Rolada88 Rolada88 komentáře u knih

Znamení run Znamení run Joanne Harris

Na to ze to je četba pro mládež tak mi to přišlo docela náročné. Nevím co napsat poradně. severskou mytologii znám jen letmo. Takže někdy jsem se ztrácel ve jménech. Jinak pro mě hrozně těžko hodnotit asi musím přečíst více podobných knih na toto téma a možná že se budu cítit lépe. Za mě děj moc neutikal přišlo mi ze se cele vleče takový celý nezáživný

25.04.2024 3 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Kniha se mi líbila o převtělení duši do jiných těl a životu. Kniha byla plna akce ze začátku jsem opravdu hledal reálného pachatele z masa a kosti měl jsem ho v rabínově nejak mi tam neseděl . Ke konci už tam bylo hodně mystiky ale u tak super čtení které utikalo velmi rychle možná to dělalo taky velikost písma

20.04.2024 4 z 5

Dlouhý sprint s ozvěnou Dlouhý sprint s ozvěnou Miroslav Žamboch

Tak tohle bylo slabší od Žambocha mě to přišlo jako (hovadina) . Ozvěnu jsem už ani nečetl

16.04.2024 1 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Vůbec nevím co dal. Už nemá cenu žít zaklínač skončil. Co budu dělat fakt nevím potřebuji další a další díly

12.04.2024 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

(SPOILER) Další putování a hledání ciri tento díl byl hlavně o ciri, prošla si v tomto díle peklem spolu jennefer. Konec knihy byl famózní jak vyřidíla všechny pronásledovatelé na ledě jezera. Se vsemi silami duchu a démonů. Jedině co mohu vytknout ale to je můj problém u všech knih kde se začnou namotávat x jmen a dějů. Chvílemi se měl problém bylo hodně postav ale jinak zase super čtení

04.04.2024 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Opět velkolepé čtení a i se vrátil vtip i když to bylo všechno kolem smutné účastníci jeli na plný plyn. Upír byl opět nejlepší něco jako čert myslím ve dvojce

27.03.2024 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

Zatím asi nejlepší díl ale je pravda ze humoru ubývá tak snad v dalších dílech

16.03.2024 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

V tomto díle bylo až moc jmen hlavně ke konci knihy (plany na válku atd) až jsem z toho byl otrávený ale jinak opět dobrý čtení těším se na 4 díl

08.03.2024 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Opět bravurně psané povídky se zaklínačem a jeho kamarády. Z cele knihy ale stejně byl nejlepší epilog geraldova svatba to byla prostě akcička se vším všudy

02.03.2024 5 z 5

Speciality, které vás proslaví Speciality, které vás proslaví kolektiv autorů

Super lehké sportovní recepty

17.02.2024

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Za mě super povídky ta z čertem byla nejvíc humor tam opravdu nechybí člověk by neřekl ze je to v dobách středověku. Takový sitcom středověký

15.02.2024 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Když by jste měli nějaké tipy na podobné knihy napište mi prosím budu rád za každou knihu doporučenou

10.02.2024 5 z 5

Spát v moři hvězd. Kniha II. Spát v moři hvězd. Kniha II. Christopher Paolini

Jako první část knihy naprosto úchvatné čtení. Detailně popsané vesmírné putování Škoda ze nemám až takovou představivost bylo by ještě lepší. Doufám že se autor pustí ještě no nějaké scifi- vesmíru . Myslím ze mu to jde lépe než fantasy

10.02.2024 5 z 5

Tma Tma Ondřej Neff

Tak první kniha postapo. Tady od nás z Čech když nebudu brát kotletu atd.
No kniha mi vyrazila dech hned při přečtení prvních stran s takovou vulgaritou a brutalitou jsem teda od autora nečekal do první půlky knížky super pak se to začlo nějak táhnout nebo spíše mě tam nemělo co překvapit až tedy na konec a mimozemšťany to bylo přes čáru ale i tak dávám plný počet hvězd

01.02.2024 5 z 5

Tanky a obrněná vozidla - druhá světová válka Tanky a obrněná vozidla - druhá světová válka Jim Winchester

Encyklopedie a kdo se zajímá o techniku druhé světové války tak bude potěšen mě vadilo že 3/4 knihy jsou jen německé. Moc tipů techniky tam nehledejte . Je jasné ze v té době převažovala Německa výroba a technologie ale i tak si mohl autor dat více práce

30.01.2024 4 z 5

Tma Tma Ondřej Neff

A jaká je lepší ?

27.01.2024 5 z 5

Horečka Horečka Deon Meyer

Na to ze je kniha tlustá jako špalek tak se četla rychle. Krásně popsaný postapocalyptický svět . Silný příběh a pouto mezi otcem a synem byli chvíle kdy to bylo dost smutné a začínal jsem z toho měknout. Konec knihy a finální rozuzleni z epidemii mi přišlo až moc zdlouhavé a ukecané. A kvůli úplnému konci jak to vše vzniklo tak dávám 80% čekal jsem úplně jiný závěr. Ale zase vše “ dopadlo dobře “

27.01.2024 4 z 5

Nejslavnější tanky - Od roku 1916 do současnosti Nejslavnější tanky - Od roku 1916 do současnosti Roger Ford

Krásná kniha a ilustrace

20.01.2024 5 z 5

Ďáblova kolonie Ďáblova kolonie James Rollins (p)

Další dobrodružný dil sigmy. Opět historie na zamyšlení a počtem faktu ale zároveň i fikci . Je pravda ze mě sigma baví a kvůli ni se dozvím hodně zajímavých věci a skutečnostem a faktům . Ale jednání sigmy jako takové tak si myslím ze je to veliké scifi ale baví mě to čím dal víc

17.01.2024 3 z 5

Divoké karty II: Trumfová esa Divoké karty II: Trumfová esa George R. R. Martin

Stejný jako první díl.
Za mě otřesná kniha co se nedala číst a člověk se úplně trápil v povídkách opět jako v první díle knihu jsem samozřejmě nedočetl , ale dal jsem ji šanci i když se sám sobě divím po přečtení jedničky že jsem vůbec do toho šel. Ztráta času

11.01.2024 1 z 5