Andělé v mých vlasech

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/41601/andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4.2482
Orig. název:

Angels in my Hair (2008)

Žánr:
Romány, Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Knižní klub
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (115)

Kniha Andělé v mých vlasech

Přidat komentář
Hanaol
10. května

Tato kniha mi změnila život. Krásné vyprávění o andělech. Od té doby, co jsem ji přečetla, jsou se mnou vědomě.

Gabi212
24. dubna

Nádherná kniha, která mi v těžké nemoci dala naději a sílu bojovat.

Pavlicová
08. března

Knihu jsem právě dočetla, dostala jsem jí darem od mé kamarádky, která věří na anděle. Myslím, že je kniha opravdu napsaná podle skutečného příběhu. Mám z ní velmi pozitivní pocit, věřím tomu:-)

lulluuu
03. března

kráááása....

Rajska
13. února

Tuto knihu jsem dostala od kamarádky jako dárek. Jednou za čas, když jsem jí potkala, mi vyprávěla o andělech, už vím proč... Nádherná knížka psaná srdcem...

Barča21
24. ledna

Hezká knížka psaná srdcem a z lásky. Ale věřim, že tato knížka není určená pro každého čtenáře. Musíte aspoň trochu věřit, že něco mezi nebem a zemí existuje.

Anie.M
26.12.2018

člověk nemusí být silně věřící, aby cítil prostou upřímnost a lásku ...

je zcela na každém z nás, aby si věci ze života Lorny vysvětlil reálně s důkazy a nebo si ponechal myšlenku, že možná něco mezi nebem a zemí opravdu existuje.

Zuzvil
18.12.2018

Pro mě úplně nová kniha ve smyslu "žánru". Zajímavý příběh a pohled autorky na něco, co je pro mnohé z nás neuchopitelné a teprve se s tím učí pracovat a víru si tvoří. Je to moc příjemně a docela čtivě napsané, představovala jsem si to ale asi ještě trošku jinak, takže zkusím určitě od autorky ještě jinou její knihu. Každopádně je kniha krásným "oknem" k tomu, aby člověk nad svým životem popřemýšlel a také velmi poeticky ukazuje jak lze vidět smrt, to mě snad zaujalo na knize nejvíc. Doporučuji k přečtení, a zamyšlení se.


Štítky

New Age andělé pohané, pohanství

Autor a jeho další knihy

Lorna Byrne

Lorna Byrne
irská, 1955

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Andělé v mých vlasech je:

v Právě čtených13x
v Přečtených763x
v Čtenářské výzvě24x
v Doporučených69x
v Knihotéce192x
v Chystám se číst169x
v Chci si koupit28x
v dalších seznamech4x