuteklo, dalsi dil jsem cist uplne asi ted nechtela, ale abych vedela co bylo dal, tak budu muset

05.10.2023 3 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Jo, bylo to vazne dobre. Hned od zacatku me to vtahlo a jenom se stranky otacely :). Hned jsem musela letet do knihovny pro dalsi knihu od autorky, takze za me urcite ano.

01.10.2023 5 z 5

Domek v Irsku Domek v Irsku Julie Caplin

Tak tohle bylo pro me uplne super, dala bych pet hvezd, ale poslednich par stranek uz bylo chabych :(, takze proto o hvezdu mene.

28.09.2023 4 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Cetlo se mi celkem fajn, asi jsem od toho cekala vice. Lottie me docela stvala, uz jen tim, jak furt vyhazovala jidlo a celkove zivotnim pristupem

26.09.2023 3 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Tohle uz je takova romanticka klasika :), musim prokladat dily vzdy necim jinym (zanrem), at si to nalezite uziju. Tak hura v blizke dobe do dalsich dilu.

22.09.2023 4 z 5