Na dně

Na dně https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392641/bmid_na-dne-DeC-392641.jpg 4 444 150

Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový vrah, musí se Gina stát Gwen Proctorovou – mámou-bojovnicí. Když je její bývalý muž konečně za mřížemi, najde Gwen nový domov na břehu odlehlého jezera Stillhouse. Přestože ji pořád pronásledují internetoví trollové, kteří si myslí, že měla se zločiny svého manžela něco společného, má Gwen konečně pocit, že jsou její děti v bezpečí. Jen co se věci začnou uklidňovat, objeví se v jezeře tělo – a z až příliš dobře známé adresy začnou chodit výhružné dopisy... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Stillhouse Lake , 2017

ArwenAragorn
02.04.2019 5 z 5

Vynikající thriller! Má spád, napětí, pořád se něco děje. Moc jsem fandila Gwen a jejím dětem. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout, jsem vyloženě nadšená! Jediné, co mi vadilo, byl úplný závěr.
Knihu určitě doporučím, vážně stojí za to.

a.k
25.03.2019 4 z 5

Začátek byl vyborný. Pak mi chvíli trvalo, než jsem uvěřila hlavní hrdince, že jsou její obavy z nebezpečí skutečné. Jakmile jsem uvěřila, příběh si mě bez výhrad získal.

lenka.g
23.03.2019 5 z 5

Moc nerozumím zklamání některých komentujících ze závěru knihy. Mně se knížka líbila od první do poslední stránky. Je jiná, zapamatovatelná, napínavá, takže za mně za pět hvězdiček.

Pussynka984
19.03.2019 5 z 5

Vypomáhám v knihkupectví a dlouhou chvíli se rozhodla krátit touto knihou. Nečekala jsem, že mě kniha bude tak bavit a každou volnou chviličku jsem se ji snažila číst.
Hlavní hrdinka i ostatní postavy se mi líbily, ostatně jako celý příběh. Možná trošičku trpký konec, ale jako celek super! :))

snoopylady
15.03.2019 4 z 5

Pokud chcete vědět, jak to vypadá, když poslední dva odstavce můžou zkazit celou knihu, tak si to přečtěte. Od začátku super psycho napínavé, nutí vás to číst dál a dál. A když už se blížíte ke konci a máte dobrý pocit z knihy, prásk! Autorka ten pocit zničí posledními větami. Je to škoda, jinak to bylo skvělé čtení. Za zkažený konec dávám o hvězdu míň.

Ivuska.09
07.03.2019

Pokud jde o thrillery, začínám být docela náročná. Naštěstí ale mohu říct, že s knihou Na dně jsem velmi spokojená. Zápletka příběhu je velmi dobře vystavěná. Vše začnete odhalovat až ve chvíli, kdy vám sama autorka podá pomocnou ruku. Některými zvraty budete šokováni. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, prostě jsem jen potřebovala číst.

Danago
01.03.2019 2 z 5

Tak bohužel mě kniha zklamala. Začala dobře, ale potom mi přišlo, že se celý děj nějak vleče. Chyběl tomu spád, nějaký zvrat, překvapení se nekonalo ani v závěru knihy. Postavy mě nijak neoslovily. Příběhů jsem nedokázala uvěřit. Dočetla jsem ji s velkým přemáháním.

Martiiiik
28.02.2019 5 z 5

Moc napínavá kniha, měla neuvěřitelný spád, prostě stále se něco dělo.. výborně zobrazeno, jak je někdy člověk bezmocný, proti systému, zlu lidí okolo... doporučuji ????

Pípasek
25.02.2019 5 z 5

Pro tuto knihu je 5 hvězdiček opravdu málo. Přečteno na jeden zátah. I když nechápu ženu, které neví, co její manžel po většinu volného času dělá v garáži. aniž by se šla podívat. Také ten nezájem pěkně odnesla

kneslova
18.02.2019 5 z 5

Ještě to nemám dočtené, ale je to po čertech dobrá detektivka... Měla jsem málo času, tak jsem četla i pár minut ráno před odchodem, tak dobrá kniha to je, výborně napsáno, napínavé jako hrom, vybočuje z průměru