Andělé v mých vlasech

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4.1548
Žánr
Romány, Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Angels in my Hair, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (139)

Kniha Andělé v mých vlasech

Přidat komentář
Hanulka25
včera

Tuhle knížku jsem zkoušela číst 2x a stejně se mi jí nepodařilo dočíst. Styl slohové práce žákyně základní školy mi dost vadí a andělé mě prostě o své existenci nepřesvědčili.

luckomar
14. října

Věřím ale tohle mi přijde už po první kapitole guláš. Nechci si zničit to co mám v srdci. Přijde mi, že jde o popis a možná spíš obhajobu mentálního chování jedné ženy. Neodsuzuji ale tento žánr není pro mě.


deniska2
09. října

Věřím na věcí mezí nebem a zemí a taky jsem si v životě prošla spousty nevysvětlitelných zážitků.Takze i když některe věci zní nepravděpodobné já věřím všemu co v knížce se píše i když to hlava někdy nebere.A když někdy vypnu myšlenky tak taky slyším anděly a dostávám odpovědi.Knizka mi dala odpovědi a ráda si přečtu další knihy od Lorny.Knizka se mi líbila.

chandel
30. září

Nádherná kniha, která vám dá naději a možná i víru že něco mezi nebem a zemí skutečně je. I přestože styl psaní autorky byl chvilkama vyloženě pohádkový, se mi knížka moc líbia. Vzalo mě to jinam a přesvědčilo že všechno je jak má být a je už předem dáno. Hodně mě uchvátila kapitola o nenarozných dětech. Všem bych ji ale nedoporučila, protože vím že jsou mezi námi takoví, kteří tomuto nikdy neuvěří.

lencin
19. září

Strhující kronika Lornina životního příběhu.
(2010)

PájaK37
29. srpna

Věř a víra tvá tě uzdraví, řekl někdo. Tak proč tomu nedat šanci?

LauraDuSantiago
10. července

Velice zajímavé čtení, ale do další knížky od L.B. se zatím nehrnu.

a.k
08. května

Před lety byl na tuto knihu v knihovně nekonečný pořadník. Teď stála v regálu dlouho bez povšimnutí, tak jsem po ní sáhla.
Autobiografický román ženy, která žije obklopena anděly.
Bohužel se mi nelíbil beletristický způsob zpracování. Některé části na mě působily jako průměrná slohovka od žáka základní školy, neuspořádanosti v myšlenkách a nezdůvodnitelné přeskakování v časové ose mi přišlo zbytečné.
Přesto chápu příběh jako krásné poselství.

1 ...