Na dně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový vrah, musí se Gina stát Gwen Proctorovou – mámou-bojovnicí. Když je její bývalý muž konečně za mřížemi, najde Gwen nový domov na břehu odlehlého jezera Stillhouse. Přestože ji pořád pronásledují internetoví trollové, kteří si myslí, že měla se zločiny svého manžela něco společného, má Gwen konečně pocit, že jsou její děti v bezpečí. Jen co se věci začnou uklidňovat, objeví se v jezeře tělo – a z až příliš dobře známé adresy začnou chodit výhružné dopisy…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392641/na-dne-DeC-392641.jpg 4.3245
Série

Na dně / Jazero Stillhouse 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)
Orig. název

Stillhouse Lake, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (83)

Kniha Na dně

Přidat komentář
Gabusza
15. října

Je skvělá. Od začátku do konce napínavá. Rozhodně doporučuju a chystám se na další pokračování.

verca0794
14. října

Super čtení, napínavé, nečekané, akční.... Za mě trefa do další skvělé autorky. Podobný styl jako Marsons a Cooper. Musím přečíst i další její knihy a hlavně další díly téhle série!!!


trudoš
13. října

Rachel Caine vsadila na silnou hrdinku po vzoru Sáry Connorové či Laurie Strodeové a v tomhle ohledu funguje thriller dokonale. Především pak v poslední třetině, kdy čtenář pro příval událostí pomalu přestává dýchat. Jenže - zatímco první dvě jmenované dámy mají pro své paranoidní chování patřičný důvod, u postavy Giny Royalové jsem uvěřitelnou legendu postrádal. Něco jiného by bylo, kdyby ji manžel léta týral, nebo by si alespoň jednou prošla jeho vražedným dováděním - ale tím jediným nebezpečím, se kterým kdy Gina bojovala, byli zamindrákovaní tro(t)llové, toužící po pomstě. Chladnokrevní zabijáci, co dokolečka ožívají, nebo vražední roboti cestující časem to zkrátka nejsou. Přesto vyprávění nemohu upřít drajv, který eskaluje v adrenalinovém finále. Uznávám, že tohle jedna z těch knih, kde ani tak nejde o propracované charaktery nebo reálný vývoj, jako spíš o způsob, jakým autorka děj graduje. A ve finále spokojenost, pokračováním určitě nepohrdnu, dostane-li se mi někdy do rukou.

playada
04. října

Kniha je napínavá, nicméně musím zkonstatovat, že se mi nelíbí rozuzlení...

ddkk
21. září

Zajímavý psychothriller, napínavý, neotřelý, překvapivý.

Hlavní hrdinka, manželka psychopatického sériového vraha, se chová tak, že jsem jí po celou dobu držela palce. A taky jsem ji chápala - její hlavní, a asi jediná motivace, byly její děti a to se pochopit dá. A taky se dá pochopit to, že po tolika příšerných zkušenostech chybělo málo a začala skutečně trpět stihomamem. Jak se nakonec ukázalo, oprávněně...

Určitě se pustím do dalších dílů, autorka si po všech těch překvapeních na konci knihy nechala otevřená vrátka k pokračování.

Trošičku (ale opravdu jen trošičku) mi vadilo pár nelogičností v příběhu, takže ode mne čtyři hvězdičky a doporučení.

Janaves
14. září

Mě se to líbilo.Je pravda,že začátek byl akční,super se to rozjelo,ale potom se to trochu táhlo.Ale i tak dávám 5* a večer začínám čist pokračování Ve víru ????

RADOST
20. srpna

Napínavé, akční a nervy drásající psychodrama o životě rodiny odhaleného a uvězněného sériového vraha. Kdo je tady největší obětí? A jak bychom se my sami chovali k hlavním aktérům příběhu? Kniha poskytne nejen dobrou četbu a napětí, ale i náměty k přemýšlení. Protože je těžké uvěřit, je těžké důvěřovat, je těžké pochopit. Je lehké nechat se strhnout veřejným míněním i "idoly" všeho druhu. Doporučuji.

hanzmb
18. srpna

Když se na začátku tisíciletí objevila série o správkyni počasí, byla to bomba. Dodnes nevím, proč Triton vydal jen 4 díly z 9. Upíři už byla nuda. Zvládl jsem 1 díl. V životě bych nečekal, že autorka fantasy/hororu dokáže stvořit tak fantastický psychothriller. Relativně otřepané téma ženy bránící své děti dokázala popsat s potřebnou dávkou napětí po celou knihu. Bez hluchých míst. To se vidí málokdy. Na rozdíl od většiny podobných knih neuspěchala ani závěr a neudělala z toho americký béčkový film (jako např. Šelma). Takže se můžeme těšit na minimálně další 3 pokračování. Snad to vydavatelství zase neusekne.

1

Doporučujeme

Je to i můj život
Je to i můj život
Boží oko
Boží oko
Ledové sestry
Ledové sestry
Sama v černém lese
Sama v černém lese