Andělé v mých vlasech

Andělé v mých vlasech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/mid_andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4 644 155

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Angels in my Hair , 2008

Roanna
11.09.2013 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Kdo je otevřený víře obecně a klade si duchovní otázky, toho kniha jistě osloví. Občas jsem sice pochybovala, zda byly všechny skutečnosti OPRAVDU skutečnostmi, ale to asi nejsem sama. Podstatné jsou emoce, poselství a zamyšlení, které ve mně kniha zanechala.

A ještě malý dodatek: Ti z vás, kteří si myslí, že kniha je jen pro věřící křesťany, musím vyvést z omylu. Ř.k. církev dává od knih Lorny Byrne ruce pryč a tuto knihu považuje za neslučitelnou s křesťanstvím. Lornino přesvědčení, že je nutné přivést všechna náboženství pod jednu střechu, její vizionářství a pracování s energií jsou v přímém rozporu s postoji církve. A přitom právě tato kniha je jedna z těch, které v myslích "nevěřících Tomášů" zapustily pomyslné kořínky k víře a některé lidi přivedla až k Bohu, jak jsem se dočetla. Osobně se domnívám, že názor by si měl udělat především každý člověk sám - i ten křesťan, a to bez ohledu na to, co hlásá církev.

Eryl
12.07.2013 5 z 5

Autorce patří mé velké díky. Sice jsem vždy věřila v přítomnost duchovních bytostí, andělů nevyjímaje, ale nikdy jsem si tak úplně nedokázala představit, jak vlastně vypadají, chovají se nebo, co je jejich údělem. Díky této knížce jsem udělala velký krok kupředu a za to jsem neskonale vděčná.

sylvestra
03.07.2013

Nádherná kniha.. dala mi hodně. Doporučuji

proton
28.06.2013 5 z 5

Krásná. Je něco mezi nebem a zemí.

BooksLucyKing
07.06.2013 5 z 5

Nádherná kniha. Naprosto mě pohltila a nemohla jsem přestat číst. Napsala bych něco víc o ději nebo tak, ale nic mě nenapadá. Při takovýchto příbězích si musí každý udělat svůj vlastní názor. Nedájí se vnucovat vlastní pocity. Ale přece jen mysím, že buď ve vás kniha aspoň něco nebo opravdu hodně zanechá a nebo ji odložíte se slovy, že je to blábol, je to opravdu hrozně individuální. Ale každý kdo se občas cítí sám, na pochybách o životě či celém světě nebo se chce prostět dovědět něco víc, by jí měl dát šanci. Já osobně si myslím, že by si jí měl přečíst každý. Paní Lornu jsem měla možnost poznat na autogramiádě v Brně a je to tak neuvěřitelně upřímný, příjemný, skromný a duchovně silný člověk, že o to víc si jejich knih vážím a všeho, co pro lidi dělá. Byla prostě úžasná.

elusha3
06.05.2013 3 z 5

Krásná kniha!! Donutí k zamyšlení, i když jsem si místy říkala, zda se vůbec všemu dá věřit... Ale i přesto, velmi zajímavý příběh :) U nás doma se tato kniha stala skoro Biblí :D kolovala mezi všemi členy rodiny :D

Christo
11.04.2013 5 z 5

Its made me believe....

lara25
03.04.2013 5 z 5

Nádherná kniha. Určitě si jí přečtěte. :-) Doporučuji.

Sisi11
18.03.2013 5 z 5

Tato kniha mě oslovila již pár řádky na zadní stránce, když jsem jí v knihkupectví držela v ruce. A to těmi, kde se píše, že paní Lorna vídá anděly. Opravdu mě to velice oslovilo a řekla jsem si, že tuto knihu si musím okamžitě přečíst. A tak jsem si jí koupila a začetla se. Ani na chvíli jsem nezapochybovala, že by psané řádky nebyly pravdivé. Tato kniha zcela změnila mé vnímání a chápání, co se týče víry a přístupu k ní. Velmi děkuji, že se toto čtení ke mě dostalo.

Petruše90
10.03.2013 4 z 5

Krásný příběh, pozoruhodný život, ať už byl dobrý nebo špatný. Ke konci knihy mi ukápla i slza, když Joe umíral, to bylo tak procítěně napsané, jako kdyby to bylo včera.
Jinak z druhé strany pro mě bylo čtení knihy celkem problém, nevěřím na anděly a na Boha a když v jedné pasáži psala, že Boha viděla a dokonce se jí dotkl... Lorna to má fajn, že může anděly vidět a povídat si s nima :) Ale postupem času jsem si říkala, proč by ne, vždyť na tom něco je a je možné, že moje víra nebude teď až tak skeptická :)
Určitě si přečtu její další knihu :)

tygrilady
26.02.2013 5 z 5

Jelikož na anděli věřím a mám s nimi určitou zkušenost,tato kniha se mi velice líbila :-)

kika 13
27.10.2012 4 z 5

Krásně psaný příběh a vše je jen na nás čemu uvěříme,ale věřit andělům je jako být v pohádce.Pěkné.

viktorie
20.02.2012 5 z 5

Tato kniha je pro mně něčím,co mě opět posunulo někam vpřed.Kdybych měla tu páku,sedám do vozu a jedu autorce osobně poděkovat.Jsem trochu více spirituálně otevřena a tak vnímám její psaní velmi dobře.Kniha je pro mně cenným pokladem a vřele doporučuji.

Lady Lili
07.01.2011

Ačkoliv mám docela pevnou víru v anděly, přesto pro mě popsané zážitky byly občas těžko uvěřitelné. Pochybnosti jsou v nás asi zakořeněny příliš hluboko, nicméně mi byla kniha cennou zkušeností. A možná také tak trochu návodem, jak na život nahlížet jinak, než jak k tomu většina z nás byla vedena.

Alma-Nacida
30.11.-0001 2 z 5

Kniha je v podstatě autorčin životopis; s názory na anděly a spol. můžeme souhlasit či nesouhlasit, ale pokud nesouhlasíte, tak nevím, proč knihu ještě dál číst. Osobně mě iritují názory, že např. děti mají rakovinu proto, aby jejich okolí - rodiče, sourozenci...- dostali "speciální životní lekci, která je posune duchovně dál". Co by to bylo za Boha, aby používal utrpení nevinných jako lekci? Kdo je jako já (možná přehnaně) racionální, ať raději knihu vynechá.

tajemství andělé New Age pohané, pohanství

Lorna Byrne
irská, 1955
2010  82%Andělé v mých vlasech
2013  85%Andělské poselství naděje
2015  81%Schody do nebe
2014  85%Nebeská láska
2017  81%Andělé na dosah

Kniha Andělé v mých vlasech je v

Přečtených1 014x