Andělé na dosah

Andělé na dosah https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/347698/mid_andele-nadosah-svi-347698.jpg 4 78 22

Irská mystička, proslulá po celém světě, konečně přichází s další knížkou, dlouho očekávanou. Svým způsobem jde o pokračování jejího prvního díla, nazvaného Andělé v mých vlasech, neboť zde vypráví o svých dalších osudech a samozřejmě i o soustavném setkávání s anděly. Zároveň ovšem sděluje i nesmírně závažná poselství.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Záhady
Vydáno: , Pragma

Angels at My Fingertips

PavlínaAlžběta
21.12.2017 5 z 5

Zbožňuji knihy, kde jsou hlavním tématem Andělé. Tuto novou knihu mě darovaly kolegyně z práce, kvůli dlouhodobé nemoci a já byla nadšená, ještě než jsem knihu začala číst, jelikož spisovatelku mám moc ráda a její knihy vlastním. Při čtení jsem se dozvěděla něco málo nového, každopádně mnoho témat o andělech už znám, takže pro mě nic, co by mě překvapilo. Kniha vás zavede do říše andělů, kolik jen druhů andělů existuje a jaký anděl se čím zabývá. Duchovno i andělé vás obklopí nejen v knize. Lorna má zvláštní, krásný styl psaní a dar vidění andělů, což pro mnoho lidí zní nenormálně a nereálně. V dnešním světě materialismu,zabedněnosti a spěchu není divu, takže pro tyto lidi kniha opravdu není. Lorně její zážitky věřit můžete i nemusíte, ale věřte, že každý máme svého anděla a dokážeme mu naslouchat, když budeme potřebovat a hlavně chtít a věřit.

Roanna
18.12.2017 5 z 5

Krásná, inspirativní kniha. Stojí za zmínku, že kdykoli čtu některou z Lorniných knih a snažím se víc vnímat přítomnost andělů (nalézám peříčka, o která prosím), stává se můj život duchovně krásnějším. Lorna píše o lásce a konání dobra takovým bezelstným a upřímným způsobem, že jí to prostě věřím. Protože tomu chci věřit. Kdo však chce věřit jen tomu, co se dá logicky vysvětlit, pro toho budou všechny knížky podobného rázu halucinogenní.

Irsko andělé

Lorna Byrne