Nebeská láska

Ve svém novém díle poskytuje Lorna Byrneová jedinečný pohled na lásku, její původ a význam v živote člověka. Vysvětluje důvody, proč nemáme sami sebe dost rádi, a učí nás uvolňovat lásku, kterou jsme uzavřeli hluboko ve svém nitru. Nesmíme zatvrdit svá srdce a dovolit nevraživosti, aby nás ovládla. Je třeba vystříhat se bolesti i nerealistických očekávání v partnerské lásce. Pokud nezačneme milovat naši Zemi, na níž žijeme, způsobíme velké problémy budoucím generacím. Lorna hovoří o vlně lásky, kterou Bůh posílá na svět, a o jejím vlivu na lidstvo. Po přečtení této knihy se v nás probudí láska i soucit, najdeme více štěstí i sílu změnit svůj život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/222380/nebeska-laska-JGh-222380.jpg 4.286
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Knižní klub

Love from heaven

Kniha Nebeská láska

RendyaDav

Jedním slovem nádhera , Taky si myslím , že nový človíček si najde to místo kde se narodí...

Hanaol
10.05.2019

Jediné co má na světě smysl je Láska.

Kamiliana
21.02.2019

Autorka si povídá s anděly a věří, že miminka si hledají a vybírají rodiče. V knize je popsána i láska sourozenecká, partnerská i rodičovská.

skorupa0816
07.11.2018

Knížku bych zařadil do povinné četby. :) Představa tak krásného světa plného lásky a hojnosti je velmi příjemná a měli by jsme se o ni zasloužit my všichni. Lásku všem!

Xardaxis
03.03.2018

Pro mě osobně zatím nejlepší autorčina kniha. Málokdo si opravdu uvědomí, jakou sílu láska má a co vše dovede v životě způsobit její nedostatek. Nemusí to být hned láska partnerská, kterou tolik lidí marně hledá, ale základem je láska k sobě. Ano, toto slovo se v knize opakuje nesčetněkrát, ale to je právě ten účel :) Mně osobně kniha velmi pomohla uvědomit si spoustu věcí, ať už jde o můj postoj sama k sobě či o své potřebě mít spoustu přátel. Jsem vděčná, že se mi tato kniha dostala do rukou.

Len2očka
31.10.2017

Moje první knížka od autorky,nedočetla jsem.Stálé opakování mě nudilo,přesto zkusím jinou autorčinu knížku.Mimo jiné,nelze přece milovat všechno a všechny jaksi bez výhrad,existuje přece jakási stupnice,nejsem přece pařez,není vše růžové.

Dandy1
04.05.2017

Pro mě zklamání. Kniha mi nic nedala. A to mám knihy Byrne ráda.

Mondie
25.04.2016

Také jsem byla u knihy často dojatá, nešlo přímo o nějaký pláč, ovšem, svým sdělením zasáhne přímo vaší duši. A vy, pokud máte city, vnímáte, cítíte, že nejde o nějaký výplod něčí fantazie.

Schody do nebe
Schody do nebe