sabina8042 sabina8042 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nadherne, hluboke dilo. Laska, bolest, utrpeni - to vse obsahuje.
Pribeh generace, propleteny dej a vse dava souvislost. Opravdu nelehka a odporna doba, ktera si vyzadala nescetne moc obeti, lidska krutost neznala hranic. Pribeh vypraveny s lehkosti a nadhledem a presto mate pocit, ze vsechny postavy dobre znate. Alena Mornstajnova pise opravdu skvele, byla to ma prvni kniha od ni a cte se mi stejne dobre jako oblibena Körnerova

05.03.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Skvela kniha!!! Pribeh o lidskosti, skromnosti, odvaze a odhodlani. Anna-mladicka zena ze zeleza, rvouci se lvice v tezke povalecne dobe..

09.02.2021 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Vypravěčka. I když počet stran mě na začátku trochu děsil, nakonec jich bylo malo. :-D babička Minka, její příběh, panejo. Nedokážeme si představit ty hrůzy. Po přečtení takového tématu, jsem vždy zase víc vděčná za to, v jaké době žiju.
Vypravěčka byla skvělá. Autorka může být pyšná na svoje dilo. Pět hvězd. Kdyby jich bylo víc dám je.

02.10.2019 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Přečetla jsem Naslouchače, ale Faju jsem doslova zhtla! Nejsem cílová skupina, bylo to mé první fantasy a už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

22.06.2018 2 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Muzu ja Robertovi dat nekdy min hvezd? :-)) To proste nejde. Diky za dalsi skvelou knihu, za tri vecery ani nevim jak!

28.11.2020 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

David opet nezklamal! Kniha se cetla velice dobre, dej rychle utikal. A nebyl b Raker aby mu zas neslo trochu o zivot a mel proste stesti. :-)

19.12.2019 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Potrebovala jsem neco nenarocneho. A to mi Eleanor presne splnila! Bavila me. Jeji povaha, myslenkove pochody a sveraznost. Smutny ale krasny pribeh.

06.01.2020 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Zacatek me moc neba a prokousavala jsem se. A jsem rada, ze jsem se prokousala! Mooooc hezky pribeh na ktery budu jeste nejakou dobu myslet! :-)

12.04.2018 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Tohle byla jízda! Od první stránky až do konce! Doporučuji, a jednoznačně plnej počet *

10.10.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Jako dva predesle dily perfektni cteni, skvela zapletka, nejde prestat cist!

05.03.2018 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Miluju Alexandra, miluju Tatanu, miluju celou tuhle trilogii!

03.10.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Uz se mi styska po vsech z Bradavic! Rowling vytvorila uzasny svet, uzasny zaver cele sagy. Pro me skvely literarni zazitek ke kteremu se jednou vratim!

22.01.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Dovolenkove cteni. Nic sloziteho, miloucky pribeh a uzasne pisnicky!

17.04.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Je 3.10 rano a ja docitam Pasti. No, chvilema jsem taky byla v pasti a malinko se bala. :-D Konec me prekvapil, kniha pekne utikala, za me pet* takove knihy mam rada! Jen je ted cas po tech vsech mrtvolach dat si neco ruzovejsiho. :-))

26.04.2018 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Dokonala!

23.04.2018

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Srdecni zalezitost! Rada se k ni vracim, krasny, silny pribeh z tezkych dob.
Blokadu Leningradu jsem cetla bez dechu, Lazarevo uz nebyl muj salek, ale obema hrdinum jsem to moc prala. .:-)

17.04.2018

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

A me Robert proste bavi! I kdyz zacatek se mi lehounce tahl tak i tak jsem docitala knihu ve 3h rano. :-) Tesim se na dalsi!

17.04.2018 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Ze by to byla uplna pecka se rict neda. Misty mi popisovani prislo prehnane. Ctive to je, dej utika, ale oproti jinym thrillerum davam mensi pocet * jo, a Mel? To je fakt nechutnej magor. Uvidime co nam autorka pripravi do dalsiho dilu!

10.01.2020 3 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mam rada Roberta knihy. Je fakt, ze ze zacatku jsem byla trochu nastvana, protoze Erika, zejo. Se ctenim jsem mu ale odpustila - Dobre napsano ac dej byl obcas dost neuveritelny - co se uteku tyce, ale jinak povedene napinave cteni.

19.12.2019 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Tak jsem se na ni tesila a zklamani. Cekala jsem od toho vic. Dlooouho mi trvalo se zacist. Kniha me zacla bavit az nekde za pulkou, kde uz to pak teda trochu jelo. Zajimavy namet, ale kdybych ji necetla nic by se nestalo. :-)

26.04.2018 3 z 5