Kopretiny pro zámeckou paní

Koupit

Prázdninová komedie o holkách krásně praštěných. Patnáctiletá Kateřina Krásná žije se svými rodiči - kastelány na hradě Krabonoši. Je otrávená pomyšlením, že stráví svoje prázdniny v neútulné pokladně hradu. její - podle jejího názoru - nudný život na Krabonoši je narušen příchodem studenta Petra, který by měl na hradě dělat průvodce. Katka se do něj zamiluje a marně se snaží upoutat jeho pozornost a to opravdu všemi způsoby......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/816/big_kopretiny-pro-zameckou-pani-scq-816.png 4.1511

Kniha Kopretiny pro zámeckou paní

wendulka0502
12. listopadu

Takový malý nostalgický návrat do dob kdy jsem tyhle románky hltala.
Kopretiny pro zámeckou paní je skvělá knížka, bavila mě i po těch všech letech.

twigxi
10. listopadu

V posledni dobe me tento typ knizek proste bavi. Prostredi zamku/hradu mam moc rada a tady je popsano kouzelne. Vtipna oddechovka u ktere clovek nemusi na nic myslet. Jen me nekdy vytaci chovani hlavnich hrdinek. Jenze ted z odstupu to prece jen vidim trochu jinak, nez jak bych to videla v puberte. Asi jsem nebyla o moc jina. Nechapu, jak to pan autor mohl tak verohodne napsat!

TheEvelyn

To je prostě klasika pro mě. Viděla jsem nejdříve film, protože mamča ho má strašně moc ráda, tak mě do toho zatáhla, a musím říct, že filmové zpracování skvěle kopíruje knižní zpracování. Oddechové čtení, vtipný příběh a řekla bych, že tak ideální jako letní čtení pro všechny věkové kategorie.

Domulenka

Letní pohodááá...mám tu knihu ráda, už je to tak dlouho ce jsem ji měla v ruce poprve...a přečtu si ji rada zas...k vodě na deku ideálka....

*-*Kleny*-*

Bylo příjemné vrátit se zpět do těch "bezstarostných" let, kdy nám záleželo jen na naší lásce. Děj hezky odsýpal a byl pěkně napsán, ovšem něco mi zde vadilo, ale nedokáži to přesně specifikovat. Povaha hlavní hrdinky se mi moc nelíbila. Také jsem si myslela, že ty Kopretiny, které jsou v názvu nějak prostoupí více dějem, ale mluví se o nich až v poslední větě. Takže název s tím zdánlivě nesouvisí.

PheobeDomi

Pěkná odpočinková knížka. Mám jí po mamce a moc se mi líbila.

petra3242

Knihu jsem dostala k Vánocům od kamarádky, a tak jsem si ji po letech přečetla znovu. Nic naplat pan Rudolf prostě umí. Ještě se chystám na stejnojmenný film, také už je to nějaký ten pátek, co jsem ho viděla naposledy.

Niu
29.12.2020

Pohodové čtení do sychravých podzimních večerů. Znám film, chtěla jsem zkusit knihu. Překvapuje mě, s jakým humorem vykreslil autor život a myšlení náctileté ztřeštěné holky. Jo, a kdo by nechtěl bydlet na zámku :o)