Na dně

Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový vrah, musí se Gina stát Gwen Proctorovou – mámou-bojovnicí. Když je její bývalý muž konečně za mřížemi, najde Gwen nový domov na břehu odlehlého jezera Stillhouse. Přestože ji pořád pronásledují internetoví trollové, kteří si myslí, že měla se zločiny svého manžela něco společného, má Gwen konečně pocit, že jsou její děti v bezpečí. Jen co se věci začnou uklidňovat, objeví se v jezeře tělo – a z až příliš dobře známé adresy začnou chodit výhružné dopisy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392641/big_na-dne-DeC-392641.jpg 4.3314

Na dně / Jazero Stillhouse 1.

Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Stillhouse Lake, 2017

Kniha Na dně

Pavcas76
28.12.2021

Napínavé od začátku až do konce, nebudete chtít odložit. Jako velký fanoušek detektivek musím říct, že takhle dobrou jsem už hodně dlouho nečetla!

Ketrin.TR
08.10.2021

Wow, tak to byla pecka! Po knížce jsem v knihovně sáhla, protože mám ráda, když se děj odehrává u vody. A teda že to bude takhle sakra hluboká a studená voda jsem teda nečekala! Autorka nás seznamuje už na první pohled se zvláštní rodinou bez otce. Postupně odkrývá temnou minulost, která rodinu postihla, a tak úžasně vystihuje strachem a hrůzou protkané dny, až i mě z té knížky bylo úzko. Asi nikdo z nás si nedovede představit jaké to je mít za manžela sadistického vraha. No, díky téhle knížce a úžasnému autorčinu vyprávění už lehce tuším... Knížka mě tak dostala, že jsem do knihovny hned běžela pro další díl, takže vřele doporučuji!

Haduwig
02.09.2021

Námět samotný - tedy to, co se děje po konci procesu s nejbližšími vraha - je docela neokoukaný. Gwen se v tom plácala, jak jen mohla a držela jsem jí palce. Ale jinak to byla nuda. Napínavý je prolog a posledních pár stran, a jinak je to neustálé točení se na místě - nic se neděje, děj se neposouvá, abyste na konci zjistili, že se to ani neuzavře. Dlouho se mi nestalo, že bych se musela do čtení nutit tak dlouho.

A teď jsem zjistila z komentářů, že to má pokračování. Tak to si nechám ujít, děkuju pěkně.

jurass1976
30.08.2021

Příjemné překvapení, fakt napínavá.

Allla9
11.08.2021

Strhující. Čte se moc dobře. Hned jdu na další díl.

Lea007
16.07.2021

Já musím chválit. Takové téma co mě nenechalo knihu odložit. Hned jdu na druhý díl. Né vždy je potřeba aby při čtení tekla po rukou krev

cryingPickle
01.07.2021

No tak toto bolo veľké sklamanie. Celú knihu som si hovoril: "Už sa to musí rozbehnúť", bohužiaľ, nestalo sa. Kniha vás zničí a vysaje z vás všetok život. Taká je to nudička. Ale musím uznať, že aspoň to finále stálo na niečo, nie za moc, ale aspoň za niečo. Žiaľbohu, pokračovanie nebudem čítať.

gigi77
20.06.2021

Dvě parná víkendová odpoledne v příjemném stínu a chládku stromů s tímto kouskem na klíně mně nedovolili ani skočit do bazénu … to už dostatečně vypovídá o čtivosti. Thriller jak má být, doporučuji!