Andělé v mých vlasech

Andělé v mých vlasech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/mid_andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4 644 155

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Angels in my Hair , 2008

Er.es
20.11.2014

Knihu jsem si koupila na doporučení. Přesně moje pocity vystihla *sirah*...Jsou dvě věcí, které uděláte, buď ji rovnou odložíte, nebo.....atd. U mě to byla ta první věc, bohužel. Nic v mém nitru se k tomuhle *žánru* ani kouskem nepřibližuje, takže jako nepochopenou a nedočtenou knihu jsem ji poslala dále...

Dandy1
19.11.2014 3 z 5

Knížka je zajímavá. Ale nemůžu se rozhodnout, jestli autorka opravdu vidí anděly nebo jen dobře umí prodat, co řada lidí chce slyšet.

sirah
16.11.2014

Knížku jsem četla před nějakými roky,kdy jsem pořád kolem ní kroužila v obchodě a pak neodolala.
Jsou dvě věci,které uděláte,bud jí rovnou odložíte, nebo fascinovaně budete číst,až do konce.
U mě to bylo to druhé..

pedi
17.09.2014 4 z 5

Je zajímavé že někdo vidí a mluví s anděli.Jsou věci které nikdy nepochopíme.Chci aby to tak bylo kvůli svým dětem....chci aby je někdo chránil...Andělé stůjte prosím při všech dobrých lidech...Amen

Kočičáci
18.08.2014 5 z 5

Každý z nás v něco věří, a ať se víra "praktikuje" přes náboženské vyznání, anděly nebo cokoliv jiného, pořád je to víra.
Vždy jsem věřila že "něco" musí být mezi nebem a zemí. Lorna mi jen ukázala jak reálné to opravdu je.
V dnešním uhoněném materialistickém světě nemáme čas na nic, na sebe, rodinu, ani na víru.
Teď už vím, že můj anděl je vždy se mnou a že s ním můžu mluvit a nebo jej o něco požádat - a to mi stačí, je to krása.

mmmisulka.r
22.07.2014 5 z 5

Jedním slovem? "nádherné".

Godzila.007
01.06.2014 5 z 5

Překvapivá, neuvěřitelná, okouzlující a nádherná knížka, která určitě stojí za přečtení, ať už někdo Lorninu vyprávění z jejího života bude či nebude věřit.

sarekaslukova
28.05.2014 4 z 5

Nemůžu říct, že by knížka byla špatná, ale na druhou stranu bych jí nezařadila ani mezi lepší. Možná je to proto, že nejsem na takový druh literatury zvyklá. Ale i tak byla plná hlubokých myšlenek. Něčemu se dá uvěřit, něčemu méně. Já osobně doufám, že tu Andělé jsou s námi, jak se autorka zmiňuje, a pomáhají nám. Sice nejsem věřící a mám svůj vlastní názor na Boha. Ale je tu možnost, že opravdu existují lidé, kteří mají tento dar vidět vše v jiném světle než většina lidské populace. Ale určitě stojí zato si ji přečíst.

Alzbetta
10.04.2014 5 z 5

Knížku jsem si koupila jen tak pro radost a lepší jsem si nemohla vybrat!!! Dala mi hrozně moc.
Vždycky jsem věřila na něco mezi nebem a zemí,proto mě oslovila.A kdo nevěří,asi mu nedá nic.

Při čtení jsem hodně věcí pochopila a uklidnila mě.Škoda,že jsem ji neměla před pár lety. Netrápila bych se tolik moc .
Určitě si ji ještě přečtu.

sirah
13.03.2014

Knížka je kouzelná,stejně tak jako Lorna,ten kdo si odstál tu dlouhou frontu na podpis,ví o čem mluvím.Doporučuji

fialinka
16.02.2014 5 z 5

Úžasná kniha! Doporučuji :)

