Andělé v mých vlasech

Andělé v mých vlasech https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41601/mid_andele-v-mych-vlasech-ilX-41601.jpg 4 644 155

Podtitul: Skutečný příběh moderní irské mystičky. Lorna Byrne, moderní irská mystička, od nejútlejšího věku vídala anděly a hovořila s nimi. Nyní poklidně žije na irském venkově. V knize Andělé v mých vlasech, která je strhující kronikou jejího neuvěřitelného životního příběhu, poprvé otevřeně hovoří o svých zážitcích. Autorka živě líčí své dětství v Irsku, hledání práce v Dublinu i manželství s mužem svých snů. Lornin příběh se okamžitě stal bestsellerem. Poskytuje čtenáři jedinečný pohled na andělské pomocníky, kteří nás neustále obklopují a pouze čekají na naši prosbu o pomoc. Jak sama Lorna říká: Stačí jen je požádat.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Knižní klub

Angels in my Hair , 2008

Sandalkar
21.07.2019 3 z 5

Hezké nakousnutí tématu a představení nelehkého ale láskyplného života jedné z velkých osobností spirituálního světa. Pro inspiraci do vlastních životů je ale dle mého nutné nahlédnout do jiných knih této autorky.

Radka1911
27.06.2019 1 z 5

Měla jsem velký problém tento bestseller dočíst do konce. Rozhodně nemám nic proti andělům, ale toto rozhodně nebyl můj šálek kávy. Možná, jednou, se zkusím začíst znovu.

Hanaol
10.05.2019 5 z 5

Tato kniha mi změnila život. Krásné vyprávění o andělech. Od té doby, co jsem ji přečetla, jsou se mnou vědomě.

Gabi212
24.04.2019 5 z 5

Nádherná kniha, která mi v těžké nemoci dala naději a sílu bojovat.

Pavlicová
08.03.2019 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla, dostala jsem jí darem od mé kamarádky, která věří na anděle. Myslím, že je kniha opravdu napsaná podle skutečného příběhu. Mám z ní velmi pozitivní pocit, věřím tomu:-)

lulluuu
03.03.2019 5 z 5

kráááása....

Rajska
13.02.2019 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala od kamarádky jako dárek. Jednou za čas, když jsem jí potkala, mi vyprávěla o andělech, už vím proč... Nádherná knížka psaná srdcem...

Barča21
24.01.2019 4 z 5

Hezká knížka psaná srdcem a z lásky, ale věřim, že tato knížka není určená pro každého čtenáře. Musíme aspoň trochu věřit, že něco mezi nebem a zemí existuje.

Anie.M
26.12.2018 5 z 5

člověk nemusí být silně věřící, aby cítil prostou upřímnost a lásku ...

je zcela na každém z nás, aby si věci ze života Lorny vysvětlil reálně s důkazy a nebo si ponechal myšlenku, že možná něco mezi nebem a zemí opravdu existuje.

Zuzvil
18.12.2018 3 z 5

Pro mě úplně nová kniha ve smyslu "žánru". Zajímavý příběh a pohled autorky na něco, co je pro mnohé z nás neuchopitelné a teprve se s tím učí pracovat a víru si tvoří. Je to moc příjemně a docela čtivě napsané, představovala jsem si to ale asi ještě trošku jinak, takže zkusím určitě od autorky ještě jinou její knihu. Každopádně je kniha krásným "oknem" k tomu, aby člověk nad svým životem popřemýšlel a také velmi poeticky ukazuje jak lze vidět smrt, to mě snad zaujalo na knize nejvíc. Doporučuji k přečtení, a zamyšlení se.

Sasanka173
22.10.2018 4 z 5

Moc hezká kniha :-)

Dopitlik
09.06.2018 3 z 5

Moc hezká kniha, která je příjemným startem dívání se kolem sebe a vnímání života jiným pohledem.

popelka595
21.05.2018 5 z 5

Tohle je přesně ten typ knížky, který se k vám dostane v ten správný čas.
Lorna musí být opravdu pozemský anděl, jinak si nedovedu vysvětlit, kde se v ní bere tolik síly, lásky a soucitu, který ji může většina z nás jen závidět. Ale proto Lorna knihu nepsala. Kniha má v sobě důležité poselství pro nás všechny.. Opravdu úžasné čtení!

jengibre
09.05.2018 3 z 5

Kniha se mi četla s lehkostí, místy hladila po duši a byla až dojímavá. S mnoha myšlenkami jsem se ztotožnila, ale byly zde i takové, které mi připadaly přitažené za vlasy a připisuji je spíše autorčině bujné fantazii nežli jejímu daru. Pokud jde o styl psaní, nečekala jsem, že kniha bude tolik popisná a zacházející do zbytečných detailů.

Merien75
29.04.2018

Knihu jsem přečetla rychle, bavila mě a po přečtení jsem zhlédla video z přednášky s autorkou Lornou Byrne na you-tube. Je to velice pohledná, příjemná a neobyčejná žena se schopností vidět anděly. Knihu napsala poutavě a docela čtivě. Chystám se určitě na její další knihy.

Kitty
24.04.2018 1 z 5

Jak říkal kamarád, " život je příliš krátký na to, abychom četli něco, co nás nebaví". Začínám mít obavy, že ji nedočtu :(
Tak nějak o ničem, jen všude samý čekající anděl...

mythos91
24.04.2018 4 z 5

Z knihy všeobecně mám velmi pozitivní pocity, v průběhu čtení až dokonce jsem z obsahu cítil především laskavost, skromnost, vděčnost za maličkosti, obětování se pro druhé, vědomí pomáhat ostatním lidem a některé další pozitivní prvky.

micha-ella
17.04.2018 1 z 5

Páni! Na čem všem se dá vydělat! A ještě nadchnout tolik čtenářů! (Za to dávám hvězdičku). Já rozhodně mám duši, mám silnou intuici, věřím, že svět nevznikl jen tak a že příroda je zázrak, ale tahle knížka je blábol a musela jsem jí nedočtenou odložit.

honza1870
06.04.2018 5 z 5

Jako první bych rád řekl že jsem ateista a tak zůstanu, ale tato kniha je jediná nábožensky motivována kniha kterou jsem dočetl. Nemyslí si že andělé existuji, osobní příběh Lorny mě ale opravdu oslovil.

waltraud5114
26.03.2018 2 z 5

Kedysi, keď niekto od útleho detstva vídal anjelov a počul hlasy, tak ho zavreli na psychiatriu. Dnes o tom napíše knihu. :(

tajemství andělé New Age pohané, pohanství

Lorna Byrne
irská, 1955
2010  82%Andělé v mých vlasech
2013  85%Andělské poselství naděje
2015  81%Schody do nebe
2014  85%Nebeská láska
2017  81%Andělé na dosah

Kniha Andělé v mých vlasech je v

Přečtených1 014x