Rolada88 Rolada88 komentáře u knih

Dům hedvábí Dům hedvábí Anthony Horowitz

Super prostředí úplně jsem si to představoval Londýn 19 století mlha, olejové lampy
Příběh byl trochu už slabší dosti předvídatelný ale super dávám všechny hvězdy

26.01.2023 5 z 5

Krysí ostrov a jiné povídky Krysí ostrov a jiné povídky Jo Nesbø

Harry hole je harry hole. Povídky nebyli špatný ale zase na plný počet to taky nebylo takový průměr myslím ze povídky v knize Zarlivost byli určitě lepší

09.01.2023 3 z 5

Vnitřní záležitosti Vnitřní záležitosti Connie Willis

Nevím co k tomuhle napsat knihu jsem dostal dárkem. Nedalo se to absolutně číst. Nebo sem možná málo inteligentní nevím. Vůbec nevím o čem povídky byli……

02.01.2023 odpad!

Šťastný život Šťastný život Will Bowen

Skvělá kniha

Zlý duch Zlý duch Viktorín Šulc

Mazec příběhy

Démon v mém srdci Démon v mém srdci Viktorín Šulc

Masakr

Svět bez stížností Svět bez stížností Will Bowen

Velmi dobra kniha praktiky které určitě funguji

Monstru podoben Monstru podoben Viktorín Šulc

Šílené případy …..

21.11.2022 5 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Nedocteno

11.10.2022 5 z 5

Neviditelní Neviditelní Vlastimil Vondruška

Tak tohle je přesně ta knížka u který nebudu za týden vědět o čem byla. Myšlenka dobrá a osobně si myslím ze nás něco podobného v budoucnu čeká. Postavy mi byli nepříjemný nemohl jsem se začíst…..
Takový tuctový příběh kterých je napsaných hodně a asi i lépe
Nedočteno

28.09.2022 1 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Stephen King

Pochod byl 4 denní nudná akce kde 100 kluků jde pochod smrti a přirozeně jim docházejí síly a jsou likvidovány, legálně s pravidly hry a se všechnu administrativu, fanoušky , kamery, televize atd atd.
A to při pomyšlení na současnost už takova nuda není ……..:

12.09.2022 5 z 5

Metro 2033 Metro 2033 Dmitry Glukhovsky

Začátek dobrý ale pak se to celé nějak táhlo vlastně cela kniha se táhla stanicemi a nic víc čekal jsem akce. A artomova mise taky jedno velký hov… nevím zda jit do zbylých dvou dílu……. Dříve jsem četl něco podného od howey myslím ze to byla trilogie silo atd ale to mělo aspoň nějaký děj ale metro mi přišlo takový prázdný

30.08.2022 3 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

Ta trojka se mi četla asi nejhůře nevím už mě to nějak nebralo jako předchozí dva díly

26.08.2022 4 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Tak za mě dvojka ještě lepší než první díl. Nehorázná řežba mezi upíry. Škoda ze není třetí díl

23.08.2022 5 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Tak přesně tyhle braky miluju není co vytknout už se těším na dvojku

16.08.2022 5 z 5

Hitlerův poslední den Hitlerův poslední den Richard Dargie

Povedena kniha

15.08.2022 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

No fantasymagory mám rad ale tohle bylo trochu moc. Konec se tahnul a už tam nebyla ta zpravná akce. Co bylo super vstup do sopky a pak do pekla to byla bomba. Pak se pan mluvčí zamiloval a trochu to uvadalo a konec to jsem se musel hodně přemlouvat do aspoň nejak dočíst

01.08.2022 3 z 5

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Parádní příběh tenhle styl miluju. Styl psaní stejný jak u pana otce občas až moc žvanění ale tak už to holt je. Vánoční říše mě bavila dávám 100%

21.07.2022 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Opět bravurní případ nesbo nikdy nezklame

23.04.2022 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Jako první povídka z letadla neměla chybu to byl nářez ale ty další už byli takový slabší ale jinak super jednohubka knížka . Takový se čtou sami

15.03.2022 5 z 5