Andělé na dosah

od:

Andělé na dosah

Irská mystička, proslulá po celém světě, konečně přichází s další knížkou, dlouho očekávanou. Svým způsobem jde o pokračování jejího prvního díla, nazvaného Andělé v mých vlasech, neboť zde vypráví o svých dalších osudech a samozřejmě i o soustavném setkávání s anděly. Zároveň ovšem sděluje i nesmírně závažná poselství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347698/andele-nadosah-svi-347698.jpg 420
Originální název:

Angels at My Fingertips

Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, Záhady
Vydáno:, Pragma
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Přidat komentář
pestas
08. dubna

Kniha nebyla spatna, ale Andele v mych vlasech ci Schody do nebe se mi libily mnohem vic. Tohle uz mi prislo jako takove nucene natahovani.

Dandy1
25. ledna

Andělé v mých vlasech se mi libily. Ale toto odkládám nedočtené. Je to slátanina, které se nedá věřit. Jako by se Byrne snažila vydělat peníze za kazdou cenu.

Selendra
21. ledna

Krásná kniha, i když Andělé v mých vlasech, byli přece jenom o trošku hezčí. Ale jinak se mi to moc líbilo, Lorna je dobrá vypravěčka.

Veeria
13. ledna

Knihy Lorny čtenářům předají víru v lepší svět, naději. Krásné, obdivuhodné dílko.

andelina
08. ledna

Krásná knížka. A i když by někdo nevěřil v to, co se Lorně děje, v anděly či samotného Boha, tak by si ji měl přečíst. Pokud bude trochu chtít, ucítí, že je třeba milovat sebe (zdravě!!! :D ), chovat se k sobě navzájem hezky a ctít a chránit Zemi. Usilovat o mír a lásku. Ona nikomu nic nenutí a na věci, které člověka napadají odpovídá nesobecky, bez prospěchu... P.S. nejsem žádný sluníčkář, tohle je názor na moc pěknou knihu! :D :)

M100
30.12.2017

Dalsi krasne napsana kniha od Lorny Byrneove.Pri cteni citite andely z kazde stranky.Nadhera.Dekuji za ni.

PavlínaAlžběta
21.12.2017

Zbožňuji knihy, kde jsou hlavním tématem Andělé. Tuto novou knihu mě darovaly kolegyně z práce, kvůli dlouhodobé nemoci a já byla nadšená, ještě než jsem knihu začala číst, jelikož spisovatelku mám moc ráda a její knihy vlastním. Při čtení jsem se dozvěděla něco málo nového, každopádně mnoho témat o andělech už znám, takže pro mě nic, co by mě překvapilo. Kniha vás zavede do říše andělů, kolik jen druhů andělů existuje a jaký anděl se čím zabývá. Duchovno i andělé vás obklopí nejen v knize. Lorna má zvláštní, krásný styl psaní a dar vidění andělů, což pro mnoho lidí zní nenormálně a nereálně. V dnešním světě materialismu,zabedněnosti a spěchu není divu, takže pro tyto lidi kniha opravdu není. Lorně její zážitky věřit můžete i nemusíte, ale věřte, že každý máme svého anděla a dokážeme mu naslouchat, když budeme potřebovat a hlavně chtít a věřit.

Roanna
18.12.2017

Krásná, inspirativní kniha. Stojí za zmínku, že kdykoli čtu některou z Lorniných knih a snažím se víc vnímat přítomnost andělů (nalézám peříčka, o která prosím), stává se můj život duchovně krásnějším. Lorna píše o lásce a konání dobra takovým bezelstným a upřímným způsobem, že jí to prostě věřím. Protože tomu chci věřit. Kdo však chce věřit jen tomu, co se dá logicky vysvětlit, pro toho budou všechny knížky podobného rázu halucinogenní.