Rolada88 Rolada88 komentáře u knih

Predátoři Predátoři Miroslav Žamboch

Od zacatku do konce super !!!!! Mam rad takove vypravy a tohle bylo TOP! Jako malej sem mel dinosaury vsude v pokoji a hrozne jsem se chtel podivat do praveku a touto knihu sem mel moznost :-)

22.02.2019 5 z 5

Prach Prach Hugh Howey

Tak treti dil me bavil asi mozna nejvic cekal jsem jak zkonci ale zaver me zabil uplne otevrenej konec a ctenar se uz nic nedozvi proc, jak, mozna, nemozna, ........

20.02.2019 3 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Jooo byla to oddechovka a i celkem zabavna. Akorat nekdy hodne vynucene radoby humorne hlasky. Ale jinak dobry pribeh :-)

17.02.2019 2 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Nooo tak ani nevim co napsat jsem s toho pokracovani nejaky zmateny moc jmen moc dějů ktery se různě překrývali jsem zvě davý na trojku snad bude o mnohem lepsi......

27.01.2019 3 z 5

Nadaný žák Nadaný žák Stephen King

Skvele napsana, kniha se mi moc libila, pekně napsane jak se clovek da lehce sfanatizovat a smanipulovat. Taky bych chtel navstevovat nejakeho dozorce

20.01.2019 5 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

Bible nacismu co vic k tomu napsat

20.01.2019 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Zajimalo by me co znamenaji ty pojmy STÍN

17.01.2019 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Myslenka dobra a mozna ze to tu nekdy takhle bude vypadat. Presto me kniha v urcitych usecich nudila a kniha mohla mit 250stran a pribeh by se i tak do knihy vesel.

16.01.2019 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Cetla se sama moc pekna kniha. Smutne je jestli je vse pravda ☹️☹️

14.01.2019 3 z 5

Divné počasí Divné počasí Joe Hill (p)

Dobre povidky

14.01.2019 5 z 5

Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Filip Müller

Kniha dobra ale predem doporucuji precist si rudolfovu zpravu o chemickych rozborech v auschwitzu at si pak clovek udela sam prectavu zda to tak bylo ci ne. Ale je pravda že mohu tuto knihu dat na první příčku co se týče na toto téma 100%. Jiný mě tolik nenadchlo

08.01.2019 5 z 5