Prokletý dům

Vítejte v Morganville. Po západu slunce ale raději zůstaňte doma. Městu začínají vládnout ti, kdo nejsou úplně mrtví… Claire přijela do Morganville studovat a dobře se bavit. Nepředpokládala, že spolužačky z koleje jí budou už od začátku ztrpčovat život. Ani pronájem pokoje ve velkém starém domě však vůbec není změnou k lepšímu. Noví spolubydlící mají svá temná tajemství… ale přijmou Claire mezi sebe, když se ulice města začnou hemžit zlem žíznícím po čerstvé krvi… 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87577/proklety-dum-4Eq-87577.jpg 3.6182

Upíři z Morganville 1.

Detektivky, Romány, Fantasy
Vydáno, Brokilon

Glass Houses, 2006

Kniha Prokletý dům

kneslova
10. listopadu

TAKOVÝ PRŮMĚR PRO MLADŠÍ ČTENÁŘE, NEPOROVNATELNÉ S THRILLERY OD TÉTO SPISOVATELKY

Vlasta155

Tohle asi nikdy nebude můj šálek kávy.

florentinas

Chtěla jsem zkusi nějakou fantasy, ale toto tedy nebyla dobrá volba.
Hlavní postava nesympatická.
Taková slátanina, upíři se tam objevují spíše okrajově.
Druhý díl si určitě nepřečtu.

Zylinder
11.06.2018

Claire. Už dlouho jsem nepotkala tak nesympatickou hlavní postavu.
Údajně nadprůměrně inteligentní dívka, u které se ale bohužel žádná chytrá věta či myšlenka neprojeví. A její rodinka mi pěkně pila krev (bohužel narozdíl od upírů, o nichž by tato kniha měla být a kteří se tam vyskytli pouze okrajově).
Claire, doufám, že vás na kolejích pořádně hlídají, aby za vámi nechodili kluci. Claire, víš přece, že jsme tě vychovali pod dohledem. Claire, je ti teprve 16, jsi ještě dítě. Co dělají piva v lednici v domě, kde bydlí šestnáctiletá dívka???
Při scénách, kde vystupovali její rodiče, mi bylo trapně, trapně, trapně. Líbačka s Shanem to nezachránila. Co na té "fakt chytré" holce vůbec viděl?
Hvězdička za to, že to bylo ojediněle trochu napínavé.

Klárka444
20.03.2018

Kniha mi nenabídla to, co jsem čekala, ale ráda bych ji dala ještě šanci, a tak chci brzy začít číst druhy díl. Autorka mě lehce navnadila na příběh Michaela a nemám příliš v lásce otevřené konce. Snad bude další díl lepší, ale na zabavení postačí.

Ciarra
15.11.2017

Oddechovka :) mám půjčený i další díl, ale nějak jsem se do něj nezačetla, tak odkládám a jdu na jiné fantasy :)

AKO
08.03.2017

Děj knihy byl docela zajímavý, bohužel mi ale vadil styl jakým autorka příběh napsala. Přišlo mi to spíše jako neosobní vyprávění. Kolikrát jsem se v tom úplně ztratila a vůbec netušila koho popisuje nebo kdo se s kým baví. Bylo to dost chaotické.

Terata
09.10.2016

Málo známá kniha, která si určitě zaslouží o to, aby se o ní víc vědělo. Nebo alespoň by o ní měli vědět milovníci fantasy, především upírů!

V brzké době hned sahám po druhém dílu.

upíři detektivky napětí

Rachel Caine (p)