Ankavi
11.02.2014 3 z 5

Ke knize jsem se pokusila přistoupit nezávisle a s očekáváním. Musím říci, že ač je napsána velmi "chytlavě", sugestivně a čte se velmi rychle a dobře, neoslovila mě. A světonázorem to nebude. Nicméně kombinace zhmotnění boha a příliš mnoho andělů byla na mě zkrátka moc. S podobnými myšlenkami, tvrzenými stejně přesvědčivě, se lze potkat i u psychicky nemocných osob, čímž samozřejmě nechci a nemohu tvrdit, že irská mystička má tento problém. Ale čeho je moc, toho je příliš. Přesto však musím v rámci objektivity konstatovat, že jako celek na mě kniha působila uklidňujícím dojmem a vedla mě opět k zamyšlení nad smyslem života.

leočka
11.01.2014 3 z 5

Velmi zajímavé, nic podobného jsem ještě nečetla, ale nějak nevím, co si o tom mám myslet.

Skawin
08.01.2014 5 z 5

Když jsem knihu vzala do rukou, už jsem nebyla tzv. nepolíbená vírou v "něco mezi nebem a zemí". Takže věřím všemu co paní Byrne píše. Musí to být velmi zvláštní pohybovat se na pokraji jiné dimenze na rozdíl od všech ostatních lidí (skoro všech).. Pomohla mi doplnit můj svět a zase o něco pokročit v sebepoznávání..

Barbanka
02.01.2014 5 z 5

Nejprve jsem chtěla napsat : " jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla" ale musím to změnit na : "jedna z nejkrásnějších knih jakou jsem kdy četla"! Ze začátku jsem byla na rozpacích, říkala jsem si zda ji vůbec dočtu, ale postupně jsem se od knihy nemohla vůbec odtrhnout. Nejen, že je úžasně napsaná, ale při čtení máte i krásný pocit u srdce....jako kdyby jste byla obklopena spoustou andělů :) a zřejmě tak tomu i opravdu je :) už se moc těším na další dvě knihy které autorka napsala ......

Andy74
30.12.2013 3 z 5

Knihu jsem si koupila trochu ze zvědavosti, ani nevím, co jsem v tu chvíli čekala. Paní prodavačka v knihkupectví mi trošku "pomohla", že prý se určitě vrátím pro další díl, který je podle ní lepší. Přečetla jsem ji za vánoční víkend, o samotě, v klidu. Zatím nevím. Moc se mi líbí (a v mé fantazii jsem si "uměla" představit) jak autorka několikrát barvitě popisuje odchod na onen svět, světelný tunel, andělé, co tě vědou...... ale přeci jen zůstávám nohama na zemi. V knize jsou i kapitoly, které jsem přeletěla o něco rychleji, protože mi přišly trošku divné. Ale přiznávám, nešlo od ní odejít a musela jsem ji dočíst. Pro ten další díl zatím nepůjdu.

iVca.v
04.12.2013 5 z 5

Nádherná kniha.. Měla na mě měla hrozně uklidňující vliv, ať už se to týká smrti nebo toho, že je někdo stále s námi a dává na nás pozor. Je mi jasné, že ti, kteří striktně nevěří v anděly nebo v něco "mezi nebem a zemí", ji předem odsoudí, ale přesto.. podle mě by této knize měli dát šanci a aspoň se zamyslet nad touto možností skutečnosti.

Lenous81
12.11.2013

Krsáná kniha,nelituju koupě a řadím do knihovny.

Lleennččaa
13.10.2013 5 z 5

Nádherná kniha.Určitě si ji ještě někdy přečtu.

dark.ma93
04.10.2013 4 z 5

Občas nad touhle knížkou musím přemýšlet. Když uvidíte tuhle knihu můžete ji za 1) odložit je to nesmysl nebo vás naopak za 2) nadchne. Já jsem byla dějem knihy nadšená. Občas jsem zase pochybovala, jestli je tohle vůbec možné. Myslím, že jsem ještě nečetla nic podobného a určitě je to zajímavá zkušenost.

tajemství andělé New Age pohané, pohanství

Lorna Byrne
irská, 1955
2010  82%Andělé v mých vlasech
2013  85%Andělské poselství naděje
2015  81%Schody do nebe
2014  85%Nebeská láska
2017  81%Andělé na dosah

Kniha Andělé v mých vlasech je v

Přečtených1 014x