Andělé na dosah

Andělé na dosah

Irská mystička, proslulá po celém světě, konečně přichází s další knížkou, dlouho očekávanou. Svým způsobem jde o pokračování jejího prvního díla, nazvaného Andělé v mých vlasech, neboť zde vypráví o svých dalších osudech a samozřejmě i o soustavném setkávání s anděly. Zároveň ovšem sděluje i nesmírně závažná poselství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/347698/andele-nadosah-svi-347698.jpg 3.918

Angels at My Fingertips

Esoterika, astrologie, okultismus, Záhady
Vydáno:, Pragma

pestas

Kniha nebyla spatna, ale Andele v mych vlasech ci Schody do nebe se mi libily mnohem vic. Tohle uz mi prislo jako takove nucene natahovani.

Dandy1

Andělé v mých vlasech se mi libily. Ale toto odkládám nedočtené. Je to slátanina, které se nedá věřit. Jako by se Byrne snažila vydělat peníze za kazdou cenu.

Selendra

Krásná kniha, i když Andělé v mých vlasech, byli přece jenom o trošku hezčí. Ale jinak se mi to moc líbilo, Lorna je dobrá vypravěčka.

Veeria

Knihy Lorny čtenářům předají víru v lepší svět, naději. Krásné, obdivuhodné dílko.

andelina

Krásná knížka. A i když by někdo nevěřil v to, co se Lorně děje, v anděly či samotného Boha, tak by si ji měl přečíst. Pokud bude trochu chtít, ucítí, že je třeba milovat sebe (zdravě!!! :D ), chovat se k sobě navzájem hezky a ctít a chránit Zemi. Usilovat o mír a lásku. Ona nikomu nic nenutí a na věci, které člověka napadají odpovídá nesobecky, bez prospěchu... P.S. nejsem žádný sluníčkář, tohle je názor na moc pěknou knihu! :D :)

M100
30.12.2017

Dalsi krasne napsana kniha od Lorny Byrneove.Pri cteni citite andely z kazde stranky.Nadhera.Dekuji za ni.

PavlínaAlžběta
21.12.2017

Zbožňuji knihy, kde jsou hlavním tématem Andělé. Tuto novou knihu mě darovaly kolegyně z práce, kvůli dlouhodobé nemoci a já byla nadšená, ještě než jsem knihu začala číst, jelikož spisovatelku mám moc ráda a její knihy vlastním. Při čtení jsem se dozvěděla něco málo nového, každopádně mnoho témat o andělech už znám, takže pro mě nic, co by mě překvapilo. Kniha vás zavede do říše andělů, kolik jen druhů andělů existuje a jaký anděl se čím zabývá. Duchovno i andělé vás obklopí nejen v knize. Lorna má zvláštní, krásný styl psaní a dar vidění andělů, což pro mnoho lidí zní nenormálně a nereálně. V dnešním světě materialismu,zabedněnosti a spěchu není divu, takže pro tyto lidi kniha opravdu není. Lorně její zážitky věřit můžete i nemusíte, ale věřte, že každý máme svého anděla a dokážeme mu naslouchat, když budeme potřebovat a hlavně chtít a věřit.

Roanna
18.12.2017

Krásná, inspirativní kniha. Stojí za zmínku, že kdykoli čtu některou z Lorniných knih a snažím se víc vnímat přítomnost andělů (nalézám peříčka, o která prosím), stává se můj život duchovně krásnějším. Lorna píše o lásce a konání dobra takovým bezelstným a upřímným způsobem, že jí to prostě věřím. Protože tomu chci věřit. Kdo však chce věřit jen tomu, co se dá logicky vysvětlit, pro toho budou všechny knížky podobného rázu halucinogenní.